Autor Wątek: Co się dzieję?!  (Przeczytany 4415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

saaaara93

  • Gość
Co się dzieję?!
« dnia: Listopad 22, 2011, 23:14:03 pm »
Zacznę od tego, że moja króliczka ma już 8 lat i 3 miesiące. Ostatnio zauważyłam u niej przyspieszony oddech. Również zachowuje się jakoś dziwnie. Kładzie łapki na kratkach od klatki i tak stoi kilkanaście minut (klatkę ma otwartą 24h na dobę). Albo opiera głowę o ścianę. No po prostu ma takie zachowania jakby była obłąkana. Je w miarę normalnie chociaż akurat wczoraj zjadła niewiele, z wodą jest podobnie. Nie wiem czy to jest już kwestia jej wieku, czy jednak mimo wszystko mam się zgłosić z nią do weterynarza. Może ktoś z Was wie?

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Co się dzieję?!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2011, 23:25:03 pm »
Trzeba iść do dobrego króliczego weta - to może jakieś problemy neurologiczne, ale przyczyny mogą być różne. Bez badań się nie określi. Jakbyś zobaczyła, że królik się przewraca, kręci w kółko albo ma oczopląs, to koniecznie jedź natychmiast do dobrego weterynarza od królików.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Odp: Co się dzieję?!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2011, 16:48:52 pm »
Twoja króliczka najprawdopodobniej ma problemy z oddychaniem, duszności. Takie objawy o tym świadczą. Identyczne miał mój szczurek. Ale to oczywiście są tylko moje przypuszczenia. Jak najszybciej udaj się do dobrego weta!
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

saaaara93

  • Gość
Odp: Co się dzieję?!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2011, 15:38:09 pm »
moja króliczka zdechła dzień po dodaniu przeze mnie posta ;c (*)

Offline digoxyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Kobieta
Odp: Co się dzieję?!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2011, 15:44:11 pm »
Bardzo mi przykro... :( trzymaj się :*


Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Co się dzieję?!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2011, 22:29:01 pm »
zdechła

Zwierzęta też umierają, nie zdychają......

Kicaj szczęśliwie królinko za TM :swieca:

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: Co się dzieję?!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2011, 13:21:25 pm »
umierają a nie zdychają po drugie nie chce nikogo oskarżać ale to brak odpowiedzialności - cokolwiek się dzieje i mamy pierwsze niepokojące objawy udajemy się do dobrego króliczego weta - kto wie, gdyby dostała szybką fachowa pomoc mogłaby jeszcze żyć.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).