Autor Wątek: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)  (Przeczytany 1244871 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1920 dnia: Czerwiec 12, 2013, 10:14:41 am »
O tej firmie odzieżowej dawno temu myśleliśmy, ale chyba zrezygnowaliśmy dlatego, że mieli jakąś kolekcję z naturalnych futer, ale pewności nie mam.


edit: napisałam do IBISA, a teraz trzymajcie kciuki, żeby to coś dało :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2013, 10:54:26 am wysłana przez ais »

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1921 dnia: Czerwiec 12, 2013, 11:01:28 am »
Rozmowy biznesowe proponuję wrzucić na stronę SPK. Tutaj jest wątek króliczków warszawskich , o ktorych  zbyt malo wiemy. Ja np. chiałabym wiedziec co słychac u Ogonka .  Kibicuję mu , jestem głodna infrmacji , na marginesie wiem ,że nie tylko ja , wiele osob pyta na forum , no i poczta pantoflowa przecież funkcjonuje , zaryzykuje stwierdzenie ,ze świetnie sie rozwija, każdy więc pyta .....a tu nic... Czym to jest spowodowane ? jakaś tajemnica czy co?

Zmodyfikowałam , bo jest jeszcze jedna bida , taka królinka ruda ...Merida. Wspomniano ...i cisza . Celowo tak czy co , przecież tu powinno sie rozmawiac o królikach ....Każdy jest ciekaw
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2013, 11:05:50 am wysłana przez dori »

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1922 dnia: Czerwiec 12, 2013, 11:13:28 am »
Dori, w idealnym świecie każdy opiekun pisałby na bieżąco, co słychać u jego podopiecznego. W rzeczywistości nie każdy ma na to czas, dlatego niektóre wątki są bardziej aktywne, a inne mniej. Ot cała tajemnica.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1923 dnia: Czerwiec 12, 2013, 11:19:27 am »
Tajemnica jest spowodowana tym, że Olga Borgosz wg umowy ze mną miała mi codziennie mailowo przekazywać informacje dotyczące Ogonka i jego zapotrzebowania, a tego nie robiła. Informacje przekazała tylko raz - tydzień temu i zostały opublikowane. Królik miał być wg umowy zanoszony na kontrole do lecznicy Ogonek, a nie był zaniesiony przez 2 tygodnie, zatem nie byliśmy zobowiązani do regulowania żadnych nowych płatności w związku z brakiem faktur.

Informacje o Ogonku publikuję od samego początku na stronie www.warszawa.kroliki.net - te, które otrzymałam - opublikowałam, a w dziale dotyczącym zapłaconych faktur na stronie www.warszawa.kroliki.net opublikowałam spis faktur zapłaconych w związku z leczeniem Ogonka, więcej faktur niż tam wymienione - nie otrzymałam, więcej informacji również nie posiadam, bo ich nie otrzymuję na bieżąco.
Osoby zainteresowane szczegółami płatności zapraszam do lecznicy Ogonek - można tam zadzwonić.

Obecnie czekamy na spis wydatków poczynionych przez Olgę od 29 maja - nie otrzymałam go za pośrednictwem Michała Kucharskiego, który jest od wczoraj wyznaczony do kontaktów sprawie leczenia Ogonka, więc nie wiem, jakie były nakłady finansowe założone przez Olgę. Być może otrzymał mail wczoraj albo dzisiaj, jeszcze mi informacji nie przekazał.

Darowizny, które otrzymaliśmy na leczenie Ogonka mają wystarczyć na pół roku jego leczenia, obecnie wydaliśmy juz prawie 2 tysiące, pozostało 2 i pół tysiąca, nie chciałabym, aby zostało to wydane w 2 tygodnie, ponieważ darowizny przestały już spływać, a przed nami pół roku leczenia i zapewnienia karmy i podkładów. Szczegółowy spis darowizn również publikuję na stronie www.warszawa.kroliki.net od listopada 2012, więc polecam tę podstronę.

Jesli poczta pantoflowa będzie się rozprzestrzeniać i nie uwzględniać informacji podanych na wymienionej przeze mnie stronie - będę bardziej niezadowolona niż jestem w tej chwili.
 Naganne zachowanie członka SPK
 Prowokowanie kłótni, niestosowanie sie do reguaminu forum, naganne zachowanie jako członek SPK

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1924 dnia: Czerwiec 12, 2013, 11:52:52 am »
Cytuj
W rzeczywistości nie każdy ma na to czas,
Jestem od kilku lat na tym forum i doskonale wiem ,że działalność DT opiera sie na zasadzie  wolontariatu ,że każdy pracuje i nie ma czasu na przekazywanie  informacji o swoim podopiecznym. Co sie u niego dzieje , czy  rozrabia , bobczy ,czy na wklejanie  zdjęć  itp....   Ale nie przeszkadza to wcale  KIC,WORRKOM, OSCAREZOWI itd ( wolontariuszom z Torunia  także )przekazywać info o królikach , które były/są u nich na Dt. Cieszy to nasze oczy . Szanuje te osoby bardzo , ktore pracują i są zaangażowane w działanie na rzecz królików , nie kadząc Ci, Ciebie szanuję podwójnie Bośniaku, bo pracujesz za 10-ciu.
Ale ostatnio opinię forumową rozgrzała  informacja o zaniedbanych (baaaardzo) dwóch królikach , pokazano je ....i cisza .
Ja np. jestem ciekawa co słychać u nich , a wiele osób pewnie także chciałoby wiedzieć .To jest zwykła ludzka ciekawość i nadzieja ,że ich stan zdrowia ulega poprawie .

sonia

  • Gość
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1925 dnia: Czerwiec 12, 2013, 11:56:11 am »
Tutaj jest wątek króliczków warszawskich , o ktorych  zbyt malo wiemy.
Dori ma racje ,ludzie prawie nic nie wiedza i dlatego malo daja ,przyjemnie sie patrzy na watek kroli z Azylu Torunskiego czy tez z Sopotu i obserwowac na biezaco co sie tam dzieje ,co porabiaja krolisie,i,t,d ....Serce sie tez raduje jak sie widzi,krole z prezentami od nas i to daje jeszcze wieksza chec do niesienia pomocy.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1926 dnia: Czerwiec 12, 2013, 12:02:33 pm »
Nadmierna biurokracja zabija spontaniczność  :/
Jeśli się zbiera pieniądze na określony cel, skany faktur to ostatnie co chcą zobaczyć darczyńcy...


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1927 dnia: Czerwiec 12, 2013, 12:07:53 pm »
Ponieważ poprzednio zarzucano nam brak przejrzystości finansowej, bo nie publikowaliśmy szczegołowo przepływu finansów i faktur postanowiłam maksymalnie zwiększyc biurokrację i wykazywac dokładnie warszawskie przychody i wydatki i tak robię od listopada, co jest dla nie dość pracochłonne.

a teraz jest to krytykowane? :P

Co do relacji - jeśli ich nie otrzymuję, to nie wklejam. Sama nie mam czasu fotografować królików. Zajmują się tym Kamila, Gosia77 i selaronda i myślę, że w wystarczającej ilości. Wystarczy przejrzeć informacje na Facebooku i w tym wątku :)

Kochani, więcej zrobić nie jesteśmy w stanie, bo dba ma 24 godziny i nie poświęcimy ich w całości dla SPK.


edit - jednak, jeśli ktoś z Was miałby chęć zostac naszym warszawskim dziennikarzem i codziennie przychodzić do Króliczego Biura, robić zdjęcia, kręcic filmy, montować je, wrzucać na naszego youtuba i pisac na ten temat relacje i publikowac tu i na podstronie warszawskiej - to będziemy całować po rękach !!! :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2013, 12:12:35 pm wysłana przez ais »

Offline Gosia77

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1928 dnia: Czerwiec 12, 2013, 12:22:22 pm »
To ja w takim razie napiszę o króliczku imieniem Ralf, który trafił do nas bardzo skołtuniony i z chorymi oczkami. Było pisane o nim na forum.
W trakcie sprzątania króliczkom w biurze w środę i czwartek zauważyłam, że Ralf nie je i nie bobkuje. Zabrałam go do domu na obserwację i ewentualną szybką reakcję lekarską.
Dokarmiałam przysmakami kolegę, miziałam i masowałam brzuszek i pomogło, apetyt wrócił i posypały się kule...

Gdy poprawił się humor Ralfa odkrył w sobie prawdziwego maczo i zaczął ganiać moją samicę Puchatkę w wiadomym celu...:)

I w tym miejscu chciałabym zareklamować bardzo Ralfa, ponieważ jest jednym z najfajniejszych królików z jakimi miałam do czynienia. Uwielbia się miziać, na rękach od razu włącza mu się lizanie :)
Jego wygląd to osobna historia, króliczek ten to prawdziwa włochata angorka, na razie troszeczkę wystrzępione te włosy ma (po wycinaniu w klinice), ale to tylko dodaje mu uroku. Włosy na jego uszach żyją swoim życiem, bo fryzurę ma nie z tej ziemi.

Ralf ma dziwny styl kicania, myślę że to przez kołtuny które nosił na tyłku. Chodzi z podniesionym do góry zadkiem.
Przez to wygląda jak mały niedźwiadek. Nie przeszkadza mu to, podskakuje i biega jak inne króliki.

Dziś z mojego domu rusza na kastrację do Pulsvetu. Potem trafi do biura. Może ktoś zainteresuje się cudownym kosmitą?


[/url]








upload a picture[/img]

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1929 dnia: Czerwiec 12, 2013, 12:32:08 pm »
edit - jednak, jeśli ktoś z Was miałby chęć zostac naszym warszawskim dziennikarzem i codziennie przychodzić do Króliczego Biura, robić zdjęcia, kręcic filmy, montować je, wrzucać na naszego youtuba i pisac na ten temat relacje i publikowac tu i na podstronie warszawskiej - to będziemy całować po rękach wykrzyknik! usmiech2

O kurcze, ja z ogromną chęcią tak bym zrobił !! Ale niestety nie teraz, ponieważ mieszkam troszeczkę za daleko od biura ;/... ale gdzieś w okolicach grudnia będę się przeprowadzał i bym mieszkał BARDZO blisko biura ;). Dosłownie może 5 minut piechotką od biura.

Ale tak jak mówię, to dopiero w okolicach grudnia ;(, ale jak już się wszystko ułoży to z chęcią porobię fotki, filmy, na youtubie pobuszuję w wolnym czasie po pracy czy w dni wolne :).

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1930 dnia: Czerwiec 12, 2013, 12:34:09 pm »
Tuniesław - bardzo interesująca propozycja :)

O ile do grudnia nie wylecimy za nie płacenie czynszu, bo na razie mamy 1 darczyńcę na ten cel (70 zł), a czynsz ma wynieść 700 zł miesięcznie z wliczonymi rachunkami.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1931 dnia: Czerwiec 12, 2013, 12:34:53 pm »
Zrobię dziś zdjęcia Tumorce :) Faktycznie prawda jest taka, że nie wyrabiam się czasowo :(

Ale bardzo mi miło, że o małą pytacie. Jej sytuacja jest o tyle trudna, że Tumorka generalnie czuje się dobrze. Bardzo chętnie je. Robi ładne bobki. Od czasu do czasu próbuje kicać :) Ostatnio nawet widziałam jak podniosła się sama (po położeniu się na lewy boczek).
Kiedy upada na bok prawy trzeba pomóc jej wstać. Testowaliśmy prowizoryczną protezę, ale nie widać poprawy z nią.

Mała czeka na usg, nie jesteśmy 100% pewni nowotworu płuc i cały czas modlę się o zwykłe zapalenie.

Powiem szczerze, że mocno zastanawiam się czasem nad uśpieniem małej, ale potem na nią patrzę i widzę jak wcina sobie jedzonko, z zadowoleniem zgrzta ząbkami kiedy jest głaskana i te nieśmiałe kroki :)
Duży dylemat nie powiem, ale myślę, że powinniśmy dać jej szansę, przynajmniej dopóki usg nie potwierdzi nowotworu.
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1932 dnia: Czerwiec 12, 2013, 12:41:08 pm »
Tuniesław - bardzo interesująca propozycja :)

O ile do grudnia nie wylecimy za nie płacenie czynszu, bo na razie mamy 1 darczyńcę na ten cel (70 zł), a czynsz ma wynieść 700 zł miesięcznie z wliczonymi rachunkami.

Do grudnia jeszcze sporo czasu, myślę że będzie dobrze :). Jak już wszystko się ułoży i nam i wam, to wpadnę do biura i porozmawiamy na ten temat :). Pytałem się też Kamilę czy będę mógł w wolnym czasie jakoś pomóc może, czy tam posprzątać królikom, wypuścić, czy pogłaskać :), jak byłem w biurze to wyjść nie chciałem ;), a że bym mieszkał blisko to jeszcze lepiej :D.

EDIT: Strażniczek ma się świetnie :), dzisiaj o 4 rano mnie obudził :P, dostał dokładkę sianka i się uspokoił :), a później ładnie zjadł wszystko i pochodził póki nie wyszedłem jeszcze do pracy :), kicał i podskakiwał z radości !! Niestety na zmianę chodzi z Tunkiem, daję mu czas aby się do mnie przekonał a potem Tuńkiem na spokojnie się zajmiemy :). Raczej już Strażnik zostanie.... za bardzo go kocham !!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2013, 12:45:26 pm wysłana przez Tuniesław »

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1933 dnia: Czerwiec 12, 2013, 12:48:09 pm »
Tuniesław, dawaj zdjęcia :)

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1934 dnia: Czerwiec 12, 2013, 12:54:35 pm »
Proszę bardzo ;),

Odpoczynek po zwiedzaniu nowego domu :)



NOMNOMNOM.... korzeń pietruszki jest ekstra  :bunny:



Offline selaronda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1935 dnia: Czerwiec 12, 2013, 12:58:16 pm »
 :brawo: :brawo: :brawo: Strażnik  :lol

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1936 dnia: Czerwiec 12, 2013, 13:03:16 pm »
:brawo: :brawo: :brawo: Strażnik  :lol

W weekend planuję lekkie przemeblowanie aby klatka Strażnika stała przy zagrodzie Tuńka, w chwili obecniej stoi na komodzie, Tunieczek go nie widzi na razie.

Ranka przy nosku ładnie się goi... Tuniek za mocno go nie ugryzł. Jeszcze nie wiedzą że będą braćmi ;).

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1937 dnia: Czerwiec 12, 2013, 13:09:34 pm »
Mój Myszuś i Bielaczek walczyli dopóki nie wprowadziłam do stada Lisicy, wtedy się wszystko uspokoiło, potem wprowadziłam jeszcze 2 Drapichrusty i 5cio osobowe stado już idealnie się zgrało.

Pomyśl o 2 Cytrynkach  :D

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1938 dnia: Czerwiec 12, 2013, 13:39:53 pm »
Z tego co wiem o Ogonku - i myślę, że nie tylko ja (raz, że mam upierdliwą naturę, dwa, że Ogonek ma stałe miejsce w moich myślach i sercu), to jego samopoczucie jest doskonałe - ma apetyt (przytył), dokazuje, jego samcza chuć również bierze górę nad niepełnosprawnością - innymi słowy - główka pracuje :) Dzięki Oli, która jest z nim cały czas, jest w stanie podeprzeć się na wyprostowanych przednich łapkach - to już coś! Czekam na wyniki badań, bo one będą bezsprzecznie obiektywne i powiedzą nam o formie malucha.
Cały czas trzymam za Ciebie kciuki, chłopie :heart
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1939 dnia: Czerwiec 12, 2013, 13:46:35 pm »
Hej.
Ogonek ma się bardzo dobrze. Kontrola jaka ustaliliśmy ma termin dzisiaj, i dzisiaj się odbędzie. Jeśli poczulby się gorzej, wtedy mielismy interweniować oczywiście. Do tej pory maluch caly czas ladnie się wzmacnial, nie wymagal zadnych kroplowek ani interwencji lekarza ( jesteśmy w kontakcie ), z czego bardzo się ciesze. Mamy tez ustalone daty konsultacji z neurologiem i rehabilitantem. Iwona Kossowska doskonale wie kiedy i jakie konsultacje ma Ogonek, bo wedle jej "zarzadzenia" ona ma o wszystkim decydować i dopiero po jej zgodzie takie konsultacje maja miejsce.
Spis potrzebnych rzeczy i herbi care został przeslany w ciągu kilku dni potem, jak Ogonek do mnie trafil, ale do dziś dnia nie otrzymaliśmy nic, wiec chyba nie ma sensu zglaszac więcej zapotrzebowania skoro i tak nikogo to nie obchodzi. Oczywiście nie jest to problemem, bo Ogonek ma wszystko czego dusza zapragnie bo staram się zapewnić mu najlepsze warunki, jedzonko, smakołyki i cale morze milosci. Caly swój czas poswiecam na rehabilitacje jego i opieke , dla mnie to ważniejsze niz siedzenie na forum i pisanie. Dla mnie zdrowie i komfort zwierzaka jest priorytetem a naprawdę widzac w nim coraz wieksza sile i chec kicania i male postępy - jest to warte każdych pieniędzy i czasu.
Każdy kto interesowal się Ogonkiem, pisal lub dzwoni, otrzymal ode mnie informacje. Szkoda, ze nikt z wolontariuszy ani z spk go nie odwiedzil. Bylaby to tez okazja do poczynienia nowych fotek. Ja postaram się zamiescic fotki malucha juz z futerkiem na zadku i nowa mina na pyszczku ;-)
Bardzo dziekuje tutaj DORI za pomoc , Marcie SICCA za wsparcie duchowe i medyczne, Marcie, Gosi za ciagle wsparcie duchowe, kibicowanie i przysmaki.
Zatem podsumowując- zapraszam serdecznie w odwiedziny do malucha a fotki będą jak tylko znajde wolna chwile. W pzreciwienstwie do niektórych, ja pracuje tez ;-)
Pozdrowienia od Ogonka
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2013, 13:57:54 pm wysłana przez absolu »