Autor Wątek: [POSZUKUJĘ] Łódź  (Przeczytany 4282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
[POSZUKUJĘ] Łódź
« dnia: Luty 29, 2012, 15:10:14 pm »
Co tu dużo mówić, potrzebne są przechowalnie w Łodzi i okolicy. W tym momencie długoterminowych przechowalni poza jedną praktycznie nie ma (przynajmniej ja o nich nie wiem). Ogólnie w Łodzi pod tym względem jest tragedia. Kilka osób zgłasza chęć przygarnięcia na DT na max 2 tygodnie. To oczywiście w krytycznych sytuacjach bardzo pomaga. Ale na dłuższą metę nie jest dobre dla królika jeśli przeprowadza się co 2 tygodnie. Do tej pory wyglądało to tak, że prawie każdy królik wyjeżdżał z Łodzi do Torunia, Warszawy czy Krakowa. Chciałabym to zmienić i mieć "pod opieką" chociaż kilka domów tymczasowych w Łodzi i okolicach. Czy jest ktoś, kto mógłby pomóc, przechować królika? Bardzo proszę o pomoc.

Paulina



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline Ewelka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ] Łódź
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 29, 2012, 22:45:16 pm »
pogadam z mezem. jesli wyrazilby zgode to mysle ze dalabym rade zaopiekowac sie krolikiem nadprogramowym :) przez jakis czas. Tylko opcja taka ze mam tylko klatke dla swojej krolinki wiec musialby miec wlasne M. Pozdrawiam

aaaa jestem z Bełchatowa :)

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: [POSZUKUJĘ] Łódź
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2012, 23:34:26 pm »
Ponawiam prośbę o DT. Zgłosił się do mnie Pan, który znalazł króliczka ale po kilkunastu godzinach okazało się, że jest uczulony. Alergia jest tak silna, że Pan ma problemy z oddychaniem, każda kolejna noc jest gorsza i bez inhalatora się nie obejdzie. Także bardzo pilnie potrzebujemy pomocy!

Jednocześnie będę szukała DT w innych miastach i województwach, ale mimo wszystko liczę na to, że uda się biedakowi pomóc na miejscu. Niestety płeć jest nie znana i raczej nie będzie dopóki król nie pójdzie do DT. Król ma małą klatkę (prawdopodobnie 60cm), zdecydowanie za mała, ale póki nie znajdzie się nic większego będzie musiała być. Inne akcesoria też są.

Także jeszcze raz bardzo pilnie proszę o pomoc!



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline Xal

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Blog
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Perełka, Karmelka
  • Za TM: Pusia[*],Gapcio[*]
Odp: [POSZUKUJĘ] Łódź
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2012, 11:16:43 am »
Kurcze, chętnie bym pomógł ale obecnie wraz z shoti prowadzimy akcję przejęcia króliczka z Kakadu, który jest już u shoti a później będzie u mnie.
"That there’s some good in the world,(...), and it’s worth fighting for."
Zdjęcia moich uszu (22.06.2013)
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,9262.msg454719.html#msg454719 oraz https://www.flickr.com/gp/xal66/Z772HU

Offline Alma

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 264
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ] Łódź
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2012, 00:44:08 am »
Ja zaopiekowałam się tymczasowo króliczką Pusią i obecnie szukamy dla niej kogoś z dobrym serduszkiem kto da jej dużo ciepła i miłości :)

Offline agniesia1502

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ] Łódź
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2012, 07:48:16 am »
Ja jestem z Zgierza i mogę się zgłosić do pomocy o DT dla króliczków :)



Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: [POSZUKUJĘ] Łódź
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 24, 2012, 10:18:14 am »
Agniesia póki Borys jest niewykastrowany niestety mogłabyś wziąć na DT tylko samca lub sterylizowaną samicę a takich w Łodzi od kilku miesięcy nie ma. Ale będę o Tobie pamiętać :)

Paulina



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)