Autor Wątek: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)  (Przeczytany 1244886 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1820 dnia: Czerwiec 05, 2013, 09:13:33 am »
No to jedziemy dziewczyny!!

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1821 dnia: Czerwiec 05, 2013, 09:19:09 am »
Oj chętnie ale myślę że ta sprawa powinna być zgłoszona do prokuratury ! Wiadomo kto zrobił malutkiej taką krzywdę , więc powinni się zająć tym !

Wirtualny opiekun

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1822 dnia: Czerwiec 05, 2013, 09:24:19 am »
Właśnie o to mi chodzi! Przecież grozi im ile... do 2 lat pozbawienia wolności?? Po to jest prawo, żeby z niego korzystać

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1823 dnia: Czerwiec 05, 2013, 09:26:05 am »
A to na pewno ! Ale powiem szczerze że też poza prawem miałabym ochotę zaczaić się na właścicieli w jakiejś bramie  :bejzbol

Wirtualny opiekun

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1824 dnia: Czerwiec 05, 2013, 09:52:17 am »
Kolejna ofiara ludzkiego okrucieństwa :( Niestety, jedyne reakcje, na jakie mam ochotę, są niecywilizowane :(
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1825 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:05:28 am »
Matko boska :(, ma już 10 lat i tak na stare lata musi cierpieć !! Jak człowiek mógł tego nie zauważyć !!

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1826 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:51:13 am »
...
Jak człowiek mógł tego nie zauważyć
zauważył, tylko miał zimne gó.no zamiast serca ...
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline drosera

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1827 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:00:44 am »
Biedna królinka! Prawdopodobnie całe jej długie życie to było pasmo cierpień. Czy prawo przewiduje kary dla takich ludzi? Ja bym tego tak nie zostawiła, domagała się żeby jakoś za to odpowiedzieli!

Dziękuję bardzo za zdjęcia Łatka! Jest przepiękny :D
Ja bym bardzo chętnie zabrała go już z lecznicy, ale chcę żeby najpierw hormony się wyciszyły po kastracji... Chyba to jeszcze nie ten moment, nie?
Powiedz mi, on nadal napastuje seksualnie wszystko co napotka na swojej drodze? ;D
I jeszcze dwa pytania od mojej mamy- jak u niego wygląda kwestia kuwetkowania? I czy ma w zwyczaju podgryzać kable/meble?

Offline Ninia41

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lilcia, już na zawsze w sercu [*]
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1828 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:11:31 am »
Niektórzy ludzie powinni mieć zakaz trzymania jakich kolwiek zwierząt! Tacy ludzie nie mają serca, jak mogli patrzeć na takie cierpienie : (
Pozostaje trzymać kciuki! teraz królinka zobaczy co to znaczy prawdziwe życie, bezpieczeństwo i miłość.

Nasi idealni towarzysze mają zawsze 4 łapy!

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8982.35 Galeria :)
Lilly :swieca:

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1829 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:20:25 am »
Biedna królinka! Prawdopodobnie całe jej długie życie to było pasmo cierpień. Czy prawo przewiduje kary dla takich ludzi? Ja bym tego tak nie zostawiła, domagała się żeby jakoś za to odpowiedzieli!

Dziękuję bardzo za zdjęcia Łatka! Jest przepiękny :D
Ja bym bardzo chętnie zabrała go już z lecznicy, ale chcę żeby najpierw hormony się wyciszyły po kastracji... Chyba to jeszcze nie ten moment, nie?
Powiedz mi, on nadal napastuje seksualnie wszystko co napotka na swojej drodze? ;D
I jeszcze dwa pytania od mojej mamy- jak u niego wygląda kwestia kuwetkowania? I czy ma w zwyczaju podgryzać kable/meble?

Drosera, wiesz oczywiście to twoja decyzja :D, ale zawsze Łatek może odczekać te hormony u ciebie, w innym pomieszczeniu !!. Co do kabli i reszty to Milka już pewnie ci wszystko powie :D

Offline selaronda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1830 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:27:15 am »
Tuniesław  :lol będę dzisiaj w biurze i kilka fotek Panu Strażnikowi chętnie wykonam   :bunny:

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1831 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:42:09 am »
Powiem szczerze, że ja osobiście mam odruch myślenia najpierw o pokrzywdzonym, a dopiero potem o krzywdzącym. Wczorajszy dzień upłynął na diagnozowaniu i oglądaniu królinki i byłam tym tak zaaferowana, że zupełnie wyleciało mi z głowy, że poza tym, że trzeba pomóc Meridzie jak najszybciej, jest jeszcze ta druga strona medalu.
Dzis porozmawiam z Paniami, które przeprowadzały interwencję, czy chcą skierować sprawę do sądu. Niestety nie my jesteśmy w posiadaniu danych osobowych byłych właścicieli Meridy, więc decyzja zależeć będzie od osób, które je mają :)

Jeśli się uda- super, bo dobrze by było, żeby wiedzieli, że złamali prawa żyjącej istotki,
Jeśli nie- trudno. Najważniejsza rzecz, czyli zabranie im królika i udzielenie mu pomocy już się dokonało.

drosera, Łatek jeszcze gwałci. Nie sądzę, żeby mu to szybko przeszło i myślę, że jak już znajdzie się w docelowym domu, to jego odruchem i tak będzie gwałcenie, bo moim zdaniem jest typem dominatora :P Obawiam się, że jak go przeniosę do biura, to może się to jeszcze spotęgować (zapachy) :/ A do biura prawdopdobnie będę musiała go zabrać lada moment, bo potrzebne jest w lecznicy miejsce. Dosłownie na już :/
Co do kuwety... W klatce siusia w jeden róg, ale wypuszczony siusia i bobczy wszędzie. Może być to też kwestia zapchu, bo w lecznicy jednak jest ich dużo. w biurze też będzie, więc obawiam się, że grzeczną stronę Łatka poznamy dopiero w domu docelowym :P
Mebli nie zauważyłam żeby niszczył, kabli raczej też nie, ale nie dam 100% gwarancji, że nie będzie tego robił w innym miejscu.
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1832 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:47:41 am »
Tuniesław  :lol będę dzisiaj w biurze i kilka fotek Panu Strażnikowi chętnie wykonam   :bunny:

Naprawdę !? Super :D, naprawdę by mi to poprawiło dzień :). A Tunieczek biedny chyba samotny jest :D, dzisiaj mnie zbudził o 5 rano i go wypuściłem i spaliśmy razem :), potem o 7 mnie obudził swoim "pocałunkiem" :D haha.

Selaronda czekam niecierpliwie na fotki :D. Dziękuję z góry !!

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1833 dnia: Czerwiec 05, 2013, 14:41:16 pm »
Zostawię dzisiaj w PulsVecie paczkę z suszkami dla SPK od klaudiapiwo. Podpiszę markerem dużymi drukowanym literami "SPK". Jak będziecie tam na miejscu, to dbierzcie proszę, chyba, że mam dać lekarzom dla Łatka?

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1834 dnia: Czerwiec 05, 2013, 14:42:36 pm »
Ja sie do króliczych bojówek zgłaszam na ochotnika i gotowam do interwencji w każej chwili :DD

Offline drosera

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1835 dnia: Czerwiec 05, 2013, 14:46:00 pm »
milka37  sądzisz, że to gwałcenie nigdy mu nie minie? Myślałam, że to bezpośrednio związane z hormonami i po jakimś czasie przechodzi... Mojemu uszakowi przeszło po tygodniu od kastracji, ale on faktycznie nie robił tego tak bardzo często. Nie wyobrażam sobie żeby całe wspolne życie Łatka i Ignasia miało polegać na gwałceniu mojego biednego szaraska :oh:
Co do siusiania i bobczenia - jak oceniasz- czy królika w wieku Łatka da jeszcze radę nauczyć żeby ograniczył się do jednego miejsca? Docelowo on ma być króliczkiem bezklatkowym, więc byłoby to bardzo wskazane...

Tuniesław, w tej chwili niezbyt mogę go zabrać, bo nie mam opcji odizolowania go od Ignasia (chyba że cały czas by siedział zamknięty, ale przecież nie o to chodzi...). Chciałabym wziąć go w momencie kiedy można by ich już ze sobą próbowac zaprzyjaźniać.

sonia

  • Gość
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1836 dnia: Czerwiec 05, 2013, 14:49:03 pm »
Ja sie do króliczych bojówek zgłaszam na ochotnika i gotowam do interwencji w każej chwili :DD
Musisz zaopatrzyc sie w wielki mlot,zeby niektorym ludziom rozumow nabic...

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1837 dnia: Czerwiec 05, 2013, 17:06:07 pm »
Boże, właśnie weszłam do domu, siedzę, czytam i w piersiach braknie tchu. Widzę totalny wysyp ogłoszeń, nie wiadomo gdzie patrzeć, gumtree, tablica, allegro, i jeszcze króliki z Pulsvetu.
Scyzoryk mi się w kieszeni otwiera, i łzy napływają do oczu, kiedy widzę aż tyle zaniedbanych, skrzywdzonych królików. Pytanie rodzi się tylko jedno, skąd się biorą i gdzie chowają tacy bestialscy pseudoludzie? W głowie mi się nie mieści jak można doprowadzić do takiego stanu własnego zwierzaka? Jak można być takim perfidnym? Jak można się nie wstydzić?

Ja zaczynam się wstydzić za tych oprawców. I ponownie utwierdzam się w przekonaniu,że cierpienie ludzkie, jest niczym w porównaniu do cierpienia zwierząt, które cierpią same sobie, w milczeniu.

A.

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1838 dnia: Czerwiec 05, 2013, 18:25:06 pm »
Przeczytałam, popłakałam się i przeklinam, że należę do tego samego gatunku co ci "homo sapiens", który doprowadzili do takiego stanu bezbronną istotę.....
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline drosera

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #1839 dnia: Czerwiec 05, 2013, 20:19:16 pm »
zwierzęta są bardziej "sapiens" niż te człowiekopodobne potwory, które się nad nimi znęcają...