Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5319062 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8240 dnia: Styczeń 26, 2013, 23:03:53 pm »
Bidulki, takie straznie zaniedbane :( Kurcze, ale teraz będzie z nimi pracy dużo. Dziewczyny nie będą miały czasu na nic, poza uszami. Nadchodzący miesiąc będzie wyczerpujący. Dobrze, że Toruń zaprawiony w bojach już jest :DD POWODZENIA KOCHANE TORUNIANKI! Samych szybko dochodzących do formy ucholi życzymy z mamą! :przytul

Offline Rene

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8241 dnia: Styczeń 26, 2013, 23:06:37 pm »
Tak,łatwo oceniać nam innych,ale starać się zrozumieć to inna rzecz.
Kiedyś rozmawiałem z myśliwym i opowiadał jak to on kocha leśne zwierzęta- ja zapytałem dlaczego do nich strzela,
zrobił głupią minę.
Wyrazy uznanie za przeprowadzoną akcję  :hura:

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8242 dnia: Styczeń 26, 2013, 23:08:51 pm »
Mówicie ze angory znajdą szybko dom...
Amigo też jest angorą a jeszcze nie znalazł kochającego DS... :(

ale za to ma DT który go rozpieszcza... :P

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8243 dnia: Styczeń 26, 2013, 23:13:06 pm »
Póki co to trzeba się skupić na zapewnieniu dziewczynom środków na leczenie, sterylki i wykarmienie tej małej bandy :)
O domy będziemy się martwić za jakiś czas...więc do dzieła i mobilizujemy siły  :doping: :protest: :bunny:

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8244 dnia: Styczeń 26, 2013, 23:15:34 pm »
Tak jak dziewczyny wspomniały, Ola odegrała świetny teatrzyk :D
To dzięki jej namowom udało się wszystko załatwić bez policji, bez awantur.
Zdjęć nie udało się zrobić. Znaczy próbowałam, ale wiecie jak to jest robić cichaczem... ;)
Króliczki są przesłodkie. Większość ciekawska i strasznie chętna do przytulania :D
Tylko takie pogryzione...

Chińczyk... biedak. Ale słodziak zasypiał u Oli na kolanach a potem u mnie na rękach. Cudny  :onajego
Najważniejsze, że są bezpieczne :)

Ola (i kierowca ;)) DeeDee, Dobrusia, Niusia - dzięki za dziś :) Oby nigdy więcej takich akcji...

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8245 dnia: Styczeń 26, 2013, 23:24:07 pm »
polecam się....ale obyśmy więcej nie musiały spotykać się w takim celu :)

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8246 dnia: Styczeń 27, 2013, 00:01:47 am »
Niezła jazda wielkie brawa niektóre maluchy wyglądają jak mieszańce teddy jak moja Pusia większość teddy ma niebieskie oczy i mnóstwo włosów podobnież  ich włos nie uczula będą piękne.Postaram się dorzucić grosza na te bidulki wielki szacun dla osób kierujących tą akcją.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8247 dnia: Styczeń 27, 2013, 00:45:41 am »
Dopiero wróciłam do domu i pierwsze co - forum! Jakie te biedactwa są obskubane, pogryzione :( Nie chcę wyobrażać sobie, co tam się mogło dziać :(

Dziewczyny... Jesteście niesamowite! :* Dziękuję :bukiet

A teraz róbmy co w naszej mocy, aby znaleźć im szczęśliwe domki! :) Postaram się wysłać coś od siebie, jak tylko znajdę chwilę, żeby podjechać do dostawcy.
Podkłady już zamówione.

Unkasowa - udałoby Ci się zrobić jakieś nowe zdjęcia Amigo? :)
WO AMIGO

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8248 dnia: Styczeń 27, 2013, 01:00:30 am »
jakie one wszystkie biedne- pogryzione, zagłodzone, zaniedbane- trudno się na to patrzy- na chińczyka zwłaszcza:(

Ola co do dużych brzuchów- podejrzewasz ciąże czy wzdęcie/ew.powiększone wątroby?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8249 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:16:16 am »
Piękna akcja i jak to mówią w kupie siła. A było Was tam troche. Uszaczki wypięknieją za jakiś czas w Azylu. Bo narazie to obraz nędzy i rozpaczy. Biedulki straszne.

Offline kasia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
    • rękodzieło :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8250 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:46:38 am »
cześć :) jestem Kaśka, kilka dni temu wysłałam formularz, staramy się o Puńka :) czekamy z niecierpliwością na króliczka, póki co poczytam i podpytam was jak się zająć najlepiej zwierzaczkiem. jaka najlepsza będzie klatka dla króliczka? mam nadzieję, że jesli uda nam się adoptować, w niedługim czasie weźmiemy mu towarzysza, ale najpierw musimy sie zaprzyjaźnić z jednym

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8251 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:49:31 am »
kasia85 ogólnie rzecz biorąc - im klatka większa tym lepsza ;) ale zazwyczaj wystarcza taka o długości 100cm :) Sprawdź czy górna część (kraty) mogą się uchylać z każdego boku bo to ułatwia np sprzątanie, czy wskakiwanie zwierzakowi :)

Offline kasia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
    • rękodzieło :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8252 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:51:31 am »
śliczne te królisie, życzę im szybkiego powrotu do zdrowia i nowego domu. gratuluję udanej akcji :)

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8253 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:51:42 am »
Wszystkie info mozna znaleźć na forum, albo na miniatruka bez tajemnic:)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8254 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:52:56 am »
dla ciekawskich http://psychika.net/2011/11/animal-hoarding-zbieractwo-zwierzat.html :)
Gratulację - działacie jak wyszkolona grupa komandosów  :bukiet
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline kasia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
    • rękodzieło :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8255 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:54:24 am »
ok, dzięki za info. a jak długo czeka się na informację, czy mamy szansę na adopcję? tak mysle ze Puniek rzadko bedzie w tej klatce, wiecej bedzie kical na wolnosci :)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8256 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:56:18 am »
kasia85 teraz musisz odrobinę poczekać - dziewczyny mają mnóstwo roboty w Azylu z nowymi przybyszami. Ale na pewno w ciągu kilku dni ktoś się z Tobą skontaktuje - spokojnie czekaj :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8257 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:56:35 am »
kasia od klatki lepszy (i tańszy) bedzie kojec który mozesz tez uzytkowac np na działce:)
a najlepiej wiadomo brak zamkniecie i bezklatkowosc ale najpierw trzeba zwierza poznac czy np nie lubuje sie w meblach firankach czy czyms:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8258 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:57:51 am »
Po skontaktowaniu się z GA(grupą adopcyjną)-wyslaniu formularza itd, w ciągu tygodnia powinno odbyć się spotkanie przedaopcyjne, i potem szukany jest transport

Offline kasia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
    • rękodzieło :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8259 dnia: Styczeń 27, 2013, 12:15:54 pm »
ok, bede czekac ;) w miedzyczasie przygotuje mieszkanko na nowego przybysza :) a króliki gustują w wykladzinach dywanowych? wolalabym zeby nie jadl mi podlogi