Autor Wątek: Czy to jest dobre?  (Przeczytany 3350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kitty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
    • facebook
Czy to jest dobre?
« dnia: Lipiec 02, 2007, 10:40:35 am »
Hje moja Zuza jest w domku.Mam pytanie czy jedzenie Viatpol junior bedzie dla niej dobre? I co to jest VITAPOL Brykiety z lucerny dla gryzoni? Z góry dzikuje za odpowiedź

anka1388

  • Gość
Czy to jest dobre?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2007, 12:31:33 pm »
Czy Vitapol Junior to granulat czy mieszanka?
Polecam granulat np. Duo Cuni, Cuni Complete , Alex.
Co do Brykietów z lecerny to ktos mi kiedys je polecal, ale nigdy ich nie probowalam.

Offline Kitty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
    • facebook
Czy to jest dobre?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2007, 18:19:36 pm »
mieszanka a co do tych wymienionych granulatów to ja w zoologicznych nie widziałam i na stronach tez ich nie ma.A garnulat tez mam z vitapol

sonika

  • Gość
Czy to jest dobre?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2007, 19:14:03 pm »
Z mieszankami daj sobie spokój. Ja swoje bestie odchowałam na granulacie Vitakraft Special Junior bardzo im smakowało i wyrosły zdrowe, teraz daje in Cuni Indoor Nature firmy Versele-Laga. Vitakraft special powinien być dostępny w prawie każdym większym sklepie, jeżeli nie to polecam tę stronę http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=5078&action=prod
ekspresowa dostawa i niska cena.

Offline Kitty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
    • facebook
Czy to jest dobre?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2007, 09:58:22 am »
Viatpol junior była polecana nawet na stronach polecanych prze zto forum i kilka innych marek które tu są nie dostępne.Moje to smakuje,ale kupie jje tez ten Vitakraft Special Junior.I uwielbia świrze sianko

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
Czy to jest dobre?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 03, 2007, 18:46:31 pm »
Ja mojego królika karmie granulatem ponieważ z mieszanki króliki wyjadają to co im smakuje i w ten sposób pokarm nie dostarcza im wszystkich wartości odżywczych a granulat króliki zajadają z apetytem i tam już jest wszystko co im potrzebne. Po za tym mieszanki sprzyjają powstawaniu ropni.

Offline Kitty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
    • facebook
Czy to jest dobre?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 03, 2007, 23:23:41 pm »
Rozmumiem  was o co chodzi.