Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5319154 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7500 dnia: Styczeń 05, 2013, 22:55:07 pm »
Tzn. sytuacja ma się tak, że podobno babka wyjeżdża (niby... ) i musi się pozbyć królika do czwartku :/ Powiedziała, że jak nie znajdzie domu, to go uśpi.. po czym po stwierdzeniu, że żaden normalny wet nie uśpi zdrowego królika, powiedziała, że w takim razie go wypuści na dwór... Dlatego tak bardzo mi zależy, żeby zabrać jej klatkę i akcesoria królicze, żeby nie przyszło jej już nigdy do głowy kupić sobie królika :/ A wiecie, jak stoi wolna klatka, to jakoś łatwiej ją zapełnić..
WO AMIGO

Offline Kamisia900

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 873
  • Płeć: Kobieta
  • zakróliczona 4ever
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7501 dnia: Styczeń 05, 2013, 22:59:36 pm »
ludzie -.- ... po prostu aż szkoda słów ;(

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7502 dnia: Styczeń 05, 2013, 23:05:15 pm »
co za głupi babsztyl....inne określenie mi nie przychodzi do głowy jak czytam coś takiego  :bejzbol
Może dziecko niech uśpi jak wyjeżdza? Ja nie wiem jak tak kurde można....normalny człowiek momentalnie kombinuje kogoś do opieki nad zwierzakiem przez te pare dni, albo w ostateczności oddaje do hotelu/schroniska....a to jest poniżej krytyki :icon_curve

MartaP ...zabierz jej tą klatkę koniecznie! Wciśnij kit że nie masz w czym go przewieźć itp....takim ludziom to powinni zabraniać posiadania jakichkolwiek zwierząt!

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7503 dnia: Styczeń 06, 2013, 00:06:41 am »
Jakim trzeba być człowiekiem, żeby z powodu wyjazdu mieć tylko takie alternatywy.. i to dla zwierzęcia z którym się mieszkało tyle lat! przerażające  :icon_sad

trzymam kciuki za to, żeby niedługo jego los się odmienił
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7504 dnia: Styczeń 06, 2013, 00:29:47 am »
Jak czytam takie maile. To brak mi słów nad takimi ludźmi trzeba się tylko litować  :glupek: :glupek: . Nasuwają mi się słowa Boże widzisz i nie grzmisz   :zonka:
Zastanawiam się czy ten wet. nie mógł wezwać policji ,bo to okrucieństwo i szantaż  ?? !!

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7505 dnia: Styczeń 06, 2013, 11:41:58 am »
Kochani skoro Ola już potwierdziła na forum, to przyznaję Uszatek swoją jesień życia spędzi w Warszawie  :brawo:
Szykuje mu się cudne mieszkanko - sama dokładnie sprawdziłam  :]


Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7506 dnia: Styczeń 06, 2013, 12:08:37 pm »
Kochani skoro Ola już potwierdziła na forum, to przyznaję Uszatek swoją jesień życia spędzi w Warszawie  
Szykuje mu się cudne mieszkanko - sama dokładnie sprawdziłam
Cudowna, budująca wiadomość :) Dla domku Uszatka -  :bukiet :bukiet :bukiet - to taka mała wielka sprawa - dać dom uszaczkowi, który nie miał szczęścia... :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7507 dnia: Styczeń 06, 2013, 12:09:07 pm »
Gratulujemy Uszatkowi ciepłego i kochającego domku na jego jesień życia.  :brawo: :bunny:
Fajnie że są osoby, których nie zraża wiek królika a kierują się jedynie chęcią zapewnienia mu dobrej opieki :)

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7508 dnia: Styczeń 06, 2013, 12:30:59 pm »
Ja też się ucieszyłam jak tylko Ola poprosiła o przeprowadzenie rozmowy, a jeszcze bardziej jak poznałam osobę zainteresowaną!

Paulina (przyszła opiekunka Uszatka) to naprawdę bardzo ciepła osoba i staruszek będzie miał super opiekę  :D

Aż sama gęba się cieszy gdy kolejny uszak trafia do DS  :bunny:

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7509 dnia: Styczeń 06, 2013, 15:22:38 pm »
Cieszę się bardzo ,że król będzie miał domek.  :brawo:

Offline Kamisia900

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 873
  • Płeć: Kobieta
  • zakróliczona 4ever
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7510 dnia: Styczeń 06, 2013, 19:27:04 pm »
nie ma to jak dobre wiadomości :bunny:

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7511 dnia: Styczeń 06, 2013, 19:39:54 pm »
czy mnie oczy nie mylą? Dzwoneczek ma status "adopcja w toku"??  przeciera_oczy
tylko mi nie mówcie że ktoś mi go sprzątnął sprzed nosa.... :blaga: ;(

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7512 dnia: Styczeń 06, 2013, 19:44:50 pm »
deedee, pewnie o Ciebie chodzi :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7513 dnia: Styczeń 06, 2013, 19:47:39 pm »
Boże...mam nadzieję  :bejzbol bo w innym wypadku to po prostu zgłaszam sprzeciw! I Dzwonka nie oddaje  :icon_8P

Offline Kamisia900

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 873
  • Płeć: Kobieta
  • zakróliczona 4ever
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7514 dnia: Styczeń 06, 2013, 20:05:02 pm »
heh nie dziwie się taki słodziak, że też bym nie oddała! :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7515 dnia: Styczeń 06, 2013, 20:51:17 pm »
DeeDee to o Ciebie chodzi - zmieniłam, żeby już inne osoby nie pisały w sprawie jego adopcji :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7516 dnia: Styczeń 06, 2013, 20:53:20 pm »
hehe to się dziewczyna niepotrzebnie zestresowała:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7517 dnia: Styczeń 06, 2013, 20:58:41 pm »
 :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura:
 :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny:
 :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart :heart
o dzięki Ci Panie! I Tobie Madziu  :onajego :bukiet wreszcie! Dzwonuś jest mój!  :zakochany:

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7518 dnia: Styczeń 06, 2013, 21:15:03 pm »
Deedee, jesteś szalona :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7519 dnia: Styczeń 06, 2013, 21:17:38 pm »
Deedee gratulacje, Dzwonuś jest przesłodki, dbaj o niego :)

Dziewczyny czy Dona jest w Toruniu na leczeniu? Jak się czuje makeńka?