Autor Wątek: Spodnie, kosmetyki, książki i buty na zamówienie dla zwierzaków  (Przeczytany 3449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ninia41

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lilcia, już na zawsze w sercu [*]
Spodnie, kosmetyki, książki i buty na zamówienie dla zwierzaków
« dnia: Kwiecień 08, 2012, 19:54:29 pm »
Witam
Ponieważ ostatnio wszystkie zwierzaki zaczęły mi po kolei dość poważnie chorować :( więc wszystkie moje oszczędności poszły na weterynarza. :icon_redface. Potrzebuję pieniążków na zamówienie dla zwierzaków.
U jednego psa wykryto bardzo poważne,występujące bardzo często u psów SUCHE ZAPALENIe SPOJÓWEK.
Niestety to jest bardzo ciężko wyleczyć i pomału prowadzi to do ślepoty  :icon_cry
Dostaje antybiotyki, oczy zakrapiane kroplami i przemywane.
Jest dopiero po trzech wizytach, ale jest szansa na uratowanie choć jednego oka, bo na drugie niestety, ale całkowicie nie widzi i tego odkręcić się już nie da.
Leczenie będzie trwać 2 miesiące.

Drugi psiak dość poważnie się zatruł, i przez przypadek wyszło też, że ma problemy z sercem.

Do tego wszystkiego mam królinke z e.cuniculii, w Grudniu przeszła 2 atak.

Zbieram teraz na zamówienie dla zwierzyńca, ponieważ wszystko po kolei się kończy. Królince skończył się granulat. Ziółek też już mało zostało, psom karma. Mam na sprzedaż kilka rzeczy, może ktoś będzie zainteresowany a ja za To zrobię zamówienie dla zwierzaków.  :)

1.Białe jeansowe spodnie z metką (Gumówki) Cena 22zł
Spodnie nie były chodzone, lecz leżały i mogą mieć w niektórych miejscach przykurzony materiał. Są z metką, mimo wszystko wystawiam je jako używane.
Tylne kieszenie obszyte cekinami.
A całe spodnie brokatową srebrną nitką.

Rozmiar z Metki to W-28/27
S/M
Szerokość w pasie: ok 38cm x2
Długość całkowita: ok 100cm
Szerokość nogawki: ok.21cm





2. Nowe spodnie dresowe firmy Hollister, przywiezione z Anglii cena 70zł
Kolor różowy z białymi napisami




3. Fluid Loreal Paris TRUE MATCH kolor N1 Cena 27zł


4. Tusz do rzęs z Anglii The body shop kolor niebieski Cena 15zł




5. Buty nike r.34  Cena 40zł
Długość wkładki 21,5cm
Buty były chodzone kilka razy, przed wysyłką zostaną wyprane.




6. Matura z Matematyki Komplet A. Kiełbasa Najnowsze wydanie 2011 NOWy komplet.

Wystawiłam na allegro. Tu dokładniejszy opis: http://allegro.pl/matura-z-matematyki-komplet-a-kielbasa-2011-i2257359160.html

7. Książka NLP W PRAKTYCE Czyli sztuka kształtowania przyszłości. NOWA



Autorzy: Steve Bavister Amanda Vickers
Wydawnictwo: Edgard

Książka w przystępny sposób wyjaśnia, czym jest NLP i dlaczego jest dziś jednym z najskuteczniejszych narzędzi rozwoju osobistego i zawodowego. Uczy najpopularniejszych technik i strategii, które pozwalają efektywnie zarządzać swoim umysłem i emocjami, osiągać wyznaczone cele i świadomie sterować własną karierą. Teorię wzbogacają liczne ćwiczenia i praktyczne przykłady. Dlaczego poradnik trafia w SAMO SEDNO? – w przystępny sposób wyjaśnia złożone zagadnienia NLP – daje możliwość przećwiczenia zdobytej wiedzy w praktyce – uczy, w jaki sposób zastosować zasady NLP w każdej sferze życia – uczy sztuki skutecznej komunikacji i budowania trwałych więzi z najbliższymi.

Do ceny przedmiotów należy doliczyć koszty wysyłki według cennika Poczty Polskiej.
Jutro wstawie jeszcze kilka rzeczy
Nasi idealni towarzysze mają zawsze 4 łapy!

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8982.35 Galeria :)
Lilly :swieca:

Offline Ninia41

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lilcia, już na zawsze w sercu [*]
Odp: Spodnie, kosmetyki, książki i buty na zamówienie dla zwierzaków
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2012, 17:02:53 pm »
Jeszcze jedno dresów
Nasi idealni towarzysze mają zawsze 4 łapy!

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8982.35 Galeria :)
Lilly :swieca: