Autor Wątek: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE  (Przeczytany 25856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Malinka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« dnia: Kwiecień 17, 2012, 19:00:48 pm »
Oddam za darmo piętrową, drewnianą klatkę dla królików [wym: długość 117cm, wysokość 100cm, głębokość: 64cm]. Na życzenie mogę przesłać zdjęcia. Dokładnie taka jak tu na zdjęciu:
http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatka_dla_gryzoni/klatka_dwupietrowa/outback/95074
Mam również standardową, plastikową klatkę, transporterek, plecaczek dla króliczka, szelki, smycz, tunele do zabawy, poidełko. Nie chcę za to żadnych pieniędzy. Najchętniej z okolic Warszawy.

Offline Anna39

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 427
  • Płeć: Kobieta
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2012, 19:04:59 pm »
Czy ogłoszenie jeszcze jest aktualne. Byłabym zainteresowana drewnianą klatką. Jestem z Warszawy, z odbiorem nie byłoby problemu.

Offline Malinka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2012, 19:12:57 pm »
TAk, jeszcze jest aktualna klatka drewniana. Nie znam się za bardzo na obsłudze tego forum, więc jeśli możesz to napisz do mnie prywatnie - umówimy się jakoś na przekazanie klatki.

Zapomniałam napisać, że klatka nie jest nowa - była użytkowana przez mojego króliczka. Zdjęcia aktualnego stanu oczywiście mogę przesłać. Króliczek troszeczkę podgryzał klatkę. Ale ogólnie jest w dobrym stanie.

//Proszę nie pisać dwóch wiadomości pod sobą. Posty scalam--Blacky
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 12:39:16 pm wysłana przez Blacky »

Offline dusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2012, 19:29:05 pm »
Byłabym zainteresowana transporterkiem, szelkami i smyczą, oraz tunelami. Jeśli byłaby taka możliwość pokryję koszty wysyłki do Lublina.

A ta plastiowa klatka jakiej jest wielkości??

Offline Malinka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2012, 19:42:54 pm »
Dusia,
klatka ma długości 70cm, szerokości 46cm. Dwie osoby wcześniej zapytały się o klatkę plastikową i trasporterek, więc wolałabym według kolejności zapytań oddać go. Ale smycz, szelki i tunele mogę do Ciebie wysłać. Nie ma sprawy. Koszty nie będą pewnie zbyt duże, więc nie ma sprawy, wyślę na własny koszt. Podaj mi tylko adres do wysyłki

Offline Paullina555

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Kobieta
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2012, 20:11:57 pm »
Witam czy transporter szelki lub jeden z tuneli są nadal aktualne?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2012, 20:16:19 pm wysłana przez Paullina555 »

Offline dusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2012, 21:09:32 pm »
Super w takim razie na pw wysyłam adres. W razie gdyby transporterek sie zwolnił to ja nadal chętna :)
A klatkę odpuszczam mamy pożyczoną 100cm po cichu liczyłam, że to może ten sam rozmiar lub większa ;)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 18, 2012, 00:18:20 am »
ja by byla zainteresowana tunelami tez z warszawy jestem
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 18, 2012, 01:03:55 am »
A ja bym się chciała zapytać- czy była by możliwość oddania tej klatki plastikowej 100 cm SPK w Warszawie? :)
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 18, 2012, 12:38:31 pm »
A no właśnie - warszawski oddział przegapił szznsę na takie wspaniałe akcesoria dla naszych podopiecznych. :(
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Malinka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 18, 2012, 13:45:57 pm »
Klatka plastikowa jeszcze jest w zasięgu ręki. Osoby, które wysłały zapytanie wczoraj nie odezwały się jeszcze do mnie, więc póki co oferta jest aktualna. Jak w takim razie mogę dostarczyć klatkę do SPK w Warszawie?
Cała reszta rzeczy już znalazła swoich nowych właścicieli.
Pozdrawiam

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 18, 2012, 13:50:34 pm »
Malinka, jeśli do mnie też wysłałaś to nie dostałam od ciebie żadnej wiadomości...

Ale dodam, że z klatki mogę zrezygnować, ale transporterem nadal byłabym zainteresowana, jakiej wielkości on jest?

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 18, 2012, 17:46:14 pm »
Wszystko już oddane? Jeśli transporter aktualny to ja BAAARDZO proszę ;-) Tylko najlepiej z wysyłką... Oczywiście koszt pokryję. Zależy mi, gdyż z kasą krucho, a Tola i Lola nie mają w czym do weta jeździć :(  Z góry dziekuje.
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 19, 2012, 10:58:06 am »
Wystarczy, że napiszesz mi na pw adres, a umówimy się na konkretny termin i odbierzemy od Ciebie rzeczy. Chyba, że możesz ją podwieźć do naszego biura na Woli, to umówimy się na odbiór tam. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Anna39

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 427
  • Płeć: Kobieta
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 20, 2012, 09:18:25 am »
Kinga, jeszcze raz bardzo dziękuje za drewnianą klatkę po Twojej Malince. Plecaczek, miseczke i poidełko tak jak mówiłam przekażę dla dzewczyn z Przygarnijkólika, już jestem umówiona.

Offline Mona_M

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 20, 2012, 09:36:03 am »
Ha ha ale walka. Ciekawe jak byście się spotkały na żywo jak by wyglądały negocjacje  :P


Offline Dominique_90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Kobieta
  • Trafił nam się największy skarb...
    • D&P blog
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Semir
  • Za TM: Dżekuniu...tęsknimy za Tobą...pozostawiłeś okropną pustkę w naszych sercach ;(
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 21, 2012, 09:24:57 am »
Witam:) czy ogłoszenie jest akutalne? byłabym zainteresowana poidełkiem oraz tunelami! pokryję koszty wysyłki.
https://dpblog.pl -> Fashion, Beauty & Vegan

https://www.instagram.com/dpblogpl/ -> Paris minimalism inspirations

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:15:40 am »
To żadna walka - bezdomne króliki zazwyczaj są na przegranej pozycji. :)

Nie dostałam żadnej informacji na pw ani meila. Dajcie znać czy mogę zamknąć wątek.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

sonia

  • Gość
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:57:07 am »
To żadna walka - bezdomne króliki zazwyczaj są na przegranej pozycji. usmiech2

A tak byc nie powinno! przede wszystkim one powinny w pierwszej kolejnosci dostawac!

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 24, 2012, 12:33:14 pm »
TEŻ UWAŻAM ŻE PIERWSZEŃSTWO POWINNY MIEĆ KRÓLIKI Z SPK! KAŻDY Z NAS MA WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI UZBIERANIA/ODŁOŻENIA JAKOŚ KASY NA RZECZY DLA KRÓLIKA NIŻ STOWARZYSZENIE.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 24, 2012, 13:01:39 pm »
Ja tutaj wojny nie robię, ale skoro tak piszecie (chociaż decyzja i tak powinna należeć do Maliny, czyli właścicielki tych rzeczy) to ja wycofuję się z tych rzeczy, które chciałam wziąć z myślą o królikach z PK.

Przepraszam, że byłam bezczelna.

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 24, 2012, 13:33:46 pm »
Moim zdaniem jeśli ktoś oddaje przedmioty na FORUM STOWARZYSZENIA POMOCY KRÓLIKOM to te przedmioty powinny trafić jedynie do bezdomnych królików, a nie w prywatne ręce!
Kitty27, bezczelne to są prywatne osoby, które zaoszczędzą kilka złotych, na takich "okazjach",a osoby pomagające bezdomnym królikom muszą wydawać wszystkie swoje pieniądze na nieswoje króliki, mimo, że to oni powinni dostać te rzeczy!
Straszne to jest, że niektórzy zamiast pomagać jeszcze zabierają rzeczy, które są tak potrzebne SPK i PK.
Straszne!!

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 24, 2012, 13:36:23 pm »
Ale przecież osoby z forum pomagają SPK to też mogą raz na jakiś czas skorzystać z czegoś za darmo,i nie jest to bezczelne.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 13:39:24 pm wysłana przez monika2415 »

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 24, 2012, 13:44:39 pm »
A jeśli tu są wolontariuszki, które pomagają gryzoniom, kotom? Też są bezczelne?

Sama wlaścicielka tych rzeczy nie określiła dla kogo konkretne mają być te rzeczy, więc decyzja nalezy do niej do kogo trafią te rzeczy.

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 24, 2012, 13:46:54 pm »
Przez to ich skorzystanie osoby ratujące będą musiały odmówić przyjęcia królika, bo nie będą miały klatki czy transportera. Co to za pomaganie, skoro też szkodzą? Żadne.
Ja znalazłam ten wątek niedługo po tym jak został otwarty, pomyślałam, że SPK we Wrocławiu mogą się bardzo przydać te rzeczy, ale po co je zawozić do Wrocławia, skoro Warszawa też jest potrzebująca? Byłam pewna, że przedmioty trafią do SPK w Wawie i dlatego się nie zgłosiłam. Przez myśl mi nie przeszło, żeby je wziąć dla siebie, skoro tyle królików czeka na nowe domy! Niektóre w niewielkich klatkach, niekomfortowo, ale zostały uratowane i to się liczy!
Jak pomagamy, to pomagajmy! W pełni!

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 24, 2012, 13:48:54 pm »
Eee nie Kasiu,nikt tu nie był bezczelny.Poprostu pojawiło się ogłoszenie i każdy chciał coś dla siebie i kto był pierwszy ten lepszy i wątpie żeby Malinka odmówiła Anna39 bo była pierwsza.

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 24, 2012, 13:55:33 pm »
Skoro , Malinka otworzyła taki temat , to moze oddać swoje rzeczy osobiste komu chce , w temacie nie było specyfikacji osoba prywatna czy dla oddziału SPK gdziekolwiek , tak więc nie wiem po co ta dyskusja i pisanie ,że króliki bezdomne powinny mieć pierwszeństwo skoro w temacie nie było nic zaznaczone :/
A gdyby było napisne dla SPK czy PK to też pewnie była by dyskusja kto więcej potrzebuje ?? I licytacja ??  
Jestem i czuwam , tak dla Waszej wiadomości .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 14:00:37 pm wysłana przez kasiagio »



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

sonia

  • Gość
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 24, 2012, 14:13:36 pm »
tak więc nie wiem po co ta dyskusja i pisanie ,że króliki bezdomne powinny mieć pierwszeństwo
Chocby po to,zeby w przyszlosci jesli takie ogloszenie sie pojawi,dostaly kroliki bezdomne,ktore sa pod opieka SPK czy tez PK

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 24, 2012, 14:54:58 pm »
I po tej całej dyskusji teraz na pewno najbardziej głupio czuje się Malinka. Bo dziewczyna chciała dobrze, a jak zwykle na forum każdy wie najlepiej jak powinno być i wyszło na to, że sprowokowała kłótnię :P

Offline Mona_M

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:05:56 pm »
Wiecie co jesteście niesprawiedliwe.
1. Nie każdy może odłożyć na większą klatkę, nawet jeżeli chce czasami nie ma takiej możliwości,
2. Na takie ogłoszenie w którym nie  ma napisanego kto ma pierwszeństwo pierwszeństwo ma pierwszy,
3. Róbcie tak dalej a podobne ogłoszenia nie będą się pojawiały,
4. Dużo osób z forum pomaga królikom np przez zakup losów na bazarku, więc dlaczego nie miałyby skorzystać z okazji?
ITD itp.
Kasia - na 100 % nie było bezczelnym odpowiedzenie na takie ogłoszenie, bezczelne jest wypominanie komuś że chciał skorzystać z okazji.
Marciula a może wprowadzić zakaz wypowiadania się osobom z poza SPK, przecież to Forum pomocy Królikom a skoro królikom "się nie pomaga" to po co takie osoby się mają wypowiadać?


Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:21:09 pm »
Rzeczy są już rozdane, więc nie ma co plakać nad rozlanym mlekiem, ale ja się zgadzam z Marciulą. Nie oceniam nikogo, bo nie wiem, w jakim celu poszczególne osoby zabrały te rzeczy (być może w celu pomocy jakimś bezdomnym zwierzętom, nawet niekoniecznie królikom), ale jeśli ktoś wziął te rzeczy dla własnego prywatnego interesu (bo sam nie uzbierał np na klatkę dla swoich zwierząt) to dla mnie jest to cios poniżej pasa, biorąc pod uwagę, że są tutaj cudowne osoby, które na co dzień pomagają bezdomnym zwierzętom, a które naprawdę potrzebują pomocy, żeby tym zwierzętom móc pomagać (w postaci np właśnie akcesoriów, których często brakuje).
Mnie byłoby po prostu wstyd i tyle. I wcale nie chodzi mi o to, że ktoś ma pierwszeństwo - tylko o pewne normy postępowania.

Mam nadzieję jednak, że każdy, kto wziął te rzeczy, wziął je nie dla własnego interesu...
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:27:19 pm »
 Hmm , no ale jeżeli  Malinka sprzedała je za symboliczną cenę to było by ok ??  Nikt by sobie do gardła nie skakał ,że wstyd i hańba ?? Oj dziewczyny i właśnie o to mi chodzi , kochamy zwierzaki a same  siebie na wzajem nienawidzimy .............



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline Mona_M

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:29:53 pm »
Wiecie co szkoda gadać.
Jak ja bym wzięła jedną z tych rzeczy odesłałabym do nadawcy i nigdy już nic od nikogo nie wzięła. Wjeżdżacie ludziom na sumienia i wiecie jaki będzie tego efekt? Zrażacie ludzi do pomocy innym, zarówno takie osoby jak Malinka jak i te które pomoc przyjęły.
Robi się dziwnie.... bo wyczuwam u niektórych tendencję do "albo robicie tak jak my uważamy za stosowne, albo na pal z Wami".
I to może nie jest miejsce na to co napiszę ale napiszę. Znam kilka osób które chciały trochę pogadać tu na forum i pochwalić się swoimi pupilami ale po krótkim dzień dobry uciekły zniesmaczone.
Ja na początek też "zebrałam" i miałam się tu więcej nie pokazywać, ale jakoś zacisnęłam zęby bo "zakochałam" się w kilku króliczkach i chciałam zobaczyć co tam u nich.
Konkluzja? Same "przepędzacie" potencjalnych dobroczyńców.


Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:30:48 pm »
A ja jednak jestem pewna Kasiu, że wiesz, o co mi chodzi. I jeśli wyczytałaś nienawiść w moim poście, to bardzo mi przykro.

Tak Mona_M, świetnie odczytałaś moje intencje.

EOT.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:32:28 pm »
Ciapusia , wiem o co ci chodzi , doskonale rozumiem .................... ale mam coraz większe wrażenie ,że z tego forum robi się drugi Krakvet i skakanie do oczu sobie nawzajem , niby dla dobra zwierzaków , ale z nienawiścią do przeciwnika , który tez chce pomóc .



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:36:18 pm »
dokladnie- dziewczyny dajcie już spokój- przy każdej okazji skaczecie sobie do oczu czy to chodzi o śmierć Tolka, czy o jakieś rzeczy czy o sposoby leczenie królika - jaksie patrzy na to z boku to naprawdę źle wyglada i darczyńcom uszakom od tego nie przybywa- a decyzja o tym komu i za ile chciala co podarować należała od właściciela rzeczy


stalo się i koniec zakończcie temat
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:37:18 pm »
Nie mam pojęcia, co się robi z tym forum, ponieważ przeglądam zaledwie kilka wątków (w których nic takiego nie zauważyłam). Już dawno przestałam być aktywnym userem, z różnych powodów :)
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:40:57 pm »
z różnych powodów usmiech2
no właśnie z tych różnych powodów i między innymi dlatego właśnie :P 



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:43:30 pm »
O ludu.
Może spokojnie, co?
Czy liczba klatek jest taką sprawą sporna? Jeżeli tak- mogę oddać kilka klatek. Obecnie w Szczecinie jest multum nieużywanych klatek.... i co z tego, nie ma DT, które je przyjmą.
Są zagrody-SPKowskie i użyczone przeze mnie- nikt ich nie chce w Szczecinie do DT....
Samymi akcesoriami się świata nie zbawi- i nie ma co naskakiwać na ludzi, którzy wzięli te akcesoria. Hej, ja też bym chciała za darmo drewnianą klatkę ;) Klatki itd nikt nie zjadł i nie porąbie- przysłuży się królikom czy też innym zwierzątkom.
To, ze jest to forum SPK wcale nie oznacza, ze wszystko trzeba poświęcać w imię dobra królików. A wjeżdżanie komuś na sumienie, że wziął za free oddawane rzeczy lub ofiarodawcy, że oddał je nie tam, "gdzie trzeba" jest mocno nie fair. To dokładnie tak, jakbym teraz wszystkim oznajmiła: po co kupowałeś nowe buty/sukienkę/słodycze/telefon/cokolwiek -> nie jest to niezbędne do twojego życia. Trzeba było oddać te pieniądze na jakąś fundację opp!

Na co dzień pomagam zwierzętom- ale uważam, ze trzeba mieć jakis umiar. Nie popadać w przesadę ani w jedną ani w drugą stronę.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:50:50 pm »
Mam nadzieję, że jednak można mieć tu jeszcze własne zdanie, które nie będzie od razu poparte teorią spiskową :)
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Tuberoza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 516
  • Płeć: Kobieta
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 24, 2012, 16:05:55 pm »
Ja podzielam pogląd,że do Malinki(i tylko do niej)należała decyzja,komu odda rzeczy.
Sama staram się pomagać we Wrocławiu,ale w wielu kwestiach na forum wolę się nie wypowiadać,żeby nie drażnić kilku osób.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: ODDAM ZA DARMO DREWNIANĄ, PIĘTROWĄ KLATKĘ I INNE
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 24, 2012, 18:23:58 pm »
Zamykam wątek, bo bardzo zboczył z właściwych torów. Wszystkie szczegóły przekazania rzeczy można ustalać na pw.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog