Autor Wątek: [Oddam]Międzybrodzie Bialskie k/ żywca - 3 króliczki  (Przeczytany 2360 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sdal2

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
[Oddam]Międzybrodzie Bialskie k/ żywca - 3 króliczki
« dnia: Wrzesień 18, 2012, 13:56:29 pm »
 Witam wszystkich ,  piszę w imieniu mamy która nie ma internetu a bardzo by chciała oddać 3 króliczki , bo nie ma czasu się nimi zajmowac , mama mieszka w miejscowości Międzybrodzie Bialskie k/ żywca a króliczki to baranki miniaturki, mama ma ok. roku i jest biało czarna, a maluchy sa z czerwca i nie wiem jakiej płci, ale jeden jest biało rudy, a drugi bodajże beżowy, są bardzo milutkie biegaja sobie po ogrodzie nigdzie nie uciekaja nie sa agresywne, ale mama sie boi czy sie nie będą rozmnażały, bo nie ma więcej klatek a płci maluchów nie zna, może ktoś by z okolic był zainteresowany uszolkiem.


Post wydzielony z watku o innym kroliku.
Tocha
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2012, 14:00:37 pm wysłana przez Tocha »

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Oddam]Międzybrodzie Bialskie k/ żywca - 3 króliczki
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2012, 15:45:47 pm »
niech mama koniecznie rozdzieli maluchy!! jak z czerwca to juz moze cos z tego wyniknac
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: [Oddam]Międzybrodzie Bialskie k/ żywca - 3 króliczki
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2012, 12:57:42 pm »
Temat do zamknięcia.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.