Autor Wątek: książki i nie tylko na kastrację kotków  (Przeczytany 4099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kinga+major

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
książki i nie tylko na kastrację kotków
« dnia: Sierpień 16, 2012, 11:37:46 am »
Wiem, to tyczy się kotków, nie królików, ale oprócz na forum ''miau'', zamieszczę tu mój bazarek.Teraz zamierzam pomóc kotkom mojej prababci, ma ona 75 lat i posiada kotkę. Często jej pomagam. Niestety kotka lata po polach i ze 3 razy miała młode, które trafiały do cioci. Chciałabym tą kotkę wysterylizować. To będzie dobra decyzja. Wkońcu nie będzie młodych. Prababcie nie stać na zabieg, więc robie bazarek - sprzedaż.  :kotek:  Jest u nas weterynarz na wsi, u którego sterylka kosztuje 150 zł. To nie tak drogo jak w mieście. Zapraszam do zakupu. Oprócz tego,że tu sprzedaje, zbieram napiwki itp. więc jakoś to uzbieram. BA, dalej będę zbierać , może dorzucę tu kiedyś ciuszki, bo przecież trzeba wykastrować kotki cioci.Jeśli uda mi się sprzedać więcej rzeczy, które wystawię, to starczy jeszcze na kastracje królika hodowlanego cioci.   Kotki mieszkają na wsi, a tam bida  :?  Numer konta dam na pw.Do każdego produktu dochodzi koszt przesyłki, ok.4-5 zł, ale dla pewności sprawdze. Zapraszam ;)

1.notes ze sztucznej skóry, cena ; 10zł + koszt przesyłki, stan ; dobry, długość ok.18.5cm, szer. ok 13cm.



2.ksiązeczka o królikach, cienka, cena; 5 zł + koszt prz., stan; dobry


3. 30-stostronna książka o gadach. ''Ciekawe dlaczego węże zrzucają skórę i inne pytania na temat gadów'', cena; 5 zł, stan; dobry
[/URL
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/576/dsc0556e.jpg/]

4.,, Metoda objawowo termiczna regulacji poczęć.'' z 1990r. cena; 5zł, stan; dobry


5. ,,Lektury dla klasy 2''. fajna książeczka, wierszyki dla dzieci i fragmenty lektur. stan; dobry, cena;10zł


6.,,Ciekawe dlaczego; pająki tkają sieci i inne pytania na temat pająków''.stan; dobry, cena ; 5zł, polecam, super ciekawa, 30-stostronna.


7.podręcznik do gimnazjum ,, świat sztuki'' wyd.WSiP, 2008r. stan; bardzo dobry, cena; 10zł


8.podręcznik do 1 gimnazjum ,,Informatyka2000''.bez płyty. cena ; 10 zł stan; dobry/bardzo dobry.


9,,Legendy polskie''.stan; bardzo dobry, cena; 8zł, 52 strony, twarda okładka.


10.,,250 rad jak być eko.''stan ; b.db, cena; 8 zł. 128 stron

11.,,Legendy warszawskie'', stan; dobry, cena; 8zł, 54 strony



12.,,Przygody Tomka Sawyera'', Mark Twain, wyd.zielona sowa, 188 stron, twarda okładka, stan; bardzo dobry, cena; 10zł

13.,,O dwóch takich co ukradli księżyc'' Kornel Makuszyński, wyd.zielona sowa, twarda okładka, stan; bardzo dobry, cena; 10zł

14.,,Pamiętnik księżniczki'' Meg Cabot,wyd. Amber, stan; dobry, 83strony, miękka okładka, cena; 5zł

15.,,Reinkarnacja'' Paul Roland ''historie prawdziwe'', wyd. świat książki, 2010 r., stan; bardzo dobry, cena; 10 zł


16.segregator Winx, stan dobry, bardzo dobry, długość ; 22cm, szer. ok. 18cm, cena; 8zł

« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2013, 21:26:53 pm wysłana przez Aisejam »
...

Offline nugatka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
Odp: książki i nie tylko na kastrację kotków
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2012, 19:38:49 pm »

Offline kinga+major

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
Odp: książki i nie tylko na kastrację kotków
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2012, 09:35:16 am »
SORY, ale ja te książki kupiłam ze sklepu po 8 zł jedna.
...

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: książki i nie tylko na kastrację kotków
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2013, 21:25:37 pm »
Wątek zamykam.