Autor Wątek: [SPRZEDAM] ręcznie robione BOMBKI na choinkę:) hand made  (Przeczytany 17435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
[SPRZEDAM] ręcznie robione BOMBKI na choinkę:) hand made
« dnia: Listopad 17, 2011, 11:48:39 am »
W zeszłym roku zabrałam się za robienie bombek :) Są to bombki styropianowe  (czyli się nie tłuką, idealne jak ma się w domu kota, królika czy inen zwierzątko :P) ozdabiane przeze mnie najróżniejszymi błyskotkami, wstążkami, koralikami, właściwie wszystkim co można znaleźć w pasmanterii i w domu. Część ozdób przymocowana jest na klej, a część na szpilki. W zeszłym roku cała nasza choinka była obwieszona tylko bombkami naszej roboty i z żadnej nic nie odpadło ani się nie popsuło :DD Wszystko robię ręcznie, więc każda bombka niepowtarzalna..:) Robię je przeważnie w kolorach złota, beżu itp, ale mam też kilka srebrnych,czerwonych czy różowych, jednak do tych kolorów ciężej jest znaleźć materiały.Na sprzedaż wystawiam na próbę kilka "złotych" bombek.
Każda bombka kosztuje 8zł.

Wstawiam po 2-3 zdjęcia każdej bombki, żeby lepiej było widać jak wygląda :)
 Zapraszam :DD




1.




2.



3.



4.
 


5.
 



6.
 


7.
 



8.
 
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2011, 11:51:42 am wysłana przez annawanna »
[/url]

Offline shanlee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Pępunio, Popcorn, Daisy
Odp: [SPRZEDAM] ręcznie robione BOMBKI na choinkę:) hand made
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2011, 23:38:43 pm »
Śliczne! Zostaw mi je na za rok.:P Nie no żartuję, ale za rok jak będę miała już swoją choinkę w swoim mieszkanku, to o sobie przypomnij.:)

Offline scabiss

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 135
    • Moje słodziaki
Odp: [SPRZEDAM] ręcznie robione BOMBKI na choinkę:) hand made
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2011, 12:15:28 pm »
Piękne te bombki, prawdziwe dzieło :)) Gratuluję talentu!! ja robię bombki styropianowe z cekinów i wstążek, ale jak narazie robie komplet na całą choinkę dla mamy, uwazam ze takie ozdoby sa wyjątkowe poprzez swoją niepowtarzalnosc oraz serce i mase czasu włozone w takie rękodzieła, a na choince wyglądają cudnie!! Planuje zrobic bombki czerwono złote tyle ze moje sa całkiem innte niz Twoje, dlatego byc moze za zakupie u Ciebie kilka złotych, tylko napisz jeszcze jaka maja średnicę ;)) Pozdrawiam i przesyłam duzo głasków dla tego cukiereczka z pierwszego zdjecia;))

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: [SPRZEDAM] ręcznie robione BOMBKI na choinkę:) hand made
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2011, 12:39:39 pm »
Dziękujemy za miłe słowa, cukiereczek bardzo mi pomaga przy robieniu bombek :D
Na początku nie chciałam żadnej z nich sprzedawać, bo każda jest dla mnie wyjątkowa i nad każdą spędziłam trochę czasu i chciałam by była jak najładniejsza i ciężko było się z nimi rozstać, jednak pieniążki na utrzymanie zwierzęcej ferajny są potrzebne a robienie bombek to czysta przyjemność. Ciekawa jestem jak wyglądają te, które Ty robisz scabiss.
Moje na zdjęciach mają 8cm. Miałam robić 10 ale jakoś na moją choinkę są za duże a 6cm za małe:p
Ale jeśli ktoś chce większe lub mniejsze to mogę zrobić i takie:)
[/url]

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: [SPRZEDAM] ręcznie robione BOMBKI na choinkę:) hand made
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2011, 22:11:53 pm »
Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem to tutaj-> http://szafa.pl/profil/annawanna5 też sprzedaję i mam same pozytywne komenatrze, więc bez obaw :D
[/url]

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: [SPRZEDAM] ręcznie robione BOMBKI na choinkę:) hand made
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2011, 01:50:43 am »
śliczne bombeczki, nie orientujesz się ile może kosztować wysyłka takich śliczności?
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: [SPRZEDAM] ręcznie robione BOMBKI na choinkę:) hand made
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 20, 2011, 11:19:22 am »
Wysyłka to jakieś 7zł. Bo bombki nadają się tylko do wysyłki paczką, żeby były odpowiednio zabezpieczone...:)
[/url]