Autor Wątek: [POSZUKUJĘ] Pilnie szukamy DT w Warszawie bądź okolicach dla jednego króla!  (Przeczytany 3400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jarkowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Kobieta
    • Hodowla myszoskoczków 'CASUS'
Dawno Nas tu nie było, a wracamy niestety w niezbyt wesołym nastroju.

W przeciągu następnych 2-óch tygodniu, jesteśmy zmuszeni znaleźć dla JAROSŁAWA jakiś sympatyczny dom tymczasowy. :) Broń boże nie zależy Nam na pozbyciu się królika! Niestety sytuacja rodzinna uniemożliwia Nam zajmowanie się Jarkiem. Największym, a nawet jedynym problemem jest niemożność ustawienia klatki rozmiar 100 w nowym mieszkaniu. Z uwagi na to, że nie wiem, jak długo ta sytuacja się utrzyma, bardzo nie chcę wciskać go w 50-tkę, zwłaszcza, że w tygodniu bardzo długo nie ma Nas w domu, więc nie jesteśmy w stanie zapewnić mu dostatecznej ilości ruchu, a przy zmniejszeniu rozmiarów lokum, to byłaby dla niego katorga.

Zwracam się więc z prośbą do Was o przechowanie naszego uszaka przez jakiś czas. Jarek jest kochany, ma około półtora roku, nie sprawia problemów. Trafił do Nas przypadkiem - przyniesiony do sklepu w którym pracowałam z przeznaczeniem "do sprzedaży lub na śmietnik" - zabrałam więc go domu. U nas mieszka rok i na swoim koncie ma tylko zagryzione 4 kable i jedne spodnie. Nie znaczył nigdy terenu, załatwia się do kuwety/klatki. Nie jest typem do przytulania, ale nie jest agresywny. To raczej kontaktowy, bardzo spokojny i miły zwierzak. Lubi walczyć z rolkami papieru i oczywiście męczyć kulę-smakulę, denerwując sąsiadów piętro niżej :)



Do DT przekazujemy oczywiście klatkę, Ferplastowego Rabbita 100 z wyposażeniem. Do tego jedzenie (Cuni Complete, siano Zuzali i zioła Zuzali). Ze swojej strony zobowiązuję się dostarczać do DT nowe zapasy suchego pokarmu (wymienionego wyżej) z uwagi na to, że nie cierpimy na problem finansowy, a raczej lokacyjny. Dlatego też, bardzo chciałabym, żeby królik był gdzieś w okolicach Warszawy.


Znajdzie się ktoś, kto zechce Nam pomóc?

Z uwagi na to, że dosyć rzadko tu bywam, proszę o kontakt mailowy na adres: mdjanuszkiewicz@gmail.com






« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 02:37:51 am wysłana przez jarkowa »
zapraszam na stronę hodowli myszoskoczków 'CASUS' // piszę poprawnie po polsku.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: [POSZUKUJĘ] Pilnie szukamy DT w Warszawie bądź okolicach dla jednego króla!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2012, 02:50:35 am »
śliczny :)
życzę unormowania sytuacji :)
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline jarkowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Kobieta
    • Hodowla myszoskoczków 'CASUS'
Odp: [POSZUKUJĘ] Pilnie szukamy DT w Warszawie bądź okolicach dla jednego króla!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2012, 17:25:39 pm »
Podbijam, bardzo potrzebujemy pomocy.
zapraszam na stronę hodowli myszoskoczków 'CASUS' // piszę poprawnie po polsku.

Offline Alice

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1092
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ] Pilnie szukamy DT w Warszawie bądź okolicach dla jednego króla!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2012, 18:46:48 pm »
Skoro nie nie niszczy, może mógłby zostać bezklatkowcem?
Również życzę powodzenia :)

Offline jarkowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Kobieta
    • Hodowla myszoskoczków 'CASUS'
Odp: [POSZUKUJĘ] Pilnie szukamy DT w Warszawie bądź okolicach dla jednego króla!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2012, 17:21:48 pm »
Nie mógłby niestety, wynoszę się na jakiś czas do babci - nie ma szans, że się zgodzi, u rodziców zaś są dwa psy, który, mówiąc krótko, nie przepadają za królem więc też odpada. :/ Gdyby nie to, w ogóle bym się nie martwiła.
zapraszam na stronę hodowli myszoskoczków 'CASUS' // piszę poprawnie po polsku.

Offline alfik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Może mogę pomoc:) wysłałam wiadomość na podany adres.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
króliczek jest piękny, mam nadzieję że znajdziesz mu domek zastępczy.
Odzywaj się i ponawiaj na forum jaka jest sytuacja, może ktoś kto może Ci pomóc jeszcze nie trafił na ten temat.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [POSZUKUJĘ] Pilnie szukamy DT w Warszawie bądź okolicach dla jednego króla!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 11, 2012, 15:13:33 pm »
czy temat jest juz rozwiazany ?
"wake (call) me when u need me" HALO 4