Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5530164 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7560 dnia: Styczeń 07, 2013, 10:32:37 am »
tez tego próbowałam- za nic w świecie do niego dobrowolnie nie wejdzie, a mój poprzedni uszak nie umiał sie z nim rozstać i co 3 dni musiałam być juz 2 klatki (oczywiscie oba obiekty słuzyły za toalete)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7561 dnia: Styczeń 07, 2013, 10:55:40 am »
rozkłada nogi by się nie zmieścić w otworze i walczy ile może
Czyli też rozkłada nogi tylko z innego powodu... :DD
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7562 dnia: Styczeń 07, 2013, 11:07:33 am »
no w sumie tak- bezwstydniki z tych uszatnic:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7563 dnia: Styczeń 07, 2013, 13:37:19 pm »
Witam, czy ja dobrze coś pamietam z fb, że Zgredek okazal się dziewczynką?

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7564 dnia: Styczeń 07, 2013, 14:02:02 pm »
tak, to jest sliczna Zgredzia :)

Offline Rózia :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7565 dnia: Styczeń 07, 2013, 14:13:10 pm »
U Nutusia jak na załączonym obrazku :











Nic dodać i nic ująć - :bunny: Jest wspaniały !!!!

Nutuś i Róźka pozdrawiają z domku  :bukiet :przytul  !!  !!  !!
"Naucz się słuchać siebie, a usłyszysz cały świat"...

Offline magda_lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7566 dnia: Styczeń 07, 2013, 14:15:19 pm »
Piękny widok! Dzięki za fotki :)

Offline Rózia :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7567 dnia: Styczeń 07, 2013, 14:20:13 pm »
 magda_lena - nie ma za co , mam czym się chwalić   :hura: :hura:
                    To my dziękujemy za pamięć o NASZYCH  :bunny: :bunny:  :przytul:
"Naucz się słuchać siebie, a usłyszysz cały świat"...

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7568 dnia: Styczeń 07, 2013, 14:55:47 pm »
a ja mam łapoczyny, warczenie i zadzieranie ogonów...ech....jeszcze miesiąc ( mam nadzieję) i się mają zacząć kochać! Bo jak nie.... :nunu  ;)

Offline anka_u

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1276
  • Płeć: Kobieta
    • wątek moich usząt
  • Lokalizacja: okolice Poznania
  • Moje króliki: Libby, Ziutek, Majeranek
  • Pozostałe zwierzaki: Torres, Resto, Perro
  • Za TM: Zetorek, Łaciata Bunia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7569 dnia: Styczeń 07, 2013, 15:56:45 pm »
A my z Zetorkiem dziękujemy za zadziorną Libby. Pomiędzy królami jest miłość prawdziwa choć nieco szorstka, bo Libby okazała się nie być damą. To taka dziewczyna-lump, która ma w głowie wyłącznie zadymy. Rzucanie miską, rozrzucanie siana, rozkopywanie kocyków, podgryzywanie labladora, sranie niniejszemu na materac oraz próby dosiadania Zetora - to prawdziwa treść jej króliczego życia. Im bardziej zirytowany pies tym przyjemniej wygrzmotnąć się na bok pośród samodzielnie wykonanego bałaganu i napawać się zadowoleniem z dobrze wykonanego zadania.
Niemniej.... kochana jest niezmiernie i za nic bym jej nie zamieniła na grzeczniutką truśkę. 

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7570 dnia: Styczeń 07, 2013, 16:48:54 pm »

Blog torunskie -kroliki został zgłoszony do konkursu "Blog Roku 2012" w kategorii pasje i zainteresowania
Numer bloga to G00072 - Stanie się niezbędny przy głosowaniu

Wszystkie zgłoszone blogi przejdą do II etapu Konkursu. Będzie on polegać na głosowaniu SMS. W jego efekcie do kolejnego etapu Konkursu – oceny przez Kapitułę Konkursu –
przejdą blogi, które otrzymają największą liczbę głosów.
http://www.blogroku.pl/2012/kategorie/torul-skie-kralliki,fx,blog.html

głosowanie SMS na dany blog trwać będzie w czasie 24.01.2013 godz. 15.00 – 31.01.2013 godz. 12.00″

Osoby odwiedzające blog www.torunskie-kroliki.blog.pl proszę o dodawanie komentarzy.
Nie od razu komentarz się ukaże, gdyż wcześniej go zatwierdzam - spowodowane jest to nachalnym wstawianiem obcojęzycznych spamów
Wszystkich  uszakolubnych serdecznie zapraszam do głosowania  :heej

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7571 dnia: Styczeń 07, 2013, 18:04:13 pm »
No jasne, że będziemy głosować! Tylko trzeba będzie przypomnieć w okolicach 24.01 :)
A Nutuś cudownie się z Rózią dogadują :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7572 dnia: Styczeń 07, 2013, 18:11:40 pm »
 :zakochany:A my baaaaaardzo dziękujemy za Pandzię i cudownego Tadzia,którego już nikomu nie oddamy :lajkonik i Puchatą za którą już tęsknimy ale przede wszystkim dziękujemy Wam dziewczyny za to że jesteście tak cudownie króliczozakręcone,że zarażacie tym wszystkich,którzy choć raz pojawili się w Azylu.Cieszę się bardzo,że mogłam Was poznać ,że dzięki Wam uzależniłam się od królasów jeszcze mocniej i że mogę upajać się moimi trzema skarbami Dzięki za Wasz upór,stalowe nerwy,gołębie serce i pełne oddanie :bukiet :przytul

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7573 dnia: Styczeń 07, 2013, 18:23:18 pm »
o więc Tadeusz też zaczyna Nowy Rok w nowym domku? :P

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7574 dnia: Styczeń 07, 2013, 20:57:46 pm »
My bardzo dziękujemy za Ginko  :bukiet To brudas i nerwus ale wspaniały  :heart On też na pewno się cieszy, że dzięki Wam ma własny dom który może bezkarnie zasikiwać ;)


Rózia świetne są te zdjęcia waszych królików :zakochany:, takie monochromatyczne  :krzywy2

A kto się szykuje na Winstonową? to ktoś z forum? już po rozmowie?
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7575 dnia: Styczeń 07, 2013, 21:05:27 pm »

A kto się szykuje na Winstonową? to ktoś z forum? już po rozmowie?

Ja wiem kto- ale o rozmowę i tak dalej musisz pytać Magdę :) Bo w Szczecinie nie udało mi się jednak spotkać z kobietą :)
Mieszka w Toruniu tak najogólniej i chyba na forum jej nie ma ;)
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7576 dnia: Styczeń 07, 2013, 21:17:28 pm »
To musi tu zawitać,bo jak to tak,bez Jagodnika na forum :P

Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7577 dnia: Styczeń 07, 2013, 21:33:03 pm »
My również baaardzo dziękujemy za naszego rudego helikoptera Cin-Cinka  :zakochany:



 :piesek:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 21:39:18 pm wysłana przez Mycek30 »
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7578 dnia: Styczeń 07, 2013, 22:15:09 pm »
dziękujemy Wam za wspaniały odzew  :przytul wszystkie uszy wspaniały :D

teraz kilka poniedziałkowych informacji:

przedstawiamy naszego nowego podopiecznego z Poznania

Franklin - uszak, który wczoraj późnym wieczorem przyjechał do nas z Poznania, miał dużo szczęścia - tylko tak można nazwać decyzję jego właścicielki, szczególnie z uwagi na to, że Franklin ma ropnia

z zewnątrz widać tylko łzawiące oko, ale w środku pyszczka jest już ropa - w czw. usuwamy zęby po jednej stronie, a po drugiej stronie chłopaka czeka korekta

Franklin jest uroczym, bardzo łagodnym, uwielbiającym pieszczoty królikiem. niestety ma niewielki apetyt, ale postaramy się to naprawić.























prosimy o objęcie Franklin wirtualną opieką :)

Fistaszek - niezwykle urocze stworzenie z charakterem :) niestety dzisiaj podczas wizyty u doc, okazało się, że ma zapalenie cewki moczowej (miał zaczerwienioną i spuchniętą skórę w okolicy narządów płciowych) - przez kolejne dni enrocin oraz maść. zachowanie bez zmian - super :)































:D



Warner był dzisiaj taki szczęśliwy :) nie wiem czy dotychczas w swoim życiu miał okazję biegać...dzisiaj biegał z prędkością światła :)































Sanne w różnych pozycjach :)







Fluffy - korektę zębów przesunęliśmy na czwartek



Puchatka - mamy za sobą połowę leczenia



na koniec - sztuka niszowa :D



***

Erin ma za sobą zabieg sterylizacji oraz korekt zębów trzonowych

dzisiaj oddałam również do zbadania bobki Winnetou (kontrolnie - był leczony na kokcydiozę), Warnera, Fistaszka, Erin, Bońka

***

jutro postaram się wrzucić zdj. Zgredzi (apropo! na zdj. Azylu jest jutrzejsza data, ale źle ją ustawiłam :P)

Zgredzia jest niesamowitą panną :D nie nadążam za nią...z każdym dniem ma coraz większą obsesję na punkcie...człowieka...i jest wszędzie - chodzi za nami krok w krok :]



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7579 dnia: Styczeń 07, 2013, 22:21:00 pm »
ola podajcie Franklinowi herbate malinowa z apetizerem (patent sprzedala mi absolu)
po tej miksturze mój chory ziwerz zamienil sie w dzicz ktora na kazdy ruch w strone szafki z lakociami reaguje proba odgryzienia drzwi szafki jak i reki ktore je otwiera
to działa jakies cuda- musze to chyba odstawic bo mój szkielet pomalu sie w mopsa zamienia
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!