Autor Wątek: Świst podczas skoków  (Przeczytany 12669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PUSZKIN

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Świst podczas skoków
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 07, 2012, 23:44:43 pm »
Witam, mój królik to samczyk ma prawie rok i jest nie wykastrowany i tez wydaje dziwne dzwieki ale to jest bardziej takie bzyczenie niz charczenie, a najczesciej gdy jest czyms podekscytowany , nawet na widok jedzenia które b.lubi i gdy sie juz nie moze doczekac az połoze miseczke ztym jedzeniem biega wokół moich nóg i bzyczy i tak samo bzyczy jak chce sie bawic i jak jest podniecony ale wtedy jeszcze dodatkowo unosi ogonek , poza tym  jest spokojny, jego dojrzewanie przebiegło spokojnie wiec chyba zrezygnuje z kastacji,no chyba ze cos sie zmieni, poza tym jest bezklatkowo chowany wiec ma duzo swobody i jego temperament wyładuwuje na bieganiu i brykaniu. U kazdego królika dojrzewanie przebiega inaczej i zalezy od jego charakteru , moze to wpływ tego drugiego królika tak wpływa na twoja Henie,moze oprócz ruji po prostu sie zakochała i chce zwrócic uwage na siebie samca. Króliki czesto zaskakuja swoim zachowaniem , ja czasem mysle ,ze mój królik jest chory bo siedzi cały dzien spokojnie , a nastepnego dnia bryka z nawiazka, albo w dzien siedzi a wieczorem i czesto w nocy bryka i chce byc głaskany i . Przeczytałam na jakims blogu królikowym,ze królik rozpoznaje płeć swojego własciciela, nie wiem czy to prawda? ciekawe,  :DD  :bunny:pozdrawiam :heej
         

kateryna

  • Gość
Odp: Świst podczas skoków
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 08, 2012, 13:53:06 pm »
Zakochanie to chyba nie jest- jak na razie Henia gryzła Hibiskusa w głowę przez kraty :D...

W związku z tym, że to może być kwestia dorastania to za miesiąc umówię Henie na sterylizacje, może to wyjaśni ten problem.

Dziękuje za odpowiedzi :)