Autor Wątek: Zwierzoszafa - różności, ciuszki na leczenie zoo:)  (Przeczytany 6846 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Zwierzoszafa - różności, ciuszki na leczenie zoo:)
« dnia: Grudzień 16, 2011, 11:18:51 am »
Robimy świąteczne porządki w szafie, postanowiłam więc sprzedać rzeczy, które nam zalegają. Ciuszki praktycznie nienoszone, całkiem nowe - często moja mama kupuje mi różne bluzki, a mi jakoś nie przypadają do gustu. Chwilowo są bluzeczki i tuniki, ale będą stopniowo pojawiać się jeszcze inne rzeczy w miarę porządków.
Jakość zdjęć różna, bo nam aparat padł, a komórka wiadomo, jakie fotki robi, ale mam nadzieję, że widać. Kolor na zdjęciu nie na mnie jest wyblakły- taki efekt daje komórka, w rzeczywistości ubrania mają wyraźny, ładny kolor, a czerń jest naprawdę czarna. I proszę nie komentować sesji zdjęciowej:P (mieliśmy przy niej niezły ubaw z moim TŻ, ale wszystkie niecenzuralne zdjęcia usunięto:D).
Dokładne wymiary mogę przesłać, jeśli ktoś poprosi:) Cena również do negocjacji.
Zapraszam do zakupów!
Pieniądze pójdą na kastrację naszej trzeciej króliczki Niedźwiadki i na leczenie schorowanej naszej starszej suczki Beci.

1. Bluzeczka "Niebieski Oczopląs". Rozmiar S, ale rozciągliwa. Wiązana z tyłu, "bawarski" dekolt. Noszona raz. 10zł




2.Bluzka "Czarny nietoperek". Rozmiar S (może większ). Z syntetycznego materiału, wyszczuplający krój, dół obcisły, góra zwiewna i rękawki nietoperkowe. Na dekolcie- fifroczki:D Bardzo ładna i chociaż mi się podoba, to jakoś nie mama ubrań, które mi do niej pasują i zalega już długo. Bluzka czarna- tylko aparat dał efekt szarości. Na imprezę. Nienoszona. 15zł




3.Bluzeczka "Biskupi Aksamit". Rozmiar S. Z taką "pseudo-stójką", z błyszczącymi guziczkami na dekolcie i rękawkach. Na dole haft "krabik". Noszona raz. 12zł.



4. Bluzeczka "Korronkowy mrrok". Rozmiar S, ale chyba też większa. Z bawełny, wygodna i lekka. Dekolt z koronki i poziome paseczki koronki na przodzie bluzki oraz sznureczek do dowolnego wiązania. Bluzka czarna- tylko aparat dał efekt szarości. Nienoszona. 10zł. Mam zdaje się jeszcze taką czerwoną, ale muszę poszukać.



5. Bluzeczka "Kobiety lubią brąz:P". Rozmiar S, może być w niej widać brzuch, jeśli noszona do biodrówek. Ma rozkloszowane rękawy, koronkową i aksamitną wstążeczkę i brązowo-srebrne kwiaty przy dekolcie i na jednym rękawie. Noszona raz. 12zł



6. Bluzeczka "Piasek pustyni". Rozmiar S.Z bawełny, przewiewna, troche a'la tuniczka, ale krótka. Kolor cieniowany- góra jasna, dół ciemny. Na dole gumka- daje efekt falbanki, góra ma "dziurkę", która optycznie powiększa piersi, całość daje efekt wyszczuplający.Nienoszona. 10zł



7.Tunika "Złota kropka". Rozmiar S. Bardzo krótka- raczej do getrów niż jako sukienka. Złoty paseczek i ramiączka, przy dekolcie- kółeczko z drewna. Krój wyszczupla. Nienoszona. 10zł



8. Bluzeczka "Gorsecik". Rozmiar S. Biała falbanka na górze i na dole, cała bluzka z rozciągliwego materiału. Nienoszona. Bluzka czarna- tylko aparat dał efekt szarości. 10zł



9. Bluzeczka "Bawarska wiosna". Rozmiar S. Odcinana - góra z lekkiego materiału, dół obcisły. Bardzo powiększa piersi (zmieszczą się w niej na pewno piersi o dużym rozmiarze), a wyszczupla dół. Wiązana z tyłu. Noszona raz. 12zł.




10. Tuniczka "Przewiewne lato". Bardzo jaśniutka zieleń, zdjęcie tego nie oddaje, taka świeża. Rozmiar S, dłuższy przód, z tyłu krótsza. Bardzo lekka, trzyma się na plecach gumką (mam taką drugą i nigdy mi nie spadła, bardzo wygodna), wiązana z tyłu na szyi, ale tylko jako ozdoba. Można nosić bez stanika. Pasuje na imprezy i do spodenek. Tył z innego materiału- ten sam kolor, ale bez wzroków, elastyczny materiał, który trzyma bluzkę na plecach (moge dosłać fotkę). Nienoszona. 12zł



11. Bluzeczka "Arszernik i koronki". Rozmiar S, ale też na większy rozmiar.Gotycka, trochę przezroczysta (widać:P), z dwóch warstw, dół ma takie jakby dwa rogi. Błyszczący materiał, przy dekolcie wszyta czarna koronka. Przewiewna, trochę ala tuniczka, ale krótka. Regulowane ramiączka.Bluzka czarna- tylko aparat dał efekt szarości.Noszona raz. 12zł



12. Tuniczka "Czerwone oczko". Rozmiar S, ale bardzo rozciągliwa. Z syntetycznego materiału. Dekolt marszczony, z tyłu "dziurka". Wygodna. Nienoszona. 10zł



13. Bluzeczka "Białe wesele". Rozmiar S, ale może też większy (?). Z bawełny. Na dole falbanka ze wzorkami, odcinana na górze, przy dekolcie wstążeczka, z której można zrobić kokardkę (ja nie umiem:P). Wygląda jak tunika- bombka, ale nie jest bardzo długa. Regulowane ramiączka. Nienoszona. 12 zł



14. Bluzeczka "Gwiazda betlejemska". Rozmiar S. Z syntetycznego materiału, który się błyszczy (mam nadzieję, że widać na 3cim zdjęciu). Odcinana i marszczona na górze, krótka tuniczka. Wyszczuplający krój. Idealna na imprezę. Bluzka czarna- tylko aparat dał efekt szarości. Nienoszona. 10zł







zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zwierzoszafa - różności, ciuszki na leczenie zoo:)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2011, 10:08:31 am »
kolejna porcja ciuszków (długość podana dla rzeczy z jednej strony - czyli jak podaję spódnicę w pasie 38cm, to obwód będzie 2 razy 38cm, to tak na wszelki wypadek):

15. Spódniczka "Czarny Łabędź". Rozmiar S/M. Bardzo lekka i przewiewna. Na końcu z falbanką, która z przodu jest trochę krótsza na samym środku (jakoś nie widac tego na zdjęciach). Spódniczka idealna na lato, jeśli ktoś lubi czarny kolor. Na gumce - pasuje na S (na mnie się trzyma jeszcze). W pasie: 35cm, ale rozciągliwa do 44cm. Założona raz. 12zł




16. Spódniczka "Hafcik". Rozmiar S. Z mocniejszego materiału w kratkę (ma elementy rudości, pomarańczy). Na dole odcinana z koronką i kwiatowym haftem. Ma też szlufki, do których można włożyć paseczek. W pasie: 37cm, nie rozciągliwa. Nienoszona. 12zł



17. Spódniczka "Kremowa różyczka". Rozmiar S. Średnia mini w kremowym kolorze, z mocniejszego materiału. Na dole odcinana- z koronką i różyczką. W pasie: 37cm, troszkę rozciągliwa. Nienoszona. 12zł





18. Wiosenne spodenki. rozmiar S, w mocnym zielonym kolorze, z elastycznego materiału. Na biodrach ozdobne kieszonki i guziczki, srebrne guziczki też na dole nogawek. Z tyłu bez kieszonek, ładnie modelują pośladki. Noszone raz. W pasie: 38cm, mało rozciągliwe, długość: 55cm. 15zł.




19. Sweterek "Sreberko". Rozmiar S/M. Z miękkiego cieplejszego materiały. Wykończony srebrnymi kuleczkami, jest też ozdobna kokardka (w praniu te sreberka nie odpadły). Noszony raz. Szerokość po pachami: 37cm, rozciągliwy.








jeszcze coś dorzucę dziś albo jutro- jakieś szaliczki zdaje się:)
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zwierzoszafa - różności, ciuszki na leczenie zoo:)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2011, 09:58:53 am »
kolejna porcja. mam nadzieję, że dziś dodam zdjęcia jeszcze, jak wyglądają na "ludziu", bo już wczoraj nie miałam siły przed świętami. i dodam też konkretne wymiary. I może jakąś biżuterię jeszcze dodam, która mi się znudziła już:)

20.Serduszkowy żakiecik. Rozmiar S. Oryginalny z croppa. Materiał ala zamsz (nie do końca zamsz, ale nie wiem, co to za materiał, miły w dotyku w każdym razie), podszewka w serduszka, ma taki "motylkowy" krój i metalowe guziczki. Żakiecik fajny, bo jest taki pseudooficjalny:) Nienoszony. 30zł



21. Czekoladkowa sukienka. Rozmiar S/M. Z koronkowymi wstawkami, regulowane ramiączka. Długość chyba za kolano (ale muszę ja w ogóle na siebie założyć, bo nigdy nie miałam jej na sobie). Lekka sukienka, pod spodem podszewka (można ją wypruć, ja np nie cierpię podszewek). Nienoszona. 15zł




22. Szaliczek "Mandarynka-kiwi". Lekki, na wiosnę- jesień. Z materiału, z którego jest większość szaliczków w sklepie indyjskim.Noszony może raz. 10zł


23. Szaliczek "Niebieska zima". Z grubszego materiału, ja go nosiłam też w zimie, ale jakoś mi się znudził. Cieniowany kolor i wyszywany wzór z cekinów. 15zł


zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zwierzoszafa - różności, ciuszki na leczenie zoo:)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2011, 11:24:38 am »
wczoraj całą szufladę jeszcze opróżniłam, więc będzie jeszcze więcej.

najpierw zacznę od dodatkowych zdjęć.
nr 20. Serduszkowy żakiecik
 

nr 21. Czekoladowa sukienka.


I jedziemy z kolejnymi:D z góry przepraszam, jeśli ciuszki są niewyprasowane na fotkach- robiłam to wczoraj o 2 w nocy i nie miałam siły prasować, a przed świętami już bym nie zdążyła inaczej dodać. obiecuję, że dotrą w idealnym stanie:)

24. Bluzeczka "Karmazynowy przypływ". Identyczna jak nr 4, ale czerwona. Rozmiar S/M. Z bawełny, wygodna i lekka. Dekolt z koronki i poziome paseczki koronki na przodzie bluzki oraz sznureczek do dowolnego wiązania.  Nienoszona. 10zł.
     

25. Falbaniasta- cygańska spódniczka. Rozmiar S. Dłuższa, z podwyższonym pasem. Z syntetycznego materiału, z falbankami z przodu. Nienoszona. pas 35cm, biodra 39cm, długość 64 cm. 12zł


26.Paseczek z kółeczkiem. Dla mnie jest za długi- ma 105cm. rozszerzany na końcu, fajny do przewiązania w pasie do tuniki. Niestety któraś z moich wredot bardzo zagustowała w kółeczku, więc jest obgryzione. Dałoby się to naprawić, gdyby ktoś pokombinował. Mnie się nie przyda już, więc sprzedaję za 3zł.


27. Sukieneczka z lnu. Rozmiar S. Bardzo lekka, z dobrego materiału, w delikatnych zielono- słomianych odcieniach, regulowane ramiączka. Wiązany paseczek z tyłu. Założona raz. Ramiona 39cm, pas 35cm, długość 74cm. 15zł


28. Sukieneczka z bawełny. Rozmiar S (i to małe S). Lekka, idealna na lato, wyszczupla ( o ile jest co wyszczuplać:P). Wzór niebiesko- różowy. Założona raz.Ramiona 32cm, pas 31cm, długość 93cm. 12zł
[/URL]

29. Sukienka brązowa bombeczka. Rozmiar S. Góra z elastycznego materiału, dół z takiego twardszego, na dole wykończony tasiemką,  marszczone rękawki. Przewiązywana wstążeczką. słodka i seeexy. Założona raz. Ramiona 30cm (ale rbardzo elastyczne), pachy 34cm, pas 33 cm. 15zł.


Teraz będzie elegancja- francja:P

Wizytowe bezrękawniczki (nr 30 i 31)- idealne na okazję, egzamin itp, kiedy jest gorąco, zamiast garsonki. Można założyc też pod spód bluzeczkę z długim rękawem. Dostałam je w prezencie, ale na mnie są troche za duże. Rozmiar S/M (raczej duże S). Ramiona 35cm, pachy 44 cm, dół 46cm.

30. Bezrękawnik w jasną (złotawą) jodełkę. Ma taki złotawy połysk. 15zł
 

31. Bezrękawnik w paseczki (biało-czarne).15zł


Bluzeczki wizytowe (nr 32 i 33) - można zakładać same, bez żakietu. Rozmiar S. Mają błyszczącą nitkę. Nienoszone. Z guziczkami na rękawkach. Ramiona 35cm, pachy 41 cm, dół 37cm.

32.Biała.12zł


33. Czarna. 12 zł.
 

34. Bluzeczka lagunowa. Rozmiar S/M. Z błyszczącą nitką, rozpinana, ozdobny kołnierzyk i dekolt, białe wstawki na rękawach. Taka troche w marynarskim stylu, elegancka. Nienoszona. Ramiona 39cm, pachy 40cm, dół 39cm, ale się rozciągnie kilka cm. 12zł


I na ostatek:D

35. Legginsy - oryginalne Valenziana. wyglądają tak, jak w tym linku:
http://lacotte.pl/panta-daphne-leginsy.html  Kolor szaro- beżowy (piszą, że cappuccino), elastyczne, obcisłe, fantazyjnie się marszczą na nogawkach, co super wygląda do szpilek czy innych butów i podkreśla nogi. Nienoszone. Znów je dostałam w prezencie. Rozmiar 3/4 czyli wejdą na S i M.


Nie dam rady już wrzucić biżuterii przed świętami niestety....
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline czarnaskrzynka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Chrupuś vel Czaki, Kofi
  • Za TM: Mizia vel Cykoria [*]
Odp: Zwierzoszafa - różności, ciuszki na leczenie zoo:)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2011, 16:43:00 pm »
ile chciałabyś za leginsy ? :)








Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zwierzoszafa - różności, ciuszki na leczenie zoo:)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2011, 14:10:31 pm »
17zł. ale na razie wstępnie zarezerwowane na innym forum. jakby się ktoś rozdecydował, to dam znać.
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zwierzoszafa - różności, ciuszki na leczenie zoo:)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2012, 09:37:11 am »
hop! zapraszam do kupowania:)
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Zwierzoszafa - różności, ciuszki na leczenie zoo:)
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2012, 12:19:42 pm »
Zapiszę sobie, fajne rzeczy :)