Porady > Choroby

Rhinoskopia/endoskopia jamy nosowej - czy ktoś robił?

(1/3) > >>

joac:
Witajcie!
mam pytanie jak w temacie - oczywiście najchętniej zrobiłabym to w Poznaniu, ale nie wiem, czy jest takie miejsce, obawiam się, że nie. Dzwoniłam do trzech klinik, tych najlepiej sprzętowo wyposażonych, i nie mają sprzętu, który wszedłby do króliczego noska.
Wiem, że takie badanie przeprowadza się też w Warszawie, u lekarki współpracującej z kliniką "ogonek", ale zastanawiam się, czy może nie dałoby sie tego wykonać gdzieś bliżej - Toruń, Wrocław?
Może macie na koncie takie doświadczenia z królikiem - poradźcie!

xxxastarothxxx:

--- Cytat: joac w Sierpień 10, 2012, 12:24:36 pm ---Witajcie!
mam pytanie jak w temacie - oczywiście najchętniej zrobiłabym to w Poznaniu, ale nie wiem, czy jest takie miejsce, obawiam się, że nie. Dzwoniłam do trzech klinik, tych najlepiej sprzętowo wyposażonych, i nie mają sprzętu, który wszedłby do króliczego noska.
Wiem, że takie badanie przeprowadza się też w Warszawie, u lekarki współpracującej z kliniką "ogonek", ale zastanawiam się, czy może nie dałoby sie tego wykonać gdzieś bliżej - Toruń, Wrocław?
Może macie na koncie takie doświadczenia z królikiem - poradźcie!

--- Koniec cytatu ---
Też by mnie to interesowało. Moja wetka nie ma takiego sprzętu, a przydałoby mi się takie badanie.

Pan_Krolik:
a u kogo dokladnie  mozna to zrobic w wawie i jak sprawdzic czy posiadany sprzet wejdzie czy nie do nosa krolika ?
czy to badanie jest drogie ?

joac:
Nie znam nazwy kliniki warszawskiej, która to wykonuje - korespondowałam z drem Kubą Kliszczem z "Ogonka", a on dał mi namiary na tę wetkę, która na bank robi rhinoskopię u króli - nazywa się Joanna Strąk, mam do niej maila, jakby co. "Ogonek" ma z nią stałą współpracę.

Madzia7:
A dzwonilas do torunia do doktora Krawczyka?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej