Autor Wątek: Szukam transportu Warszawa --> Szczecin  (Przeczytany 2927 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ksianti

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Szukam transportu Warszawa --> Szczecin
« dnia: Listopad 18, 2011, 23:00:38 pm »
Szukam transportu na trasie Warszawa --> Szczecin dla trzech koszatniczek w klatce. Maluchy są do odbioru pilnie, zatem jeśli ktoś w najbliższym czasie będzie miał możliwość zabrania ich, będę niezmiernie wdzięczna. Proszę dać znać na tel. 601-956-105.

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szukam transportu Warszawa --> Szczecin
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2011, 23:02:14 pm »
Widzę, że załatwiłaś sobie kosze  :icon_mrgreen
Zapytam na świnkowym, kiedy dziewczyna będzie jechać :)
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline ksianti

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Szukam transportu Warszawa --> Szczecin
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2011, 23:27:01 pm »
Chłopcy kosiaczkowi są nierozłącznym stadkiem. Skoro jest możliwość przejęcia opieki nad zżytymi ze sobą wzajem maluchami warto zapewnić im wspólny dom. Pozostaje tylko kwestia transportu. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Szukam transportu Warszawa --> Szczecin
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2011, 23:41:38 pm »
ksianti udało się załatwić ten transport? :)

Offline ksianti

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Szukam transportu Warszawa --> Szczecin
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2011, 00:41:46 am »
Transport był załatwiony, jednak musiałam odwołać. Kosiaki były przewożone od poprzedniej właścicielki, do DT na terenie Warszawy. Nie wytrzymały 20 minut drogi w transporterze wspólnym - jeden z braci został zagryziony, drugi ma poraniony pyszczek i poobgryzane łapki, najstarszy (tatuś, z zaćmą) poraniony mocno pyszczek i uszka. Teraz dochodzą do siebie w DT w Warszawie. Teoretycznie będą gotowi do drogi po 15 grudnia, po kolejnych oględzinach wet.
Mam na 17 grudnia transport Warszawa - Szczecin, ale: jedzie chłopak, którego nie znam, tylko grzecznościowo się zgodził. Na zwierzętach nie zna się, nie będzie w razie czego w stanie zareagować, jeśli koszaki znów będą miały problem w podróży. Jedzie PKP. Jak nie załatwię nikogo innego, będę musiała skorzystać z jego pomocy. Nie ukrywam, że nie jest to najlepszy "kurier", choć i tak chylę czoła przed nim, że się zgodził.
Jeśli jednak ktoś jechałby na tej trasie, ktoś z Forum lub mający doświadczenie w opiece nad zwierzętami, bardzo chętnie skorzystam z pomocy. Jest taka szansa?
Klatkę i pokarm na pierwsze dni można spakować jak bagaż, wystarczy wrzucić do przedziału. Koszaki są "uczone" bycia w jednym transporterze-klatce, choć jeśli nie będą tolerowały nadal małej przestrzeni, będę musiała zorganizować dwa osobne transporterki.
Kto może nam pomóc?

wushu

  • Gość
Odp: Szukam transportu Warszawa --> Szczecin
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2011, 10:49:03 am »
Hej, jestem z forum alloszczur i szukam pilnie transportu dla małej szczurki na trasie Szczecin - Warszawa więc gdyby jakiś dobry człowiek po zawiezieniu Twoich zwierzaków mógł wziąć szczurkę, byłabym wdzięczna. Jakbyś coś wiedziała proszę o kontakt :)
Gdybym ja coś znalazła też dam Ci znać. Ok? :)