Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5515746 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9080 dnia: Luty 21, 2013, 13:53:05 pm »
I jak to mówi Sonia będzie weselicho :)
Oj bedzie sie dzialo :DD :balet: :doping: :dookola:

Offline Bun.ny

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9081 dnia: Luty 21, 2013, 14:20:24 pm »
zagroda byłaby fajnym pomysłem gdyby nie to,ze Bystry jest na prawdę bardzo terytorialny(mimo kastracji) i jego pokój to jego królestwo i myśle,ze zamknięcie go na mniejszej przestrzeni bardziej by go unieszczeńśliwiło niż to,ze,ze nie ma króliczego towarzystwa.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9082 dnia: Luty 21, 2013, 17:34:20 pm »
Czy ktoś z Was ma może w domku królika czy króliki i ptaszka. Bo ja właśnie kupiłam papuge nimfe i już martwie sie jak zaczne ją wypuszczać. Jakby zeszła na niższą powierzchnie czy uszaki nie zrobią jej krzywdy. Narazie póki co zerkają na klatke ale nie podchodzą aż tak blisko żeby KOKO sie bała. Jak ktoś ma coś fruwającego piszcie o zachowaniu uszaków.

Offline ReQ16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9083 dnia: Luty 21, 2013, 17:46:27 pm »
Ja mam kanarka, więc trochę mniejsze niż nimfa, ale nie było problemów, Florek raczej ptaszka olewał. Kanarek, że ciekawe zwierzątko to podchodził,sprawdzał co to za olbrzym łazi ale jak już zobaczył, że to nic interesującego w jego ptasim mniemaniu to też dał sobie spokój i każdy zajmował się sobą.
,,Człowiek jest królem zwierząt, gdyż przewyższa je w okrucieństwie, ale przyjdzie czas, kiedy będzie traktował mordowanie zwierząt ten sam sposób, w jaki obecnie traktuje zabijanie ludzi. Ten,kto nie szanuje i nie ceni życia, nie zasługuje na to, aby żyć``


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14812.new.html#new Zapraszam na wątek Florka.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9084 dnia: Luty 21, 2013, 18:51:07 pm »
PRZYPOMINAM ŻE SZUKAMY TRANSPORTU DLA ODDANEGO KRÓLIKA KTÓRY MA TRAFIĆ DO AZYLU

Z OKOLIC ZŁOTOWA LUB PIŁY DO TORUNIA
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9085 dnia: Luty 21, 2013, 19:08:52 pm »
ReQ16 dzięki czyli trzeba myśleć pozytywnie ze będzie dobrze. Na obecną chwile Trusiek chowa sie w ciemny kąt jak KOKO skrzeczy. Jeśli chcecie zobaczyć ostatnie fotki tymczasowiczki Zając zapraszam.
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13767.new;topicseen#new

Offline ReQ16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9086 dnia: Luty 21, 2013, 21:03:07 pm »
U mnie Florko przeżył 3 kanarki, przy pierwszym nasłuchiwał na początku jak śpiewał, później już się przyzwyczaił :) trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze :)
,,Człowiek jest królem zwierząt, gdyż przewyższa je w okrucieństwie, ale przyjdzie czas, kiedy będzie traktował mordowanie zwierząt ten sam sposób, w jaki obecnie traktuje zabijanie ludzi. Ten,kto nie szanuje i nie ceni życia, nie zasługuje na to, aby żyć``


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14812.new.html#new Zapraszam na wątek Florka.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9087 dnia: Luty 21, 2013, 21:24:33 pm »
dzisiaj Nellie była u doc. jej stan zdrowia znacznie się poprawił. oko wygląda lepiej :) najprawdopodobniej mieliśmy do czynienia jednak z infekcją wirusową.

Momo wprowadzamy nowy antybiotyk i robimy zdj. rtg klatki piersiowej - poza przewlekłym stanem zapalnym tchawicy, pojawiło się podejrzenie powiększonego serca...:/

jutro do Azylu przyjedzie króliczka z ropniem z Warszawy - gorania  :bukiet za Twoje ogromne zaangażowanie w całą sprawę. króliczka ma problemy z oddychaniem.




Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9088 dnia: Luty 21, 2013, 21:56:41 pm »
biedny Momo żeby tylko wyszedł z tego.... :icon_frown
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9089 dnia: Luty 21, 2013, 22:01:48 pm »
Czy ktoś z Was ma może w domku królika czy króliki i ptaszka. Bo ja właśnie kupiłam papuge nimfe i już martwie sie jak zaczne ją wypuszczać. Jakby zeszła na niższą powierzchnie czy uszaki nie zrobią jej krzywdy. Narazie póki co zerkają na klatke ale nie podchodzą aż tak blisko żeby KOKO sie bała. Jak ktoś ma coś fruwającego piszcie o zachowaniu uszaków.
Miałam nimfę a potem dokupiłam mu samiczkę. Z moimi psami dogadywały się dobrze:)
Samczyki uwielbiają się uczyć śpiewania - jeśli umiesz gwizdać to będzie szczęśliwy - mój zażyczył sobie min hymn  - w telewizji mu się spodobał. No i na Titusiu daj buzi tokował i delikatnie dotykał ust

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9090 dnia: Luty 21, 2013, 22:14:33 pm »
Jesteśmy całą naszą bandą serduchami z Momo i czekamy na wieści co do nowego Azylowicza :)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9091 dnia: Luty 21, 2013, 22:17:42 pm »
Z Winnetou dobrze.
gorzej z PIstacja.
Winnetou daje się głaskac przy dawaniu jedzenia, i podchodzi zaciekawiony do człowieka jak biega, ale nie lubi brania na ręcę.
A co jest Pistacji?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9092 dnia: Luty 21, 2013, 22:20:11 pm »
Pistacja od zawsze ma problemy ze zdrowiem, ale teraz jest gorzej. kicha mniej (a to był główny problem), ale Dobrusię niepokoją inne sprawy. czekamy na badanie krwi i będziemy podejmować decyzje co dalej :/




Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9094 dnia: Luty 22, 2013, 12:50:23 pm »
u Pistacji gorzej, bo chyba mamy problem neurologiczny w sensie niewiem czy nie rozwinie się E.cuniculi ,bo Pistacja się "buja" niw wiem jaktoinaczej okreslic .siedzi i przechyla głowe zjednej na drugą strone.
Wczoraj dostala gorączki, pobralismy dzisiaj krew i o dziwo i co bardzonas pozytywnie zaskoczylo wyniki byly dobre.zarówno mocznik glukoza jak i enzymy wątrobowe. Czekamy teraz na wynik z kału.

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9095 dnia: Luty 22, 2013, 13:04:17 pm »
Kurde...biedna Pistacja, oby się nie rozwinęło to paskudztwo ;/

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9096 dnia: Luty 22, 2013, 15:39:30 pm »
Jak tam moje "adoptowane" cudo?  :DD
Lola dotarła cała i zdrowa? tzn pomijając tego koszmarnego ropnia...

Olu to ja dziękuję za przyjęcie małej, mam nadzieję, że nie będzie potrzebowała poważnych interwencji lekarskich :(
Mała jest przecudowna, ma w sobie mnóstwo energii i niesamowity charakterek  :]

A tu kilka zdjęć małej (Kasiu jak czytasz dziękuję za fotki :) )
[/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/img]

[/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/img]

[/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/img]

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9097 dnia: Luty 22, 2013, 15:40:25 pm »
cholera, coś spaprałam :( chyba ktoś mi musi to wytłumaczyć jeszcze raz...

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9098 dnia: Luty 22, 2013, 15:49:19 pm »
Musisz wstawić
[img ]  [/img ]
I pomiędzy wstawić linka ;) (Tylko bez tej spacji w nawiasie)

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9099 dnia: Luty 22, 2013, 15:56:04 pm »
tak zrobiłam :( technika po prostu mnie nie lubi, a ja za nią nie nadążam ;)