Autor Wątek: [SPRZEDAM] Kilka fajnych ciuszków ;)  (Przeczytany 2826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krisstaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
[SPRZEDAM] Kilka fajnych ciuszków ;)
« dnia: Sierpień 24, 2012, 21:00:10 pm »
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie  :icon_biggrin
Przeglądając forum natknęłam się na tą zakładką i widzę,że jest zainteresowanie więc może i ja spróbuje swoich sił. Mam kilka fajnych ciuszków, które leżąc w szafie czekają na swoje lepsze czasy. Czasem kupuje bez opamiętania i niżej wymienione ciuszki są tego dowodem.:krzywy2 A nóż widelec komuś coś wpadnie w oko, a my z króliczkiem sprawimy sobie jakiś smakowity prezencik  :bunny:

Kliknij aby powiększyć:turla:

1.Bluzeczka firmy Atmosphere, rozmiar 36/38,stan idealny, 100% bawełny, cena 15zł :icon_smile2


2.Bluzeczka firmy River Island, rozmiar 36,nówka z metkami,modny kolorek fluo, cena 15zł :icon_smile2


3.Bluzeczka firmy Orsay, ucięłam metkę ale podejrzewam że jest to rozmiar 38, stan idealny, cena 10zł :icon_smile2


4.Tunika firmy Top Secret, rozmiar 34/36, stan idealny, można nosić jako króciutką sukieneczkę,
aparat strasznie przekłamał mi kolory fotki robione ze zbliżenia najbardziej odpowiadają prawdzie, cena 15zł :icon_smile2


5.Komplecik firmy Atmosphere- koszulka i majteczki,  rozmiar 36/38, kupiłam bez przymierzania no i w domu okazało się, że źle się w tym czuję,
wole długie bawełniane koszule nocne :icon_biggrin, stan idealny-nie noszone, cena 15zł  :icon_smile2


6.Spodenki kupione w jakiejś sieciówce, rozmiar 34/36( na metce L, chyba im się coś pomyliło bo są malutkie :icon_razz), stan idealny, są z lycrą, cena 10zł :icon_smile2


7.Spodenki firmy UPS, rozmiar M, żółte-stan idealny,różowo-białe-stan dobry(drobny defekt widać na fotce), cena 5zł/szt  :icon_smile2


8.Spódniczka firmy H&M, rozmiar z metki 16,ja bym powiedziała,że uniwersalny S/M/L,stan idealny, spódniczka tiulowa na podszewe, cena 15zł :icon_smile2


9.Spódniczka firmy TOPSHOP, rozmiar 36/38, stan idealny,aparat znowu odmówił współpracy, kolor-czarny, cena 10zł :icon_smile2


10.Spódniczka kupiona w carre4 :icon_mrgreen, rozmiar M, stan idealny, cena:5zł :icon_smile2


11.Spódniczka firmy Marks&Spencer, rozmiar 36, stan idealny, osobiście zdarzało mi się nosić jako sukieneczkę, cena 10zł :icon_smile2


12.Staniczek od stroju firmy Cropp, rozmiar S, stan idealny, cena 5zł :icon_smile2


13.Strój kąpielowy firmy F&F, jeżeli chodzi o rozmiar bym powiedziała że 36/38, stan idealny,
jak to bywa w przypadku rzeczy nie mierzonych podczas zakupu strój okazał się nieodpowiedni :icon_mad, cena:20zł :icon_smile2


14.Sukienka JapanStyle,rozmiar S/M, stan idealny, cena:20zł :icon_smile2


15.Top firmy Reserved,rozmiar S/M, stan dobry, cena:5zł :icon_smile2


Troszkę się tego uzbierało,starałam się podejść uczciwie do sprawy, na wszelkie pytania odnoście rozmiaru, dodatkowych fotek oczywiście odpowiem, wszystko jest czyściutkie ale dodatkowo upiorę przed wysyłką;)Miłego przeglądania :icon_mrgreen




« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2013, 21:28:03 pm wysłana przez Aisejam »
Piękno leży w sercu ♥

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: [SPRZEDAM] Kilka fajnych ciuszków ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 23, 2013, 21:27:18 pm »
Wątek zamykam.