Autor Wątek: Niesforny wypadek  (Przeczytany 4321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miuu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 140
  • Płeć: Kobieta
Niesforny wypadek
« dnia: Maj 09, 2012, 10:17:16 am »
Jak wspominałam mój Majki ma tendencje do wpychania się wszędzie, gdzie tylko zdoła wejść (a nawet tam, gdzie niekoniecznie się mieści). I dzisiaj kiedy otwierałam łóżko, żeby schować tam pościel normalnie, bez żadnych skrupułów włazi mi do tego pojemnika. To go wzięłam po raz setny na ręce i stamtąd wynoszę. Już chciałam go kłaść na podłogę kiedy zaczął się wyrywać i tak jakoś niesfornie to zrobił, że go nie utrzymałam i wyleciał mi na ziemię... jakoś z wysokości 5-10 cm, ale wyrżnął na plecki. Czy mogło mu się coś stać? Może jestem przewrażliwiona, ale to mój pierwszy królik i jeszcz nie za bardzo wiem na ile jest on wytrzymały...

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Niesforny wypadek
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2012, 10:32:00 am »
Sądze, że nie powinno mu się nic stać ale zerkaj na niego czy nie jest zbyt osowiały albo czy nie kuleje lub ciągnie łapek.

5-10 cm to nie jest wysokość jakaś ogromna nieraz u mnie dziewczyny skaczą wyżej i lądują na plecach bo za mocno się wybiją.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Niesforny wypadek
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2012, 10:38:00 am »
u mnie też oszołom z większej wysokości nieraz upadł- i jest ok ae u mnie zawał był bliski
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Niesforny wypadek
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2012, 10:43:52 am »
Każdy opiekun chyba w takich chwilach przechodzi stan przed zawałowy ;p

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Niesforny wypadek
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2012, 10:46:41 am »
no niestety a ja mam jak to określiła juta królika wysokopiennego z ogromnym zamiłowaniem do wysokości- śpi na kaloryferach, regałach, parapetach, wskakuje na blat kuchenny, stoły- ech cięzko za stworem nadążyć a do tego biega z prędkością światła i czasem spada a ja nie zdążam złapać dziada
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Miuu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 140
  • Płeć: Kobieta
Odp: Niesforny wypadek
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 09, 2012, 10:54:02 am »
Chyba się przestraszył na początku, ale przyszła jego nowa klatka i sobie po niej biega i chyba zapomniał, że spadł. xD