Autor Wątek: [POSZUKUJE] Trójmiasto / Warszawa - ZGIERZ  (Przeczytany 3912 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
[POSZUKUJE] Trójmiasto / Warszawa - ZGIERZ
« dnia: Maj 18, 2012, 07:50:45 am »
Hej hej! Poszukuje transportu dla Lilu do Zgierza z Trójmiasta lub w dniach 7-11 czerwca z Warszawy. Pomóżmy Lilu trafić do DS !!

Offline agniesia1502

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJE] Trójmiasto / Warszawa - ZGIERZ
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2012, 14:49:23 pm »
bardzo proszę o pomoc :) Chciała bym dać Lilu dobry domek lecz niestety nie mam jak po nią pojechać :( bardzo proszę o pomoc :)  :*



Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [POSZUKUJE] Trójmiasto / Warszawa - ZGIERZ
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2012, 12:42:10 pm »
Niestety Polski Bus nie zezwolil na przewoz zwierzecia wiec do Warszawy Lilu przewiezc nie bede mogla :/

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [POSZUKUJE] Trójmiasto / Warszawa - ZGIERZ
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:48:44 am »
szukanie transportu AKTUALNE , trasa jak w temacie z tym ze moze byc tez trasa Torun - Zgierz ( w kierunku na Lodz) Lilu czeka juz dlugo aby ja dostarczyc do upragnionej rodzinki , szkoda by bylo aby przez brak transportu nie trafila tam, prosze bardzo o info jakby ktos cos wiedzial , moge ja dowiezc w jakies miejsce ( w polowie na przyklad drogi) , moze Torun , Bydgoszcz, ....... a dalej  please !!:blaga:


Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [POSZUKUJE] Trójmiasto / Warszawa - ZGIERZ
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2012, 13:29:02 pm »
pilnie poszukuje kontaktu z wlascicielami adopcyjnego Borysa !! zostali przyjeci jako DS dla Lilu , czy ktos ma jakis inny kontakt  niz przez forum z agniesia1502 (np.: prywatny) , chodzi o to , ze Lilu czeka tyko na transport a wlasnie pojawila sie szansa i nie wiem czy zalatwiac , zadnej odpowiedzi na tel., sms i email - cisza , agniesia1502 nie odzywa sie na forum od jakiegos juz czasu , nie moge dotrzec znanymi mi drogami a sprawa dosc pilna, prosze o pw w tej sprawie jakby ktokolwiek cos wiedzial jak i kiedy mozna sie z nimi skontaktowac   :blaga:

alarm odwolany kontakt nastapil wszystko juz jest ok, tylko jedna szansa na transport uciekla, ale jest jeszcze jedna :)