Autor Wątek: przygarne nieograniczoną ilość królikow miniaturek  (Przeczytany 11266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: przygarne nieograniczoną ilość królikow miniaturek
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 06, 2012, 22:48:48 pm »
andy ale ten tytuł wątku naprawdę źle wygląda- poza tym w pierwszym i jedynym poście ta osoba napisała o duzej liczbie klatek wiec w najlepszym przypadku króliki byłyby całe życie zamknięte w klatce- nawet schroniska nie mają możliwości przygarnięcia nieograniczonej liczby zwierząt i przygarnianie kolejnych umożliwia dopiero- adopcja lub uśpienie dotychczasowych mieszkańców schroniska
poza tym czy znasz kogoś w okolicach warszawy kto byłby w stanie udźwignąć koszty opieki weterynaryjnej "nieograniczonej liczby królików"?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: przygarne nieograniczoną ilość królikow miniaturek
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 06, 2012, 22:59:55 pm »
Nie jest winny za to że się odezwal... Nie dopowiadaj. Pisze tylko, że źle dobral slowa, w ten sposob że zły przekaz jest oczywisty.
Ale nie zaglebiajmy się, bo autor nawet nam nie chcę wyjasnic o co mu chodzilo.

nie wiem jaki kto ma "styl" dla dla mnie nie do pomyslenia jest wypowiadanie sie i ocenianie jak nie ma kompletu info ....
nie ma kompletu nie ma reakcji, nie ma kompletu nie ma oceny
delikatne olstzrezenie moze, zapytanie o detale ... i owszem, ale ocena ? tak od razu i z mostu ?
ja bym tego nie zrobil

ale niektorzy widac "hot pants" i juz biegna z siekierami ... ot polska (zasciankowa) rzeczywistosc
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: przygarne nieograniczoną ilość królikow miniaturek
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 06, 2012, 23:02:29 pm »
Dla ciebie nie do pomyslenia- a dla innych do pomyslenia. Sam ludzi nie znasz, a oceniasz :)
Proponuje zakonczyc dyskusje, do mementu odzewu autora. Bo się OT robi.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: przygarne nieograniczoną ilość królikow miniaturek
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 06, 2012, 23:06:59 pm »
Dla ciebie nie do pomyslenia- a dla innych do pomyslenia. Sam ludzi nie znasz, a oceniasz :)
Proponuje zakonczyc dyskusje, do mementu odzewu autora. Bo się OT robi.

ot sie nie robi .... a autor juz pewnie ucieka bo tak czy inaczej go tutaj ukrzyzuja, dla zasady i dlatego "nie byl wystarczajaco ostrozny dobierajac slowa"
i teraz napewno kazdy nastepny dlugo pomysli i poślęczy nad slownikiem i nad skladnia pomysli zanim odważy sie cos w ogole napisac
w koncu to forum to nie zarty
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: przygarne nieograniczoną ilość królikow miniaturek
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 06, 2012, 23:13:32 pm »
Tak, na forum również obowiązuje pewna kultura osobista, tak samo jak w życiu realnym.
Niby powinno się oceniać nie po słowach,a po czynach, niemniej dobór słów stanowi integralną i bardzo ważną część w prawidłowym zrozumieniu komunikatu.

I wybacz, ale nie jestem pewna, czy chcę współpracować z osobą która pisze "przyjmę nieokreśloną liczbę królików miniaturowych" bo ma dużo klatek i mieszkanie. Ja też mam dużo klatek, ba, mam nawet spore mieszkanie i ogród.
Ja już się przejechałam na wielu osobach, które były zbieraczami zwierząt- psów, kotów, małych gryzoni czy królików. I wybacz, ale tak- w tym momencie każdą osobę która wydaje się zmierzać w stronę zbieractwa, czy "kociego"/ "psiego" /"wstaw inny gatunek zwierząt" anioła, oceniam przez pryzmat swoich doświadczeń. Mogę zmienić zdanie, owszem, ale pierwsza reakcja jest, jaka jest.

Nikt nie jest w 100% obiektywny w całym swoim życiu- i nie udawajmy nawet, że tak jest.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

sonia

  • Gość
Odp: przygarne nieograniczoną ilość królikow miniaturek
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 06, 2012, 23:14:57 pm »
w koncu to forum to nie zarty
I tak powinno byc ]:->
w koncu to forum krolicze i tu kroliki sa najwazniejsze :>


Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: przygarne nieograniczoną ilość królikow miniaturek
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 06, 2012, 23:22:22 pm »
dokladnie - dobro zwierzaków jest tu najwazniejsze i wiem ze przy warszawskich cenach wetów nikt nie jest w stanie uniesc kosztów opieki dla nieograniczonej liczby królików, miejsca w mieszkaniu dla powiedzmy kilkudziesięciu króli też nie będzie - zwłaszcza że zaprzyjaźnienie " nieograniczonej liczby uszaków" jest raczej niemożliwe,
to albo zbieracz albo ma na króle zbyt ( do sklepów lub do hodowców węży )- dobro maluchów na sercu tej osobie raczej nie leży
zwykle nie oceniam z góry ale tu przekaż w wątku jest dość jasny- pokazałam zresztą ten tytuł 5 osobom kompletnie niezwiązanym z forum i żadnym tam bojownikom i od razu mieli negatywne skojarzenia co do zamiarów Pana kruchego- mówili "zbieracz albo ma na króle zbyt" czy zatem znaczy to że wszyscy się mylą ? nie sądze
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: przygarne nieograniczoną ilość królikow miniaturek
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 06, 2012, 23:26:19 pm »
Nikt nie jest w 100% obiektywny w całym swoim życiu- i nie udawajmy nawet, że tak jest.

obietywizm jest powodowany brakiem interesu
tak samo jak mozliwosc trafnej oceny jest wynikiem ... ilosci posiadanej informacji
tutaj wystarczajacych informacji brak wiec i ocena niemozliwa
.. i to wlasnie probuje po raz n-ty napisac

nie bronie, nie oceniam i wyciagam wnioskow bo ... NIE WIEM i nie mam szczegolow

nauczcie sie wreszcie (do tych hot pants) nie oceniac ludzi po pozorach ... w tym calym watku powinno byc to co sie juz znalazlo i TYLKO to ... prosimy o wiecej info, foto i mozliwosc weryfikacji status quo oraz przeznaczenia
ale nie od razu .... pospolite ruszenie ktorego celem jest zadeptanie prawdopodobnie podejrzanego bo prawdopodobnie ma zle zamiary a jesli nie ma ma dzis to prawdopodobnie bedzie mial je jutro ....
a tak w ogole to prawdopodobnie i tak jest podejrzany .,... po podejrzany jest kazdy
a jak nie jest podejrzany to zaraz sie cos na niego wymysli zeby byl ... podejrzany (dzierzynski / lenin / prl)
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2012, 00:05:32 am wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: przygarne nieograniczoną ilość królikow miniaturek
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 06, 2012, 23:35:11 pm »
hahah dobrze się czyta te Wasze "potyczki" słowne, ale ogólnie wydaje mi się, że ani jedna strona nie zrozumie drugiej, ani druga tej pierwszej, więc.. odpuśćcie sobie, bo po co? :)
byście lepiej wykorzystały czas niż na użeranie się :) przecież nie na tym to forum polega, nie? :)
WO AMIGO

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: przygarne nieograniczoną ilość królikow miniaturek
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 07, 2012, 11:23:45 am »
Ogłaszam koniec dyskusji. Jeżeli ktoś będzie chciał adoptować królika od SPK, to wszelkie informacje znajdują się tutaj: www.adopcje.kroliki.net

Pytania można kierować tu: adopcje@kroliki.net

Po wysłaniu formularza adopcyjnego i wizycie przedadopcyjnej pośrednik oceni czy może oddać królika do adopcji.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog