Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5318894 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10160 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:21:26 pm »
Hmm...cóż....Hippie jest wielką fanką designu swojej klatki ;) w sensie...uwielbia wszystko ustawiać po swojemu. Aktualnie szukam mega ciężkiej miski...bo tymi którymi dysponuję rzuca niemiłosiernie :D
W ciągu 2 dni złapała że kuweta to nie wróg i można a nawet należy się do niej załatwiać.
Hippie ma 2-3 lata, wielka z niej puchatnica  :zakochany: ale o dziwo bardzo lubi się czesać i nie protestuje przy tym. Tak samo jak przy braniu na ręce. Nie ma u niej z tym problemów.
W klatce jest terytorialna i jej broni, natomiast poza klatką okazuje swoją druga naturę - jest ciekawska, wszędobylska, lubi kicać ( nie boi się podłogi, płytek). Daje się bez problemów łapać. Poza klatką jest czysta, nie załatwia się byle gdzie :)

Ok, Olu...wyślę do Magdy  :P

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10161 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:26:09 pm »
Dziewczyny brawo!!!!  :brawo:
Super pomysł na pewno przemówi chociaz do części ludzi
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Ailiszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Kobieta
    • moje serduszka Kubuś i Buba
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10162 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:29:12 pm »
JAAAKI BILBOARD JACIE !!! szczęka mi opadła

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10163 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:29:36 pm »
szukam mega ciężkiej miski...bo tymi którymi dysponuję rzuca niemiłosiernie

Swoim miotaczom misek kupowałam w sklepie gosp.domowego - kokilki lub inne miseczki do zapiekanek.One są ciężkie i już mają problem z rzucaniem.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10164 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:33:27 pm »
o! dzięki Elu za pomysł :P bo już wątpiłam czy cokolwiek takiego produkują :)

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10165 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:36:06 pm »
u nas też były problemy z rzucaniem misek ,kazda stojaca fruwała....albo była przesuwana po całej klatce
najlepiej do dzis sprawdzaja sie wiszące metalowe z obręczą(dodatkowo zaciśniete z zewnatrz drutem bo obręcz nie trzyma dobrze :)) żadne jeszcze nie dało rady wyrzucic takiej miski :diabelek
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10166 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:36:51 pm »
mam taką...dobrze fruwa :D

Offline Sawi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10167 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:39:16 pm »
Świetny billboard ! :)
w niedzielę Seen wyrusza w podróż do nowego domu  w_daleki
Bardzo dziękuję za transport dla Seenusia :)  :bukiet Już nie możemy się doczekać aż Maluszek będzie z nami w domu  :bunny:  :zakochany:

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10168 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:40:39 pm »
Moja przygarnięta sunia Marusia zwana Marną ma taką ciężką misę i niestety dość że żre zawartość wraz z michą to jeszcze z waleniem o podłogę :]

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10169 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:41:44 pm »
Sawi sama w szoku jestem że tak szybko się udało ten transport znaleźć, ale to dobrze że Seen pojedzie do nowego domu, należy mu się :)
Dbajcie o niego dobrze i trzymam kciuki żeby nie było kłopotów z zaprzyjaźnianiem ;)
A...i koniecznie dajcie znać jak już dojedzie! Będziemy czekać na zdjęcia z nowego domku :)

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10170 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:43:00 pm »
deedee jesli chodzi o ta miske to zacisnąc mocno drutem (męska ręka :P) te wieszaczki żeby miska była mocno zakleszczona  i drutami przymocować tak samo mocno do pretów klatki i jest nie do ruszenia a druty na zewnatrz nie zrobia krzywdy ;)
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10171 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:46:33 pm »
emilia no rozumiem, tyle że u mnie jak ją wieszam to wisi za wysoko (klatka ma wysoką kuwetę) i królik po prostu nie sięga do jedzenia :/ więc odpada. Musi być coś co postawię wewnątrz klatki, ale na tyle ciężkie żeby mała futrzasta miskomiotka tego nie podniosła ;)
....swoją drogą, takie to wątłe, drobne...a siły w tych szczękach ma tyle  :nie_wiem :crazy:

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10172 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:49:57 pm »
Ok, Olu...wyślę do Magdy  jezyk1
do mnie też poproszę :)

Offline Sawi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10173 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:52:14 pm »
Będziemy dbać o niego najlepiej jak umiemy   :icon_biggrin  I od razu damy znać jak już dojedzie i fotki też wyślemy :) tutaj na forum je wysłać ? ;)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10174 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:53:16 pm »
Sawi, możesz tu...albo do mnie na maila. Jak Ci wygodnie. :)
po_sąasiedzku...nie mam maila niestety :/

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10175 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:57:12 pm »
emilia no rozumiem, tyle że u mnie jak ją wieszam to wisi za wysoko (klatka ma wysoką kuwetę) i królik po prostu nie sięga do jedzenia kwasny więc odpada. Musi być coś co postawię wewnątrz klatki, ale na tyle ciężkie żeby mała futrzasta miskomiotka tego nie podniosła oczko
rozumiem moje mają przy pułkach miseczki i jest ok,tak sie wydaje wątła a ile siły....
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10176 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:57:29 pm »
Deedee a może moździerz? :) U nas nawet przy hodowlańcach się sprawdza :)
WO AMIGO

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10177 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:58:35 pm »
MartaP...to też jest dobra myśl!  :przytul: tylko gdzie ja coś takiego kupię?  :hmmm

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10178 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:58:43 pm »
Sawi, możesz tu...albo do mnie na maila. Jak Ci wygodnie. :)
po_sąasiedzku...nie mam maila niestety :/
masz;) jeszcze dzisiaj pisałaś mi o Sanne :)

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10179 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:59:38 pm »
O bidulinek malusi :( http://www.flickr.com/photos/jlhopgood/7609425742/sizes/l/in/photostream/. Mam nadzieję, że teraz już jest w pełni sił i humoru?
Olu a jak tam nasze chorowitki - Kurt, Tufi i Pachinka bidulinka ??
Niestety królasek jest już za TM :( Ale właścicielka bardzo się cieszyła, że może nam pomóc :)
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html