Autor Wątek: SPRZEDAM coś z mojej szafki dla elegantki i romantyczki:)  (Przeczytany 3783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
SPRZEDAM coś z mojej szafki dla elegantki i romantyczki:)
« dnia: Maj 22, 2012, 14:31:10 pm »
Ponieważ mi się troszkę schudło, mam dla was kilka propozycji. Są to ubrania z metkami, lub bez w ogóle nie używane.
1.Na klimaty weselne, lub przyjęcia, dla Pań ok. 170 cm wzrostu lub wyższych mam do zaproponowania sukienkę firmy Quelle z metką w rozmiarze 38 w piękny wzór kwiatowo-zwierzęcy. Jest z 97 % poliestru i 3% elastanu. Kosztowała mnie 250 zł, cena jaka by mnie interesowała to 150 do lekkiej negocjacji.




ps. taka długość jaka prezentuje się na mnie jest przy założeniu szpilek z 14 cm obcasem przy 1,7m.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2012, 15:08:45 pm wysłana przez sowcia_masterka »
Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
Odp: Coś z mojej szafki dla elegantki i romantyczki:)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2012, 14:58:01 pm »
2.Beżowa marynarka z podszewką, metalowymi guziczkami-grzybkami w rozmiarze 38 firmy Raspberry. Nowa bez metki. Cena 50 zł do negocjacji ;-)



Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
Odp: SPRZEDAM coś z mojej szafki dla elegantki i romantyczki:)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2012, 15:25:20 pm »
3. Sukienka firmy ECHO, w kolorze brązu ze złotą nitką w rozmiarze 42. Nowa bez metki. Cena 100zł do negocjacji.



ps. więcej informacji o  danych ciuszkach na wiadomość prywatną
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2012, 15:51:35 pm wysłana przez sowcia_masterka »
Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
Odp: SPRZEDAM coś z mojej szafki dla elegantki i romantyczki:)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2012, 15:41:44 pm »
4.Bialutka sukienka firmy Euronova z piękną koronką. Materiał lekko marszczony. Rozmiar chyba 38. Cena 40 zł do negocjacji. Nowa bez metki.


Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: SPRZEDAM coś z mojej szafki dla elegantki i romantyczki:)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2012, 17:08:37 pm »
kiecka świetna ale szpile ..... maaaaatko uwielbiam takie<3

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
Odp: SPRZEDAM coś z mojej szafki dla elegantki i romantyczki:)
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2012, 18:23:32 pm »
kiecka świetna
szkoda, że nikt nie chce kupić... :(
ps. jak za drogo to możemy się potargować, nic nikomu się nie podoba...
Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
Odp: SPRZEDAM coś z mojej szafki dla elegantki i romantyczki:)
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2012, 19:55:17 pm »
5.Spodnie jeans'owe rurki z cropp'a firmy Chillin, rozmiar 29, nowe bez metki. 50 zł do negocjacji




6.Sukienka w stylu Marlin Monroe. Nowa bez metki z małą przeróbką krawiecką mojej roboty. Firma Euronowa. Cena 30 zł do negocjacji.


te małe czarne kropeczki, to nitka ze zgrzaną końcówką, żeby się nie pruła, szyłam bowiem ręcznie


7.Spodnie jeans'owe proste z Funk and soul, rozmiar 30, nowe z metką. 50 zł do negocjacji


Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge