Autor Wątek: Oddam królika LUBLIN  (Przeczytany 14120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Oddam królika LUBLIN
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 17, 2012, 18:45:32 pm »
Sytuacja uszaka troszkę się klaruje. Młodsza ma dość silną alergię na pyłki traw, zboża, babkę, bylicę, olchę, brzozę i roztocza, ale na szczęście na królika nie:)  Prawdopodobnie więc królik zostanie z nami. Jednak sianko będzie dostawał pod wydział, natomiast nadrobimy zieleninę innymi produktami. Jeśli jednak syt. będzie się pogarszać i nie uda nam się tego jakoś sprytnie ogarnąć to królik jednak pójdzie do adopcji. Jeśli jest możliwość prosiłabym o miesięczny czas na ogarnięcie się z tematem, jeśli wszystko pomyślnie się ułoży uszak będzie mieszkał nadal u nas.

Pozwolę sobie jednak wkleić zdjęcie naszego klucha, może ktoś go pokocha jeśli się napatrzy i jak nie damy rady szybciutko go przygarnie:)



Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Oddam królika LUBLIN
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 17, 2012, 19:03:51 pm »
Młodsza ma dość silną alergię na pyłki traw, zboża, babkę, bylicę, olchę, brzozę i roztocza, ale na szczęście na królika nie:)  Prawdopodobnie więc królik zostanie z nami. Jednak sianko będzie dostawał pod wydział, natomiast nadrobimy zieleninę innymi produktami.
A może spróbujesz granulat z siana? Część osób na forum kupowała granulat Marstall Wiesen Cobs, http://animalia.pl/produkt,20478,537,marstall-wiesen-cobs-25kg.htmlteż go mam w domu, choć nie cieszy się popularnością wobec innego papu, ale są króle, które go lubią. To takie grubsze granulki dla koni uczulonych na pył z siana. To tak nie pyli jak siano, może by pomogło dziecku znieść obecność królika? A jemu zapewniłoby porcje włókna.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline dusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Oddam królika LUBLIN
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 17, 2012, 19:20:09 pm »
Super sprawa, ale jakoś nie mam przekonania żeby zaryzykować z workiem 25kg ;)  Jeśli uszaty tego nie zechce to kogo ja potem tym nakarmię?? ;)  Ale dzięki za pomysł,  będę szukać jakiegoś zastępstwa ;)

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Oddam królika LUBLIN
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 17, 2012, 19:32:02 pm »
Jak zapłacisz za przesyłkę, to mogę Ci wysłać trochę. Albo spróbuj napisać do sklepu o jakąś próbkę? Są też inne granulaty dla koni, może któryś będzie bardziej smakowity.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Oddam królika LUBLIN
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 18, 2012, 13:10:23 pm »
W takim wypadku na razie chwilowo usuwam Łatka ze strony adopcyjnej. W razie potrzeby uaktywnimy ogłoszenie, a na razie mam nadzieję że uda się by królik z wami został.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Oddam królika LUBLIN
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 19, 2012, 22:17:56 pm »
I jak wyglada sytuacja? Czy kroliczek szuka  nowego domu czy mozna zamknac watek? :)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Oddam królika LUBLIN
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 14, 2012, 00:49:59 am »
Halo, bardzo prosimy o informację, co dzieje się w sprawie tego królika.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan