Autor Wątek: Co mam zrobić? :(  (Przeczytany 13623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Katasza

  • Gość
Co mam zrobić? :(
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 09, 2006, 14:29:36 pm »
no a czemu nie zglosisz do tozu?

naomi19

  • Gość
Co mam zrobić? :(
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 09, 2006, 15:02:08 pm »
Spróbuję najpierw przez adopcję. Może się uda?

bonnie_blue

  • Gość
Co mam zrobić? :(
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 09, 2006, 17:05:01 pm »
Naomi pokaz mu jakies publikacje, powiedz zeby wzial krolika na dwor i zobaczyl jak fajnie sie bawi. Byc moze Twoj kolega po prostu mysli ze tak trzeba. Polowa mojej rodziny uwaza, ze krolika nie mozna trzymac w domu tylko w piwnicy (nawiasem mowiac uwazaja, ze jestem fiźnięta, bo trzymam krolika w domu) w malej klatce a daje mu sie do jedzenia marchewke i kapuste. Moze on kocha swojego krolika, ale nie wie, ze mozna z nim postepowac inaczej. Takich ludzi trzeba uswiadamiac, dopiero potem zabiera im sie zwierze. poza tym on musi sie zgodzic na adopcje, nie mozemy mu krolika ukrasc.
Pisze to z wlasnego doswiadczenia, bo sama do niedawna bylam wlascicielka sfrustrowanego krolisia, w za malej klatce i ze zla dieta. Na szczescie w pore uswiadomilam sobie moje bledy.

naomi19

  • Gość
Co mam zrobić? :(
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 09, 2006, 17:23:52 pm »
W 100% się z Toba zgadzam Bonnie_Blue, zrobię jak mówisz!
pozdrawiam
Dorota

anUSZka

  • Gość
Co mam zrobić? :(
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 10, 2006, 22:38:43 pm »
Ja mysle, ze powoli Ci sie uda, jesli juz Ci sie udalo troche :D
Brawo :)

jOkO

  • Gość
Co mam zrobić? :(
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 08, 2006, 15:58:00 pm »
I co z tym króliczkiem?Jak poszły negocjacje zmiany warunków itp?

naomi19

  • Gość
Co mam zrobić? :(
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 10, 2006, 12:45:59 pm »
Jutro lub w najblizszych dniach jadę tam obadać sytuację, zobaczyć, czy królik faktycznie jest wypuszczany, pokażę też menu królicze (mam wydrukowane co króliki mogą, a co nie moga jeść). Mam nadzieje, że jego arunki sie na prawde poprawiły.
Pozdrawiam
Dorota

EMilK@

  • Gość
Co mam zrobić? :(
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 10, 2006, 19:31:34 pm »
Życze Powodzenia !!

mru

  • Gość
Co mam zrobić? :(
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 14, 2006, 19:37:27 pm »
I jak z króliczkiem?

naomi19

  • Gość
Co mam zrobić? :(
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 15, 2006, 00:03:59 am »
No więc króliczek jest na ogródku w klatce na takim podwyższeniu, w sumie może być ta klatka, drewniana jest :/ no ale ok. Króliczek jest wypuszczany na smyczy do pobiegania, nie wiem jak często, w każdym razie na pewno nie ma możliwości swobodnego pobiegania codziennie, bo wiadomo jak to jest na smyczy, ale to i tak lepiej niz było!
    Co do jedzonka to pokazałam mu tą moją kartkę z jadłospisem królików, czytał ją i czytał. Spytałam, czy może takiej mu nie wydrukować i powiedział, że byłoby super ;]      

    Czyli... zaczynają sie tam interesować losem króliczka chyba. Zrobiłam nawet mu parę zdjęć podczas wypuszzenia na smyczy. Była tam też moja Buńka (wracaliśmy od weta), ale nie chcę wklejac zdjęć, bo nie mam jego pozwolenia, więc lepiej nie...
    Celem moim jest to żeby Feluś wcinał Alexa i Zuzalę, i żeby na zimę nie był trzymany w osamotnieniu w ciemnej piwnicy, no ale tego się chyba nie doczekam... no ale... pomarzyć można.

O wszelkich zmianach w życiu Felusia zawiadomię ;]
Pozdrawiam
Dorota

Offline mcda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
Co mam zrobić? :(
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 15, 2006, 08:51:25 am »
Dobrze ze wlasciciel wykazuje zainteresowanie tym co mu podrzucials do poczytania... MIejmy nadzieje ze los krolisia bedzie sie poprawial...
Trzymam kciuki...