Autor Wątek: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia  (Przeczytany 7314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
[ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« dnia: Marzec 13, 2012, 08:47:48 am »
Fenia to 3 letnia panna o uszach, które nie potrafią się zdecydować, czy mają być klapniętę czy stojące :) Jest przyzwyczajona do dzieci.

Na dniach powinna pojawić się na ogłoszeniu

A póki co pokochajcie to cudo.




Kontakt: kasia@przygarnijkrolika.pl

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2012, 14:29:21 pm »
Kitty, ale masz pięknotę u siebie :D

Offline Ev.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaczki:)
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2012, 14:46:17 pm »
Jaka cudna <3
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji."

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2012, 18:21:34 pm »
Kitty, ale masz pięknotę u siebie
Fenia nie jest u mnie, jeszcze przebywa u swojego właściciela, ale niebawem będzie nasza.

Krówka jest już na ogłoszeniu http://www.przygarnijkrolika.pl/kroliczka-fenia-myslowice

Zapraszamy do adopcji :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2012, 19:44:19 pm wysłana przez Kitty27 »

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2012, 12:18:08 pm »
Kitty, ale masz pięknotę u siebie
Fenia nie jest u mnie, jeszcze przebywa u swojego właściciela, ale niebawem będzie nasza.

Krówka jest już na ogłoszeniu http://www.przygarnijkrolika.pl/kroliczka-fenia-myslowice

Zapraszamy do adopcji :)

Co za drań chce ją oddać  :zonka: Taka pięknotę!!!!

Na jednym zdjęciu leży taka rozciągnięta ze skokami do tyłu - boskie zdjęcie  :lol :lol :lol

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2012, 12:25:37 pm »
Co za drań chce ją oddać

w tym przypadku akurat nie krytykowałabym opiekunkę, i opiekunka z bólem w sercu musi ją oddać, z tego co mi pisała mała jest zadbana, ma prawidlową dietę, przed oddaniem mnie zadeklarowała, ze wpadnie do weta na kontrolę. Oddaje z klatką 100 cm, transporterem i innymi akcesoriami.

Tak więc mała byla dobrze traktowana i opiekunka chce, żeby trafiła do najlepszego domu.

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2012, 12:38:51 pm »
Co za drań chce ją oddać

w tym przypadku akurat nie krytykowałabym opiekunkę, i opiekunka z bólem w sercu musi ją oddać, z tego co mi pisała mała jest zadbana, ma prawidlową dietę, przed oddaniem mnie zadeklarowała, ze wpadnie do weta na kontrolę. Oddaje z klatką 100 cm, transporterem i innymi akcesoriami.

Tak więc mała byla dobrze traktowana i opiekunka chce, żeby trafiła do najlepszego domu.


Rozumiem. Szkoda, że muszą z niej zrezygnować :(

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2012, 17:05:57 pm »
Prawdopodobnie właścicielka znalazła domek dla Fenii, ale jeszcze czekam stuprocentowe potwierdzenie.

Offline Inek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2012, 22:23:36 pm »
Prawdopodobnie właścicielka znalazła domek dla Fenii, ale jeszcze czekam stuprocentowe potwierdzenie.

Czy to o Nas mowa? :))
Tak, tak ... potwierdzamy, że adopcja jest już tuż tuż. Ja teraz nieco wyjazdowa jestem i nie miałam jak omówić tematu z mężem (i Inkiem - haha), ale myślę, że się zdecydujemy przygarnąć Pannę Fenię;-)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 14, 2012, 22:25:58 pm »
Przykro mi, ale właśnie, że nie, piszę o właścicielce, u której jest Fenia, ja miałam odebrać w niedzielę Fenię, ale właścicielka napisała mi info, że CHYBA ma domek u znajomej ....

Offline Inek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 14, 2012, 23:15:56 pm »
O kurcze... znowu nie? :((
Jakby się coś zmieniło - proszę o informację... ehh, a tymczasem przejrzę na nowo stronę z uszatymi do adopcji.

Przykro mi, ale właśnie, że nie, piszę o właścicielce, u której jest Fenia, ja miałam odebrać w niedzielę Fenię, ale właścicielka napisała mi info, że CHYBA ma domek u znajomej ....

Człowiek się zakochuje w kolejnych małych kulkach... i jakoś nie mogę trafić. To juz 5 uszatek chyba;> Ehh;)
Najważniejsze, żeby Fenia znalazła równie dobry i kochający dom. Z dobrą opieką.

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 16, 2012, 09:41:37 am »
Inek, nie martw się. Mi się też ta króliczka szczególnie spodobała, ale u mnie to nawet druga połówka nie jest jeszcze w pełni przekonana do drugiego królika, więc trzeba się cały czas rozglądać i tyle ;)

Offline Inek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 17, 2012, 16:19:10 pm »
I jak... Fenia znalazła faktycznie nowy domek? :)
...jak (mailowo) wspomniałam... mimo przeciwności losu - nie poddaję się. I drugi uszaty na pewno wkrótce zamieszka z Nami.

Inek właśnie buszuje na balkonie;-) Mimo, że tchórzy i lapki nieco się ślizgają na terrakocie... to oczy mu się z radości "świecą", że znowu POWIETRZE (uwielbia spacery na smyczy... ale w Wwie jest to niemalże nierealne... za to "u dziadków" zawsze szaleje;-) A Wasze króle też dziś tak szaleją jak ludzie - łapiąc pierwsze objawy wiosny? ;-)

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 18, 2012, 12:06:26 pm »
I jak... Fenia znalazła faktycznie nowy domek? :)
...jak (mailowo) wspomniałam... mimo przeciwności losu - nie poddaję się. I drugi uszaty na pewno wkrótce zamieszka z Nami.

Inek właśnie buszuje na balkonie;-) Mimo, że tchórzy i lapki nieco się ślizgają na terrakocie... to oczy mu się z radości "świecą", że znowu POWIETRZE (uwielbia spacery na smyczy... ale w Wwie jest to niemalże nierealne... za to "u dziadków" zawsze szaleje;-) A Wasze króle też dziś tak szaleją jak ludzie - łapiąc pierwsze objawy wiosny? ;-)

Też jestem ciekawa co z tym domkiem dla pięknisi ;)

Mój Bolsiu jest raczej delikatnie wprowadzany na balkon. Nie chcę żeby nieborak się przeziębił, wszak swoje futro ma przyzwyczajone do domowych temperatur :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 18, 2012, 12:36:25 pm »
Właścicielka obiecała mi dać znać, jak królinka realnie będzie w nowym domu, miało to nastąpić w tym tygodniu albo ma nastąpić po niedzieli. Gdyby nie odezwała się, to napiszę do niej sama. Wysłałam do niej mini poradnik odnośnie ogólnej opieki i żywienia królików, chociaż nie pośredniczę w tej sprawie to myślę, że właścicielka jest bardzo odpowiedzialna, przynajmniej tak wynika z maili.

Gdybym odebrała króliczka od właścicielki to już byłaby tak jakby "moja", a tak to, nic więcej nie mogę robić.

Powiedziała, że gdyby coś się zmieniło to chce być ze mną w kontakcie.

Zobaczymy.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 18, 2012, 20:37:18 pm »
No to czekamy na wieści :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [ŚLĄSK] Fenia - łaciata krówka poszukuje kochającego ludzia
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 21, 2012, 08:54:55 am »
Właścicielka już zawiozła Fenię do nowego domu.
Można temat zamknąć.

Zainteresowanym zapraszam do adopcji innych królików www.przygarnijkrolika.pl