Autor Wątek: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda  (Przeczytany 32073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Witamy!

Naszym celem jest zebranie pieniędzy na rzecz Cappucino i Filipka z Wrocławia. Ważna informacja - jeśli ktoś zdecyduje się na zakup - rzeczy zostaną wysłane dopiero pod koniec grudnia - ze względów ode mnie niezaleźnych. Niemniej zapraszamy do zakupów:) Mamy na sprzedaż kilka rzeczy:

 1.Sześć paśników drewnianych, sosna, niemalowana, wymiary 38x26x18, waga 800-900g. Uszaki mogą je gryźć, nie zatrują się żadnym chemicznym świństwem. Paśniki mają z góry zabezpieczenie w postaci klapki, by uszak nie wskoczył do środka i nie złamał łapki.
Oto zdjęcie naszego paśnika:

Uwaga - paśniki są w sprzedaży "w częściach", to znaczy trzeba je będzie złożyć samodzielnie, testowaliśmy i nie nadają się do transportu złożone.
Cena: 30 złotych za sztukę to kwota wyjściowa, można dać więcej, w końcu to na pomoc uszakom:)

Zakupili:
Simran86 - 1 szt.
mysza - 1 szt.
Katka - 2 szt.
Shoti - 1 szt.
Amy - 1 szt.

2.Szal w kratkę biało - czarną, gnieciony:

cena: 5zł

Zakupili: Kitty27 za 5zł

3.Szal chabrowy, miły w dotyku, miękki:

cena: 3zł

4.Szal zimowy, ciepły, fioletowo-szary ze złotą nitką, H&M, w środku szeroki, zwężany na końcach:

cena: 10zł

5.Szal żółty, ręcznie robiony:

cena: 6zł

6.Komplet ręcznie robiony: szal, czapka i rękawiczki z jednym palcem, kolor żywszy niż na zdjęciu:

cena: 15zł

Zakupili: Olinka

7.Sweter ażurowy, czarny, zawiązywany:

cena: 10zł

8.Spódnica szara, nie znam rozmiaru, bo odcięłam metkę :oops:, ale na górze na szerokość 41x2:

cena: 5zł

9.Kolczyki i bransoletka dla dzieci, plastik, niebiesko-różowa:


Dori  :bukiet przekazała następujące cudeńka:
1. Bordowy portfel, ma dużo przegródek, jest poręczny i bardzo ładny:




cena: 22zł

2. Zegarek z kotkiem, na brązowym pasku, uroczy:



cena: 15zł

Zakupiła Kitty27

Dori obiecała również wziąć na siebie koszty przesyłki.

Sonia  :bukiet podarowała poncho-kurtkę dla uszatych przyjaciol. Oto opis :) :

"Mam piekne czarne ze sztucznego futerka poncho-kurtka.
Nowe,nigdy nie  bylo noszone
Ogromny kolnierz z zatrzaska(jak sie zapnie to nie trzeba szalika)
Zapiecie-2 duze pompony jak u krolisi na zawiazanie.
Rozmiarowo pasuje na kazda sylwetke od 40 do 54
Jak ktos da 100 zl.+ koszt wysylki razem na leczenie kroli to ujdzie,choc kosztowalo mnie 70 euro.
Zdjec nie zrobie bo nie umiem,a moje dziecie nie ma czasu.
Mozecie mi zufac,jest naprawde piekne i eleganckie."

Kupiła Elzbieta :)

n-monika podarowała następujące rzeczy:

Nowy futerał na tel. kom. (mam 2 sztuki) Czarny bardzo elegancki i fukncjonalny




Cena jednej sztuki; 10zł

Zestaw 3 maseczki Avon PLANET SPA (2 oliwkowe i jedna błotna z morza martwego) oraz dwa mleczka 50ml waniliowe i kokosowe firmy Yves Rocher


cena za całośc 10zł


Elzbieta1950 podarowała piękny obraz "Toskania"



Toskania-obraz malowany akrylem na płótnie, zamalowane boki, nie wymaga oprawy. wymiary 30 x 40 cm.
KOSZT PRZESYŁKI - pokrywa kupujący
cena: 50zł

Jeśli ktoś zdecyduje się na zakup, należność proszę przesyłać na konto SPK z dopiskiem, że to na rzecz Cappucino i Filipka.
I ZAPRASZAMY DO KUPOWANIA:)

Zmieniłam tytuł, poprawiłam zdjęcia, przeniosłam do odpowiedniego działu.
- Iskra
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 12:04:16 pm wysłana przez Amy »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: giełda - na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda z Wrocławia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2011, 22:15:38 pm »
gorąco zachęcamy do zakupu paśników - fantastyczny prezent od ich twórców dla potrzebujących uszaków :)! oraz dla Waszych króli - w końcu Święta się zbliżają :)

ewa2610  :bukiet



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: giełda - na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda z Wrocławia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2011, 22:47:51 pm »
Ja również szczerze zachęcam - jak pierwszy raz zobaczyłam te paśniki oszalałam na ich punkcie - nigdzie takiego cuda nie widziałam :))) Taki prezent dla Waszych uszu może już nigdy się nie powtórzyć :D

A przy okazji jeśli ma to pomóc w dofinansowaniu leczenia i utrzymania dwóch uszatych szkrabów, które wyjątkowo mocno takiej pomocy potrzebują to co robić? Nic tylko kupować :)


Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: giełda - na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda z Wrocławia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2011, 23:16:55 pm »
1.Sześć paśników drewnianych, sosna, niemalowana, wymiary 38x26x18, waga 800-900g. Uszaki mogą je gryźć, nie zatrują się żadnym chemicznym świństwem. Paśniki mają z góry zabezpieczenie w postaci klapki, by uszak nie wskoczył do środka i nie złamał łapki.
Oto zdjęcie naszego paśnika:
http://imageshack.us/photo/my-images/401/dsc02253j.jpg/
Uwaga - paśniki są w sprzedaży "w częściach", to znaczy trzeba je będzie złożyć samodzielnie, testowaliśmy i nie nadają się do transportu złożone.
Cena: 30 złotych za sztukę to kwota wyjściowa, można dać więcej, w końcu to na pomoc uszakom:)


Jaka cena za ewentualną przesyłkę? :) Odebrałabym ewentualnie w Polsce i zawiozła do siebie po świętach samochodem :)

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: giełda - na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda z Wrocławia
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2011, 23:21:19 pm »
Mysza, koszty przesyłki pokryję ja, tak będzie łatwiej, skoro kasa za paśniki idzie wprost na konto SPK. Możesz dorzucić  koszt przesyłki do ceny paśnika i wysłać na rzecz maluchów:) Paśniki będą wysyłane z Polski, no chyba, że komuś bardzo zależy, żeby było szybko - to z Danii. Z tym, że koszt przesyłki jest ogromny i nie mogę go pokryć.
Może znajdzie się jakaś ktoś mądrzejszy niż ja i zmodyfikuje pierwszy post tak, by pokazywały się obrazki, a nie linki? Byłabym bardzo wdzięczna.

Offline Simran86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Kobieta
  • Zolinko Mamusia tęskni:(
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 28, 2011, 07:43:07 am »
paśnik za 30 zł :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2011, 07:51:22 am »
a to jest licytacja czy cos w stylu "kup teraz"??

ja poproszę

2.Szal w kratkę biało - czarną, gnieciony za 5 zł

A jaka jest całkowita długość tej spódniczki?

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 28, 2011, 08:03:54 am »
2 paśniki poproszę  :D Z torbami mnie te niewdzięczniki puszczą  :>

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 28, 2011, 08:06:07 am »
Kitty27, ceny podane są minimalne, można za nie dokonać zakupu, jako takiej licytacji nie ma:) Ale jakby ktoś za daną rzecz chciał dać więcej na rzecz uszaków, to by było super!
Spódnica ma 45 cm długości - ale korekta - na górze ma 44x2, a nie 41x2, przepraszam, nie wiem, skąd ta pomyłka.

A więc zostały 3 paśniki:)
O adresy do przesyłki proszę na priv. Jeszcze raz napiszę, dla pewności że wysyłam rzeczy pod koniec grudnia, żeby na mnie nikt potem z kuszą ani innym sprzętem nie polował:)
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2011, 08:09:38 am wysłana przez ewa2610 »

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2011, 08:20:58 am »
aha, to na 100% biorę ten szalik.
Jesli chodzi o spódniczkę to muszę w domu sprawdzić w pasie, obawiam się, że 44 będzie za duże :( ale wstepnie rezerwuję, dam znać dzisiaj wieczorem.

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 28, 2011, 08:31:52 am »
Pomoże mi ktoś? Jak zaznaczyć na początku, przy zdjęciach, że coś już zostało kupione?

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 28, 2011, 08:52:32 am »
A czy można włączyć się do bazarku , mam fajny bordowy portfel i zegarek z kotkiem( nowe). Jeśli tak to zdjęcia prześlę ci na pw?

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 28, 2011, 08:56:59 am »
Dori, byłoby super! W zasadzie możesz zdjęcia i opisy sama wstawić jeśli wolisz, po mnie i tak Iskra poprawiałam, bo co do komputerów, to ja jestem ciut do tyłu. A jak chcesz, to prześlij, narzeczony wróci, to wstawi:)
Tak czy owak, będziemy bardzo wdzięczni za pomoc!

Offline shoti1910

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
    • SPŚM
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Shila i Siggy
  • Pozostałe zwierzaki: średniej wielkości zoo ;)
  • Za TM: Benio
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 28, 2011, 09:12:50 am »
Ja też poproszę jeden paśnik :) Czyli na jaki nr konta mam wysłać pieniądze?

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 28, 2011, 09:17:36 am »
Dobrze ,wstawię sama jak wrócę z pracy do domu. Dodam tylko ,że  zegarek dostałam od mojego kolegi z przeznaczeniem na bazarek dla krolików . Żałuje tylko ,że jest z kotkiem a nie z krolikiem .Markowi ciągle  truje ( pracujemy razem) o królikach i nawet już włączył się przewożąc sianko do Szczecina.

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 28, 2011, 09:57:17 am »
79 2130 0004 2001 0516 7234 0001 VW Bank

Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa

to numer konta, na który proszę przesyłać pieniądze za przedmioty

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 28, 2011, 11:20:35 am »
ło matko bo sie rozchodzą jak swieze bułeczki :P to ja poproszę jeden paśnik i instrukcje obsługi składania :P Ewka, czy te szczebelki będą juz zamontowane, czy sami bedziemy musieli to zrobic? daj znac, bo jak CI pisalam mi by byl potrzebny jeden z wiekszymi przestrzeniami.

Moge CI pomagac uaktualniac pierwszy post. tylko wlasnie, jest to licytacja, czy kup teraz?

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 28, 2011, 11:49:14 am »
Amy, jak Kazik wróci, to popołudniu z nim pogadam o specjalnym rozstawie szczebli, myślę, że da się coś wyczarować, bo to on jest specjalistą od spraw konstrukcyjnych:) Szczebelki nie są zamontowane, bo myśmy zrobili crash testy i złożone to się nie nadaje do transportu, poniszczy się, także sami będziecie musieli wkleić. Tylko jak duże są Wasze uszaki? Żebyśmy wiedzieli, co ze szczeblami dla Was.

To by było super, jakbyś pomogła z uaktualnianiem. Jak dla mnie to jest "kup teraz", a jak ktoś wpłaci więcej, to chwała mu i cześć:)
Także 5 paśników i pierwszy szal czarno-biały są zarezerwowane.

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 28, 2011, 12:57:36 pm »
uszaki są małe, zwyczajne takie 1,7kg ;p moje lubia ryć ryjkami w sianie i wybierac najlepsze kąski dlatego lepiej zeby byly wieksze szczeliny ale nie na tyle ze wsadzi tam lep i nie wyjmie ;P moze tak co 3-4cm, jakbyscie mogli zrobic taki maly test jak wielkie są te dziury jak jest rozstaw 4cm to bede wielce wdzieczna :)

A pasnikow poszlo 6 :P dosalam od myszy smsa ze chce tez pasnik, a katka wziela 2. takze pasnikow juz nie ma ;p z tego co policzylam ale wez tam jeszcze zerknij okiem.


Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Bazarek 27.-Specjalny-paśniki i ubrania na rzecz Cappucino i Filipka vel Alfreda
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 28, 2011, 14:15:22 pm »
Amy, ratujesz mi plecy tymi aktualizacjami, dziękuje! Jak Kazik wróci, to zobaczymy różne kombinacje rozstawu prętów. A paśników poszło już 6, na serio:) Cieszę się jak dziecko, że się podobają i że zeszły wszystkie, mam nadzieję, że Cappucino i Filip też się ucieszą:)