Autor Wątek: Zbieram na klatkę dla szczura  (Przeczytany 2606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Zbieram na klatkę dla szczura
« dnia: Wrzesień 17, 2011, 21:55:52 pm »
Kilka dni temu pojawiło się ogłoszenie - pilnie oddam szczura samicę inaczej zostanie wyrzucona na pole...Zareagowałam, umówiłam się, szczura przywieziono mi pod dom....i niespodzianka- mamy samca. Po pierwszym szoku decyzja- kastrujemy...niestety szczur ma wnętrostwo t.j. jedno jadro nie do końca się zstąpiło i tkwi do połowy w ciele- kastracja raczej niemożliwa...Szanse na adopcję starszego, zwyczajnego kaptura, który potrafi udziabać są raczej znikome i nie chcę go narażać na kolejną zmianę domu.  Sytuacja się trochę pokomplikowała, obecnie szczur mieszka w chorobówce o wymiarach 25 na 35 (tak mniej więcej) i zmuszona jestem zakupić mu nową klatkę. Na szczęście znalazła się tutaj fajna na bazarku, z tym że mój fundusz zwierzęcy jest już doszczętnie wyczerpany kupnem klatki dla Clostera jak i jego leczeniem. Szczur Rysiek również teraz przechodzi leczenie (problemy skórne) . W związku z tym mam nadzieję, że uda mi się sprzedać chociaż tych kilka rzeczy i pokryje mi się koszt zakupy klatki i kuwetki ,  której chciałabym Rysia nauczyć .

1. używane (ale w stanie idealnym) poidło ferplast rozmiar największy cena 15 zł.



2. czarna, odcinana pod biustem bluzka, może być dla pań w ciąży, jest bardzo wygodna, rozmiar m  cena 15 zł



3. czarna bluzka, warstwy koronki , na górze wiązana tasiemką, rozmiar s/m  cena 15 zł



4. kupiona w zeszłym roku i założona tylko raz bluzka z h&m rozmiar 38  cena 15 zł



W Warszawie możliwy odbiór osobisty



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2011, 22:09:35 pm wysłana przez Gosia/Closter »

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zbieram na klatkę dla szczura
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2011, 09:25:15 am »
Gosia broszke ze szczura do czarnej bluzki dajesz w prezencie?:D

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zbieram na klatkę dla szczura
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2011, 10:22:13 am »
:D haha nie nie, Juliusz jest bezcenna...już mi się nie chciało focić bez niej :p