Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5293915 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8260 dnia: Styczeń 27, 2013, 12:17:26 pm »
co dojedzenie to nie wiem ,ale wiem że mogą mylić dywan z kuwetą:)

Offline Kani

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8261 dnia: Styczeń 27, 2013, 12:20:59 pm »
Mój Kuba jakiś czas obgryzał, ale go odganiałam i kładłam mu tam bluzę do zabawy i po jakimś czasie przestał. :)

Offline kasia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
    • rękodzieło :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8262 dnia: Styczeń 27, 2013, 12:23:49 pm »
to sie posprzata ;) zaden problem. zeby tylko nie jadl, chyba ze skosztuje i stwierdzi jednak ze niedobre, boje sie zeby sie nei pochorowal. ten kojec mozna kupic na gieldzie zwierzakow? u nas jest taka gielda w co 2 niedziele, nie bylam tam jeszcze. chyba ze zakupie nylon i uszyje mu cos podobnego, mozna tak? bo widzialam ze z nylonu tez maja, stelaze mozemy tez wykonac

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8263 dnia: Styczeń 27, 2013, 12:48:48 pm »
kasia85 a do kogo pisałaś w sprawie Puńka? Do mnie niestety nie dotarła żadna wiadomość :)

Offline kasia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
    • rękodzieło :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8264 dnia: Styczeń 27, 2013, 12:59:15 pm »
mail był magda.gralak wysłany 22 stycznia. nic nie dotarlo? czyli jeszcze raz trzeba wyslac caly formularz?

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8265 dnia: Styczeń 27, 2013, 13:03:08 pm »
nie, nic nie dotarło - spróbuj wysłać proszę jeszcze raz - magda.gralak@kroliki.net, może jakiś błąd był w samym mailu, bo Twój mail jest taki jak w profilu czyli katarzyna_wyroba@onet.pl ?

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8266 dnia: Styczeń 27, 2013, 13:12:46 pm »
Prośba o wsparcie :blaga:
Kochani wysyłajcie smsy - koszt 1,23 przeznaczony na kalekie dzieci) Jesteśmy na 10 miejscu i za moment wylecimy, a mamy szanse :(
Mobilizujcie rodzinę znajomych
Wysyłajcie na portale pro zwierzęce. Mnie już pomysły się skończyły :( i jako ja to już dziadowanie na wielką skalę;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2013, 13:19:59 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline kasia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
    • rękodzieło :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8267 dnia: Styczeń 27, 2013, 13:22:09 pm »
nie, nic nie dotarło - spróbuj wysłać proszę jeszcze raz - magda.gralak@kroliki.net, może jakiś błąd był w samym mailu, bo Twój mail jest taki jak w profilu czyli katarzyna_wyroba@onet.pl ?
dokładnie taki, nie wiem co się stało, że formularz nie doszedl :( czyli klikam ponownie w "adoptuj mnie" u Puńka i dajcie proszę znać czy doszło tym razem ok?

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8268 dnia: Styczeń 27, 2013, 13:26:41 pm »
smsik wysłany :)

Wirtualny opiekun

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8269 dnia: Styczeń 27, 2013, 13:28:44 pm »
 :*

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8270 dnia: Styczeń 27, 2013, 13:40:20 pm »
Widzę chętną na Puńka :niegrzeczny Moje Jagodniki mają zagródkę (co prawda z niej uciekają :P).
Czasem coś podgryzają,ale myślę,że jak zapewni się uszakowi gałęzie do gryzienia to nie  powinien,aż tak wszystkiego pożerać. I radzę przygotować dużo jedzenia :niegrzeczny

A i oczywiście jak już będziesz miała Puńka u siebie to czekam za jego wątek ;-)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8271 dnia: Styczeń 27, 2013, 14:18:21 pm »
aaaa bo klikałaś na stronie adopcyjnej "adoptuj mnie" - to dlatego mógł nie dojść, może znowu jest jakiś problem ze stroną adopcyjną - wyślij do mnie normalnego maila normalnie przez pocztę wtedy dojdzie na pewno :) A formularz wyślę Ci w załączniku.

Bardzo prosimy o udostępnianie wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/576325549063855/ króliki są już bezpieczne, ale nadal potrzebują wsparcia i pomocy  :bukiet

Jeszcze tylko do jutra trwa licytacja niepowtarzalnych domków, toreb i kubków z logo Azylu - http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow/142635677 - nie wiadomo kiedy i czy w ogóle drugi raz pojawi się taka okazja żeby mieć je u siebie :DD
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2013, 14:24:54 pm wysłana przez madzia85 »

Offline anka_u

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1276
  • Płeć: Kobieta
    • wątek moich usząt
  • Lokalizacja: okolice Poznania
  • Moje króliki: Libby, Ziutek, Majeranek
  • Pozostałe zwierzaki: Torres, Resto, Perro
  • Za TM: Zetorek, Łaciata Bunia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8272 dnia: Styczeń 27, 2013, 15:00:39 pm »
A można już wirtualnie adoptować? Bo się nie mogę doczekać a jeden z czarnych łysolców stał mi się szczególnie bliski.

Offline sharon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8273 dnia: Styczeń 27, 2013, 15:07:18 pm »
Zgłaszam swoją gotowość na DT :) Szukam klatki będę mogła przyjąć do siebie jakąś bidę...

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8274 dnia: Styczeń 27, 2013, 15:09:04 pm »
Sharon kontaktowałas się już zkimś? Magdą Gralak albo Olą Głowacką?:>

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8275 dnia: Styczeń 27, 2013, 15:17:59 pm »
anka_u jak będziemy miały już każdego uszatka z osoba zewidencjowanego to wrzucę do wątku wirtualnych adopcji i śmiało będziesz mogła sobie jakiegoś wybrać  :bukiet

A będzie w czym wybierać :P

Sharon wyślij do mnie maila w sprawie DT: magda.gralak@kroliki.net :)

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8276 dnia: Styczeń 27, 2013, 15:44:13 pm »
Prośba o wsparcie :blaga:
Kochani wysyłajcie smsy - koszt 1,23 przeznaczony na kalekie dzieci) Jesteśmy na 10 miejscu i za moment wylecimy, a mamy szanse :(
Mobilizujcie rodzinę znajomych
Wysyłajcie na portale pro zwierzęce. Mnie już pomysły się skończyły :( i jako ja to już dziadowanie na wielką skalę;)


Zagłosowane z 2 numerów



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8277 dnia: Styczeń 27, 2013, 15:53:44 pm »
Zgaga14  :heart
Madzia85
Ja piszę się na wo Andzi czy Andzika

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8278 dnia: Styczeń 27, 2013, 15:58:47 pm »
Nie ma sprawy :bukiet :)



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8279 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:08:50 pm »
Madzia85
1. A czy na imię się zgadzacie?
2. Ponieważ uszatków nowych nie brakuje, to może ew. wirtualny opiekun pokazuje zdjęcie sierotki i nadaje imię?
Co o tym myślicie???