Autor Wątek: Wyprzedaz srebra i zapachów ---> kastracja dwóch panów :)  (Przeczytany 3171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline scabiss

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 135
    • Moje słodziaki
Wyprzedaz srebra i zapachów ---> kastracja dwóch panów :)
« dnia: Wrzesień 17, 2011, 14:51:15 pm »
Drodzy Forumowicze,
co prawda moi panowie Mleczyk i Johny sa juz po kastracji, niestety zeby zrobic zabieg musiałam sie zapozyczyc na 370 zł, dlatego robie mała wyprzedaz moich błyskotek, których własciwie nigdy nie zakładałam  :oops: poniewaz jako osoba zabiegana mam jeden i ten sam stały zestaw do noszenia na codzien który do wszystkiego pasuje  :rotfl2 Jednak ciotki nie ciotki z uporem maniaka obdarowuja mnie co jakis czas błyskotkami wiec stwierdziłam ze czas w koncu zrobic porzadki i niech chociaz króliczaki skorzystaja z tych pięknych darów  :niegrzeczny  :bunny: :bunny:




1. Komplet bizuterii: łańcuszek, bransoletka, kolczyki (podobno srebro, jednak bez znakowania) NIEUZYWANY! Posiadam go jakies 2 lata i nie ma zadnych sladów starzenia metalu przebarwien ani zabrudzen otarc, czy rys - stan IDEALNY, bransoletka regulowana, mnie osobiscie bardzo sie podoba, ale i tak nie mam go do czego nosic, pięknie błyszczy sie w słońcu

 cena 38 zł







2 Komplet biżuterii: bransoletka, zawieszka na łańcuszek, kolczyki, pierscionek - obwód ok 67 mm (srebro znakowane próbą 925) biżuteria wysadzona hematytem- kamieniem szlachetnym, który jest podobno talizmanem kobiety kierowcy, poza tym podobno w jego właściwosciach lezy zwalczanie depresji poza tym dodaje energii, napełnia radością i uczuciem szczęścia, regeneruje ciało, leczy anemię i choroby krwi, przepędza smutki itd (jesli ktos wierzy w talizmany i ich moce to taka dodatkowa informacja :) )  NIEUZYWANY - stan IDEALNY!   hematyt błyszczy w kazdym oswietleniu w troszke inny sposób (mnie najbardziej podoba sie jego połysk przy zachmurzonym niebie)

cena 50 zł     przeciera_oczy



pierscionek z bliska






3. Komplet biżuterii: łańcuszek i bransoletka (srebro znakowane próba 925) NIEUŻYWANY, stan IDEALNY bardzo ładnie prezentuje sie na ciele, delikatny pasuje do wszystkiego, spokojnie nadaje sie na prezent dla młodszej lub starszej damy :)

cena 40 zł :icon_razz



faktura łańcuszka z bliska





4. Komplet biżuterii: kolczyki na prętach, zawieszka i pierscionek (duzy) komplet NIEUZYWANY (srebro znakowane próbą 925) nie pamietam jakim kamieniem wysadzany jeli sobie przypomne to napisze  ???  Komplet bardzo ładny zwłaszcza dla dojrzałej Pani choc niektóre moje kolezanki probowały go ode mnie juz wysępic bo im sie podobał  :zonka:  :jezyczek:   obwód pierscionka 68 mm stan BARDZO DOBRY jest kilka bardzo drobnych rys ( zrobiły sie chyba od ocierania sie o inna bizuterie w pudełeczku ) zaznaczam ze jest to dosc masywna bizuteria np. długosc 'oczka' pierscionka wynosi ok 4 cm  :icon_mrgreen

cena 45 zł






5. Obrączka z faktura obwód 63 mm (na drobne palce ! - srebro znakowane próbą 925) Stan BRADZO DOBRY (jest kilka drobnych rys) mimo to obrączka pięknie prezentuje sie na palcu  :dookola:

cena 15 zł






6. Obrączka gładka obwód 58 mm (naprawde mała - srebro znakowane próbą 925 ) stan bardzo dobry (kilka drobnych rys - prawie niewidoczne )
ps lubie ja bardziej niz te z faktura, moim zdaniem prostota jest piekna :)

cena 15 zł






7. Kolia bardzo ładna załozona raz (na studniówke )  stan IDEALNY regulowana długośc, kamienie pięknie błyszczą w sztucznym świetle, idealna na bardzo specjalne okazje (bale, studniówki, sylwester i inne imprezy kiedy trzeba sie naprawde elegancko odstrzelic :) ew. jesli ktos byłby bardzo zainteresowany moge dorzucic kolczyki które pasują do tej koli za jakas drobna dopłata choc planowałam je zatrzymac (zdjecie kolczyków postaram sie niedługo wrzucic) :P :P  :nunu

cena 20 zł  (z kolczykami powiedzmy 27 zł)






8. bransoletki h&m nieuzywane stan IDEALNY dosc masywne :) pasuja do różnych styli ubioru

cena 5 zł szt

nr 1


nr 2






9. Wisiorek- NIEUZYWANY (białe elemanty -palstik) stan IDEALNY
 
cena 5 zł





10. Kolczyki (bez zadnych znakowań, podejrzewam ze posrebrzane) kamien koloru fioletowego NIEUZYWANE stan IDEALNY

cena 5 zł






11. Woda toaletowa damska Suntastic Feel Impression of Sunkissed Glow zapach: ananasow, czerwonych grejpfrutow, plazy z kwiatami, gorącego piasku, lilii wodnej, ambry, piżma skóry, drewna kaszmirowego, passiflory, czarnej porzeczki, kwiatu pomarańczy ogólnie zapach bardzo przyjemny, dosc intensywny, raczej na wieczór. Ze trzy razy psiknieta w celu powąchania :P w Polsce raczej niedostepna, ja dostałam ze stanów, warta ok 10 $ ja sprzedaje za 15 zł :) dosc długo sie trzyma (nadgarstek ok 5-6 h )   butelka 100 ml

cena 15 zł







12. woda toaletowa damska ROUGH - zapach: gardenia, frezja, róża, paczuli, wetiwera, koriandr, drzewo sandałowe, korzeń kuskusu, wanilia, jaśmin
NIEUZYWANA fajne opakowanie, przyjemny delikatny zapach na dzien i na wieczor, naprawde długo sie utrzymuje  :icon_8P  butelka 100 ml

cena 15 zł






13. woda toaletowa NC dla pań szczerze nie mam pojecia co to skad zapach troche jakby swiezych kwiatów, nutka konwalii plus nutka cytrusów, dosc orzezwiajacy zapach, lekko słodki, nie wiem ile sie utrzymuje pachnie bardzo ładnie, kilka razy ktos sprawdził zapach  :)) ok 70 ml

cena 7 zł






14. Oriflame - kojacy krem nawilzający z ekstraktem z aloesu i filtrami UVB. Odpowiedni dla wrazliwej skóry. 75 ml NIEUZYWANY - nie zdążyłam :P






Żeby ktoś nie miał wątpliwości, jesli uda mi sie wszystko sprzedac zdobędę 285 zł, co pokryje wiekszą częśc mojego długu  dobro_zlo Oczywiscie jesli komus cos sie podoba mozemy sie torche potargowac  :szerm:  prosze tez zwrócic uwage ze jeden z moich króliczków został adoptowany, jesli ktos zechce moge wrzucic zdjecie faktur i rachunków za kastracje, żeby nie było zadnych niejasnosci.
UWAGA! ceny bizuterii nie sa zawyzone, takie komplety sa naprawde drogie, wiem poniewaz niektóre z wystawionych były kupowane przy mnie i pomimo ze były kupowane bez marży to ich ceny były duzo wyzsze.
Koszt wysyłki pokrywa kupujący

Linki do króliczków:

Mleczyk - króliczek adoptowany
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=10481.new#new

Johny- króliczek kupiony
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=10353.0


Pozdrawiam i zapraszam do kupowania :)    :bunny: :bunny:











« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2011, 14:56:34 pm wysłana przez scabiss »