Autor Wątek: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach  (Przeczytany 6246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
[SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« dnia: Październik 24, 2011, 15:07:36 pm »
W związku z koniecznością przeprowadzki do znacznie mniejszego niż do tej pory mieszkania, zabieram się za porządkowanie moich szaf. Wszystkiego ze sobą zabrać nie mogę, bo fizycznie się to po prostu nie zmieści.  :nie_wiem Akcję sprzątania rozpoczęłam od butów. Część oddałam przyjaciółkom a część przedstawiam tutaj. Może któraś z Was się na coś skusi. Poniżej dokładnie opisuję poszczególne buty.

Za przesyłkę w każdym przypadku należy zapłacić 15 zł. Wiem że dużo, ale muszę porządnie opakować buty które swoje ważą. Przesyłam je paczką pocztową, cena paczki do 1 kg według cennika Poczty Polskiej to ok. 10 zł. Do tego dorzucam 5 zł na karton, gazety, folię, taśmę, papier... Jeżeli ktoś chciałby buty odebrać osobiście, proszę o kontakt przez PW. Ta opcja jest oczywiście bezpłatna. :)

Paczki wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Dane będę podawała w PW. :)

Jeżeli któraś z Was kupi buty i po przyjściu paczki stwierdzi, że jednak jej nie pasują, oczywiście może je do mnie odesłać. Ma na to dwa tygodnie od dnia wysłania paczki. Przy czym na swój koszt. Oddaję w takim przypadku tylko kwotę, jaką zapłaciłyście za buty (bez przesyłek w jedną i drugą stronę).

Zapraszam serdecznie do korzystania z oferty. :)



1. NOWE, piękne zamszowe szpilki w cielistym kolorze.
Kupiłam je (nie wliczając przesyłki) za 120 zł na Allegro. Niestety okazało się, że są na mnie za duże. Od tego czasu leżą w szafie. Ubrałam je tylko aby przymierzyć i przejść po pokoju. Nie są używane, co widać na zdjęciach. Buty są zamszowe, w cielistym kolorze, na platformie, z ozdobnym paskiem i guzikiem (nie można go odpinać, jest przymocowany na stałe). Pasek zakończony jest gumka, więc dobrze się rozciąga.
 Stan idealny!


rozmiar według producenta: 36
długość wkładki wewnętrznej: 24 cm
obcas: 12 cm
platforma: 1,5 cm

proponowana cena: 70 zł plus 15 zł za przesyłkę


Moim zdaniem jest to okazja. Buty kupiłam dużo drożej, nigdy w nich nie chodziłam, są nowe. :)



















2. Cudowne zamszowe szpilki w soczystym kolorze fuksji. Miałam je na sobie tylko kilka razy. Poza odrobinę startą podeszwą i delikatnie startymi flekami (widać to na zdjęciu) są w bardzo dobrym stanie. Kupione w CCC, firma Jennifer & Jennifer. Są to buty typu peep toe, z uroczą ozdobną kokardką. Noga wygląda w nich świetnie. Na dodatek nie męczy się bardzo, gdyż obcas ma idealną wysokość. :)

rozmiar według producenta: 35
wkładka wewnętrzna: 22,5 cm
obcas: 8 cm

proponowana cena: 30 zł plus 15 zł za przesyłkę























3. Piękne czarne sandałki. Wykonane z ciekawego materiału, trochę świecący, trochę zamszowy. Bardzo miłe w dotyku. Cały obcas również pokryty jest tym materiałem. Kupione w H&M, o ile mnie pamięć nie myli za 90 zł. Miałam je na stopach tylko kilka razy, są w bardzo dobrym stanie - widać to na fotach. Są wiązane dookoła kostki w bardzo ciekawy sposób. Niestety, wiązanie zaprezentowałam na dłoni. ;) Nie mogłam sama zrobić dobrego zdjęcia gdy ubrałam buty na stopę. Idealnie nadają się na letnią, imprezową noc. Co prawda nie należą do najwygodniejszych (przez wysoki obcas), ale noga wygląda w nich pięknie!

rozmiar według producenta: 36
długość wkładki wewnętrznej: 24 cm, przy czym trzeba wziąć pod uwagę, że nosek jest węższy od reszty
obcas: 10,5 cm
platforma: 1,5 cm

proponowana cena: 30 zł plus 15 zł za przesyłkę


























4. Buty typu fetish, idealne na gotyckie imprezy lub... inne okazje. ;) Nowe, służyły jedynie do sesji zdjęciowej wykonanej w studio fotograficznym. Są w stanie idealnym!!! Nie są w moim stylu, więc je sprzedaję. Kupione za duże pieniądze (ok. 200 zł) na Allegro. Piękne, intrygujące, drapieżne. Wykonane z lakierowanego materiału, na wysokiej szpilce. Ozdobione klamerkami, jednocześnie sznurowane i zapinane na zamek. Ciekawie wykończone. Idealne dla kobiety odważnej. :)

rozmiar według producenta: 36
długość wkładki wewnętrznej: 26,5 cm ALE buty mają wąski czubek, myślę, że idealnie będą pasowały na stopę o 2-3 cm krótszą
obcas: 12 cm

proponowana cena: 100 zł plus 15 zł za przesyłkę

(cena może wydawać się wysoka, ale jest o połowę niższa niż cena pierwotna...)
































5. Kozaki, troszkę przypominające kowbojki, w ślicznym ciepłym kolorze. Kupione na Allegro za 120 zł. Były często używane. Widać po nich, że przeszły swoje. Jednakże są to normalne ślady użytkowania, buty można dalej bez problemu nosić. Mają zagięcia w widocznych na zdjęciach miejscach, niektóre ozdobniki zmieniły barwę na brązowawą. Są zapinane na zamek, w środku (zarówno na łydce jak i na stopie ocieplane futerkiem). Fleki w związku ze starciem były wymieniane u szewca, aktualnie nadają się do chodzenia. Obcas jest stabilny, niski i wygodny. Wykonane ze skóry ekologicznej.

rozmiar według producenta: 36 (jednak jest to troszeczkę większe 36, idealne na grubą skarpetkę)
długość wkładki wewnętrznej: 25,5 cm
obcas: 6 cm
podeszwa 0,5 cm

wysokość (długość) części ze skóry ekologicznej od obcasa do końca: 37 cm
szerokość przy kostce mierzona na płasko: 12 cm
szerokość w środkowym punkcie mierzona na płasko: 15 cm
szerokość w górnej części mierzona na płasko: 18 cm

proponowana cena: 25 zł plus 15 zł za przesyłkę
Naprawdę warto je kupić. Cena jest niska a buty wygodne i nadają się do chodzenia. :)

































Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2011, 19:21:11 pm »
Pierwsze są piękne, ale niestety nie mój rozmiar :( Kurcze, szkoda :(

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2011, 20:44:56 pm »
mi też pierwsze wpadły w oko... czemu masz taką małą stopę? :(
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2011, 21:54:19 pm »
:D Gdyby te pierwsze nie były na mnie za duże, to nigdy bym ich nie sprzedawała. :D Są przepiękne. Niestety mam małą stopę. Szkoda, że się w nie nie zmieścicie. Jutro dorzucę kolejną porcję butów i pierdołek a w najbliższym czasie pewnie także ciuszków. :*

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2011, 12:06:32 pm »
Czy mogę zarezerwować kozaki nr. 5 :)

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2011, 15:12:19 pm »
Czy mogę zarezerwować kozaki nr. 5 :)

Oczywiście, że możesz. Kto pierwszy ten lepszy. :D Na jak długo je rezerwujesz? :)

Kozaki nr 5 zarezerwowane dla mika2680






Nowa dostawa wyprzedażowa. :)


6. Karmelowe lakierki z odkryty palcem


Buty są jako nowe, miałam je raz na stopach. Wykonane są ze sztucznego, świecącego materiału w kolorze karmelowym (jak na zdjęciu). Można je nosić obwiązując dołączone paseczki dookoła kostki lub bez pasków. :) Na jednym ze zdjęć widać moją rękę ubraną w but. :X Są w stanie idealnym, eleganckie i wygodne. Ich jedyny mankament to silny (i dla mnie nieprzyjemny) zapach tworzywa sztucznego, którego odkąd je mam (czyli od czerwca tego roku) nie mogę się pozbyć. Na dworze tego nie czuć, ale w pomieszczeniu niestety ja wyczuwam. Nie wiem czy to klej, czy materiał, z którego wykonane są buty. Jeżeli komuś to nie przeszkadza, uważam, że to buty idealne - na dodatek tanie. :)

rozmiar według producenta: 36
długość wkładki wewnętrznej: 23 cm
podeszwa: 0,5 cm

proponowana cena: 10 zł (plus 6 zł za przesyłkę listem poleconym)




















7. Urocze, nietypowe trampki

Nietypowe trampki, w stanie dobrym,  z optymistycznym, zielonym, kwiatowym nadrukiem. Noski zwężane, na jednym z nich plamka po lakierze (widoczna na zdjęciach). Część materiałowa jest w stanie idealnym, podeszwa i sznurowadła nadają się do wyprania. Uważam, że mogą komuś jeszcze długo posłużyć.

rozmiar według producenta: 36
długość wkładki wewnętrznej: 24,5 cm ale trzeba wziąć pod uwagę, że są to trampki robione w szpic.
Stopa powinna być o 2-3 cm mniejsza, aby można było w nich spokojnie chodzić. Nadają się dla osoby o małej stopie lub dla dziecka.

proponowana cena: 5 zł (plus 11 zł za przesyłkę paczką pocztową)























8. Imprezowa, czarna sukienka

Zdjęcia nie oddają piękna tej sukienki. Niestety sama nie potrafię zrobić sobie foty a nie mam tak dużego lustra, aby było widać całość. :( Do tego wszystkie prezentowane przeze mnie ubrania są pogniecione, gdyż aktualnie, w związku z przeprowadzką, nie mam deski do prasowania. Sukienka wykonana ze świecącego materiału, na podszewce wykończonej tiulem (dodaje dolnej części objętości). Góra wykańczana "w serduszko", na regulowanych ramiączkach. Z boku zapinana na zamek. Na plecach posiada ozdobną gorsetowa wstawkę, dzięki której można zmniejszyć rozmiar sukienki. Jest w stanie idealnym. Ubrałam ją raz, na imprezę, kilka lat temu. Od tego czasu uprana wisiała w szafie. Stan idealny.

rozmiar: 36
wymiary mierzone na płasko:
długość całkowita: 68 cm
szerokość w biuście: 35,5 cm
szerokość w biodrach: 42 cm
szerokość na dole: 83 cm
ramiączka regulowane
wielkość można zmniejszyć przez zaciśnięcie pasków gorsetowych z tyłu sukienki.


proponowana cena: 20 zł (plus 9 zł za przesyłkę listem poleconym)
























9. Bordowa Bluza H&M

Lekko sprana, sportowa bluza H&M w kolorze bordowym. Przylega do ciała, lekko rozciąga się. Zapinana na zamek. Ze stójką pod szyją. Stan ogólny dobry.

rozmiar: 36
wymiary mierzone na płasko:
długość: 47 cm
długość rękawa od samej góry: 63 cm
długość rękawa od pachy w dół: 36 cm
szerokość: 35,5 cm

proponowana cena: 5 zł (plus 9 zł za przesyłkę listem poleconym)
















10. Koszula H&M w kratę

Bawełniana koszula H&M, jasna w szarą kratę, przeszyta srebrną nitką. Zapinana na guziki. Rękaw krótki, na gumce. Wystarczy przeprasować i można ją nosić. Stan bardzo dobry.

rozmiar: 34
wymiary mierzone na płasko:
długość: 47 cm
długość od pachy w dół: 30 cm
szerokość: 36 cm
szerokość na samym dole: 42 cm
obwód rękawa: 20 cm (ale na rozciągliwej gumce)

proponowana cena: 10 zł (plus 9 zł za przesyłkę listem poleconym)

















11. Brązowa koszula H&M

Bawełniana, brązowa koszula H&M. Miałam ją na sobie tylko kilka razy. Cienka, prześwitująca, idealna na lato. Głęboki brązowy kolor, ozdobne wycięcia w materiale. Zapinana na trzy ozdobne guziki i kilka zwykłych, chowanych pod zakładką. Ciekawy dekol, bez kołnierza. Widać to dobrze na zdjęciu z czerwonym materiałem (abyście mogły lepiej zobaczyć detale). Rękaw na gumce. Stan idealny.

rozmiar: 34
wymiary mierzone na płasko:
długość: 48 cm
długość od pachy w dół: 34 cm
szerokość w pasie: 34 cm
szerokość w biuście: 37 cm
obwód rękawa 15 cm (ale jest na rozciągliwej gumce)

proponowana cena: 10 zł (plus 9 zł za przesyłkę)























12. Czarna koszula z odznaczeniem w talii

Bawełniana czarna koszula bez marki. Miałam ją na sobie tylko kilka razy. Z kołnierzem, zapinana na guziki, rękawy na gumce. W talii odcięta gumką w związku z czym koszula pięknie podkreśla talię. Stan idealny.

rozmiar: S
wymiary mierzone na płasko:
długość: 58 cm
długość od achy w dół: 39 cm
szerokość w biuście: 38 cm
szerokość w pasie w związku z gumką elastyczna, od 28 do 38 cm
obwód rękawa ok 25 cm

proponowana cena: 10 zł (plus 9 zł za przesyłkę listem poleconym)













13. Spodnie rurki jasne H&M


Piękne jasne rurki w chłodnym odcieniu. Mi nie przypasowały, więc leżały nieużywane w szafie. H&M, zrobione z grubej bawełny, idealne na jesień. Z tyłu ozdobne kieszenie. Na nogawkach, po zewnętrznej stronie ozdobny szew. Stan idealny.

rozmiar: 36
wymiary (mierzone na płasko):
szerokość w pasie: 37 cm
długość całkowita: 101 cm
długość od kroku w dół: 81 cm
szerokość nogawki: 18 cm

proponowana cena: 15 zł (plus 10 zł za przesyłkę listem poleconym)






















14. Spódnico-spodnie Troll

Lniane spódnico-spodnie formy Troll. Idealne na letnie dni. Bardzo rozkloszowane nogawki dają efekt spódnicy. Po przeprasowaniu będą wyglądały idealnie. Stan bardzo dobry.

rozmiar: XS
wymiary (mierzone na płasko)
szerokość w pasie: 36 cm
długość całkowita: 72 cm
długość od kroku w dół: 50 cm
szerokość nogawki: najszersza: 42 cm, najwęższa 29 cm

proponowana cena: 15 zł (plus 10 zł za przesyłkę listem poleconym)

















15. Karmelowe sztruksy H&M

Piękne karmelowe sztruksy z nogawkami typu 3/4 (lub rybaczki na osobę niższą). Idealnie nadają się na jesień i zimę. Stan bardzo dobry.

rozmiar: 36
wymiary mierzone na płasko:
szerokość w pasie: 37 cm
długość całkowita: 72 cm
długość od kroku w dół: 51 cm
szerokość nogawki: 22 cm i delikatnie zwęża się ku dołowi

proponowana cena: 15 zł (plus 10 zł za przesyłkę listem poleconym)













16. Sztruksy śliwkowe

Sztruksy śliwkowe, z lekko rozszerzającymi się nogawkami. W typie biodrówek. Z cienkiego i zwiewnego sztruksu, idealne na wiosnę. Widać lekkie spranie i zużycie. Z tyłu brak skórzanej metki. Stan dobry.

rozmiar: M
wymiary mierzone na płasko:
szerokość w pasie: 39 cm
długość całkowita: 93 cm
długość od kroku w dół: 72 cm
szerokość nogawki: 22 cm (lekko szersza na dole)

proponowana cena: 5 zł (plus 10 zł za przesyłkę listem poleconym)
















17. Jesienna mini spódniczka


Śliczna jesienna spódniczka typu mini, na podszewce, z ciepłego materiału szytego w jodełkę. Połączenie jesiennych kolorów. Z boku zamek oraz guzik. Z przodu ozdobne imitacje kieszeni. Stan idealny, jak nowa.

rozmiar: 34
szerokość w pasie: 39 cm
długość: 39 cm

proponowana cena: 10 zł (plus 10 zł za przesyłkę listem poleconym)






















18. Zielona mini spódniczka w typie militarnym

Zielona mini spódniczka, w typie militarnym, z dużą ilością kieszeni. Materiał od nowości wyglądał jak sprany. Stan idealny, ma nawet zapasowe guziki.

rozmiar: 34
wymiary mierzone na płasko:
szerokość w pasie: 36 cm
długość: 34,5 cm

proponowana cena: 10 zł (plus 10 zł za przesyłkę listem poleconym)















19. Czerwona sukienka Reserved

Piękna czerwona sukienka bez rękawów firmy Reserved. Z golfem, z tyłu zapinana na trzy guziczki (jeden jest ułamany), z małym wycięciem. Dołączona materiałowa wstążka na kokardę. Długość typu midi, w biodrach poziomy pas materiału. Stan dobry - była często noszona, ma niekompletny guzik i kilka prześwieceń od żelazka.

rozmiar: S
wymiary mierzone na płasko:
Długość całkowita: 90 cm
długość od pachy w dół: 68 cm
szerokość w pachach: 35 cm
szerokość w biodrach: 37 cm
szerokość na dole: 42 cm

proponowana cena: 7 zł (plus 9 zł za przesyłkę listem poleconym)


















Wieczorem lub jutro dorzucę jeszcze sztuczną biżuterię. Teraz nie mam już czasu. :) Zapraszam do kupowania, można tez rezerwować. :) W razie jakichś pytań, piszcie na forum lub na PW. Przepraszam, że ciuchy są wygniecione. Nie mam jak teraz tego prasować. Wiem, że czasem przesyłka jest droga, ale w przypadku listów poleconych liczę zawsze zgodnie z cennikiem poczty plus około złotówki na bezpieczną kopertę. W przypadku paczki dochodzi koszt pudełka, taśmy etc. Rzeczy i butów nie wysyłam listem zwykłym, gdyż chcę mieć papier n to, że przedmiot wysłałam. Wiecie jak czasami działa poczta...

Zapraszam! :)
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2011, 18:05:44 pm wysłana przez Kuniaki »

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2011, 23:40:42 pm »
Na 10 tego wysłałbym Ci pieniążki (bo wtedy dostaje wypłatę).

Offline falklanda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2011, 14:45:21 pm »
Ja poproszę 6. Karmelowe lakierki z odkryty palcem :) i dane do przelewu na pv

 

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2011, 16:50:48 pm »
Bardzo podobają mi się buciki nr 1 te brązowe ale obawiam się że też będą za duże. Mierzyłam wszystkie moje i wkładka prz rozmiarze 36 jest 23 cm. Możesz zmierzyć jeszcze raz dokładnie?

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 26, 2011, 18:29:07 pm »
mika 2680 - kozaki zarezerwowane, będą na Ciebie spokojnie czekały. :)

falklanda, za sekundkę wysyłam priva. :)

Miki, niestety to jest takie duże 36. Ja też się nabrałam. Zwykle ten rozmiar wypada mniejszy, kupiłam przez wzgląd na numer no i okazały się za duże. :( Zmierzyłam raz jeszcze. Nie chce być inaczej, jak tylko 24 cm. :(

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 26, 2011, 18:39:30 pm »
Szkoda wielka szkoda. Wypchać sie nie da jakoś?

W takim razie mogą je kupić osoby którem mają rozmiar 37 bo 24 cm ma wkładka w tym rozmiarze.

Offline falklanda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 26, 2011, 18:44:59 pm »
Ja noszę 36, wpadły mi kiedyś w oko platformy ale nigdzie nie było 36  :wisielec: więc kupiłam 37 i kupiłam wkładki do nich i super leżą i bardzo dobrze mi się w nich chodzi :) więc może to będzie wyjście Miki?

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 26, 2011, 18:46:42 pm »
Właśnie dlatego dokładnie podałam wymiary, aby każdy mógł sobie wszystko dokładnie pomierzyć. Faktycznie producent namieszał coś z tą numeracją. Czy da się wypchać - pewnie można włożyć grubszą wkładkę lub upakować do środka kawałek jakiegoś materiału. Przy czym ja nie próbowałam, więc nie wiem czy na dłuższą metę to zda egzamin i czy będzie wygodne.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 26, 2011, 18:50:36 pm »
Szkoda wielka szkoda. Wypchać sie nie da jakoś?
Tak jak radzi falklanda, wkładki albo półwkładki plus zapiętki, ja tak ozdabiam prawie wszystkie buty, bo zawsze jestem "między rozmiarem" tzn. noszę takie jakieś dziwne 37,5, które w swojej ofercie posiada co siedemnasty producent obuwia.
Swoją drogą też mnie się butki nr 1 podobają :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 26, 2011, 20:15:29 pm »
wypchać, to ja bym brała bez zastanowienia. znacie jakiś sposób na za dużą nogę? :lol:
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 26, 2011, 20:19:50 pm »
Znamy - obcinanie palcy :) toporek i problem z głowy :) ale za to jakie buty!

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 26, 2011, 20:49:08 pm »
a niech to... to chyba wolałabym małą stopę i wypychanie. :P zazdroszczę tych butów tak bardzo! :(
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 28, 2011, 17:25:47 pm »
Niech lepiej nikt niczego sobie nie obcina. :D
Falklanda, mój mąż wysłał dziś paczkę, którą dla Ciebie przygotowałam. Mam nadzieję, że szybko dotrze. :)

Przy okazji informuję, że trampki numer 7 i bluza numer 9 zoataly sprzedane! Postów nie mogę już edytować, więc nie usunę sprzedanych rzeczy z oferty, ale wyrzucę ich zdjęcia, żeby nikogo nie myliły.

mika2680, tak popatrzyłam dziś na te kozaki i stwierdziłam, że sprzedam Ci je za 20 zł plus przesyłka. :*

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 29, 2011, 12:43:22 pm »
Jeszcze kilka rzeczy z szafy. :)

W przypadku naszyjników nie podaję kosztów przesyłki, bo jestem w stanie wysłać je zwykłym listem, aby było taniej. Ale nie mogę wziąć wtedy na siebie odpowiedzialności za to, czy list dotrze, Nie będę miała żadnego dokumentu potwierdzającego wysłanie, więc kupujący decydując się na taką formę wysyłki robi to na własną odpowiedzialność. Przypuszczam, że ceny przesyłki wyniosą od 3 zł do 7 zł, w zależności od formy wybranej przesyłki i wagi naszyjnika (do ceny doliczam koszt koperty bąbelkowej). Info na pw. :) Jeżeli kogoś interesuje długość naszyjników, niech pisze. Zmierzę i podam.


20. Turkusowy naszyjnik z masy perłowej

stan jak na zdjęciach, miejscami odchodzi lakier

cena: 4 zł










21. Koralikowy naszyjnik w brązie i fiolecie

jest w stanie bardzo dobrym

cena: 4 zł









22. Kulkowy naszyjnik w różu i fiolecie

stan bardzo dobry, miejscami przybrudzony na sznurku

cena: 5 zł









23. Zielony nakrapiany naszyjnik

stan jak na fotach
cena: 5 zł












i jeszcze trochę ciuszków



25. Spodnie Stradivarius



Miałam je na sobie tylko kilka razy. Były dwa razy uprane. Są w bardzo dobrym stanie. Idealne na jesień, z grubszego materiału. Biodrówki, rurki. Niby są w rozmiarze 40, ale moim zdaniem będą idealne na 38, może nawet na większe 3.

rozmiar producenta: 40
wymiary mierzone na płasko:
szerokość (w biodrach!!!) 41 cm
długość całkowita: 101 cm
długość od kroku: 81 cm
szerokość nogawki w udzie: 22 cm
szerokość nogawki w łydce: 17 cm

proponowana cena: 20 zł plus 10 zł za przesyłkę listem poleconym)






















26. Brązowa spódniczka z czarnymi zdobieniami

Piękna brązowa spódniczka, szyta na zamówienie. Ma koronkowe oraz wstążkowe wstawki. Z materiału, który cudownie odbija światło. Stan bardzo dobry, nie widać śladów użytkowania.

wymiary mierzone na płasko:
szerokość w pasie: 33 cm (ale na gumce, która ładnie się rozciąga)
długość: 33 cm

proponowana cena: 10 zł (plus 7 zł za przesyłkę listem poleconym)













27. Materiałowy golf w kolorze fuksji



Golf w stanie idealnym, miałam go na sobie raz. Kupiłam ze względu na piękny kolor. Niestety, nie wyglądam w golfach dobrze. Dlatego sprzedaję. Golf w delikatne paseczki, miejscami przeplatane naprawdę subtelną srebrną nitką.

rozmiar według producenta: M
wymiary mierzone na płasko:
długość (bez golfu): 60 cm
długość golfu: 19 cm
szerokość pod pachami: 38 cm
szerokość w okolicach talii: 35,5 cm

proponowana cena: 10 zł (plus 7 zł za przesyłkę listem poleconym)









28. Brązowa bluzka z golfem

Bluzka w stanie dobrym, widać na niej ślady użytkowania. W kolorze gorzkiej czekolady, z ozdobnymi guzikami i golfem. Długa.

rozmiar według producenta: M
wymiary mierzone na płasko:
długość: 63 cm
szerokość: 35 cm
szerokość po pachami trochę większa: 38 cm
długość golfu: 9 cm


proponowana cena: 5 zł plus 7 zł za przesyłkę listem poleconym











29. Spódnica w kratę H&M


Spódnica w stanie idealnym. Była wykorzystana tylko do sesji zdjęciowej. Kupiłam ją razem z szelkami, niestety te gdzieś wyparowały, więc sprzedaję bez nich. W kratę, na podszewce, z tyłu plisy.

rozmiar według producenta:34
szerokość: 40 cm
długość: 30 cm
na samym dole szerokość 60 cm

proponowana cena: 7 zł plus 7 zł za przesyłkę listem poleconym















30. Świąteczna bluzka

Piękna bluzka ze świecącego, gniecionego materiału w kolorze świątecznej zieleni. Idealna na wigilijną kolację. Szyta na miarę, z ozdobną kokardą pod biustem. Kolor na zdjęciu jest troszeczkę przekłamany. Zieleń bardziej przypomina tę, którą widać na zdjęciach spódniczki powyżej.

szerokość pod pachami: 36 cm
szerokość w okolicy talii: 34,5 cm
długość od pachy w dół: 42 cm
obwód rękawa: 30 cm (rękaw na gumce)

proponowana cena: 8 zł plus 7 zł za przesyłkę listem poleconym








To juz raczej wszystkie rzeczy, które wystawiam na sprzedaż. :) Zainteresowanych zapraszam. Kupującym dziękuję za zaufanie. :)
Jeżeli ktoś bardzo chciałby coś kupić, ale za mniejszą kwotę niech pisze, zawsze możemy się dogadać. :)


Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: [SPRZEDAM] przeprowadzkowe porządki w kuniakowych szafach
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 01, 2011, 11:45:46 am »
Informuję, że szpilki fetish br 4 zostały sprzedane na Allegro. :)