Adopcje SPK > Oddam

KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!

(1/713) > >>

rice_cookie:
Przedstawiamy Zuzię.
Królinka ma 9-miesięcy, waży 2,2kg.
Kuleje na prawą przednią łapkę, będziemy diagnozować to w przyszłym tygodniu.
Poza tym zdrowa. Niesterylizowana.
Na razie wiemy tylko tyle że jest ciekawska i się nie boi, jednak dajemy jej trochę odsapnąć. No i śmierdzi, ale to tylko kwestia czasu :P

Jeżeli ktoś z Lublina jest chętny na dt - prosimy o kontakt, w tej chwili króliczka jest u mnie, jednak ze względu na innego królika u mnie na dt wolałabym żeby znalazł się jakiś inny dt w Lublinie.



















Uploaded with ImageShack.us

Tocha:
Sliczna jest. I te ciemne oczka :) Wyglada jak Bambi :lol

Bbutterfly:
ale fajnaa :D

rice_cookie:
HeHe jak sarenka wygląda :)
Jest bardzo fotogeniczna, mimo flesza oczki wychodzą jak kasztanki ;)

Zuzia jest bardzo ciekawska, tylko otworzyłam klatkę to zaczęła zwiedzanie. Mimo kuśtykania na jedną łapkę zwiedziła cały pokój i już zaczęła skakać po pufach :) Skoczna to ona jest :)
Sianko wtranżala jak zwariowana, na wieczór dostała też marcheweczkę, wcześniej gruszeczkę, ale trochę się czaiła zanim ruszyła.

Dziewczyna może nie to że jest ufna, po prostu niczego się nie boi :) Jak biegała po pokoju i wyciągnęłam do niej rękę, nic jej nie ruszyło, zainteresowała się - popatrzyła i dalej zwiedzała.

W poprzednim domu miała kontakt z psem, podobno bardzo dobrze się dogadywała. Miała też kontakt z królikiem, zresztą tak jak i u mnie, jednak co do królików jest natarczywa, bo wiadomo - panienka niewysterylizowana.

Aisejam:
Mam jeszcze jeden "niezakróliczony" pokój w mieszkaniu ]:-> ;) Fajna ruda. Będzie na adopcyjnej? Bo na razie nie widzę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej