Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5293914 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7060 dnia: Grudzień 26, 2012, 11:28:30 am »
Święta racja,to naprawdę przykre kiedy działając w dobrej wierze,zupełnie bezinteresownie napotyka się na tyle złośliwości,a czasem nawet nienawiści ze strony innych ludzi. Niby mamy XXI wiek,niby jestesmy tacy inteligentni,a tak naprawdę co niektórzy są ,zacofani ,zapatrzeni w swoje racje a przytym super nieczuli na krzywdę bez wyjątku , czy to ludzką , czy zwierzęcą . Cieszę się jednak ,że w mamy kogoś takiego jak Madzia, Ola i innych królikomaniaków,którzy z pełnym poświęceniem  ratują królicze ofiary ludzkiej głupoty i przy których my także możemy mieć swój mały udział czy to przez dt,ds,czy adopcję wirtualną czy poprzez wpłaconą jedną złotówkę na konto azylu. Przy nich stajemy się(a bynajmniej ja)jeszcze lepszymi ludżmi ,jeszcze bardziej wrażliwymi na wszelaką krzywdę.

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7061 dnia: Grudzień 26, 2012, 12:38:13 pm »
Jesteście naprawdę w porządku! Robicie świetną robotę i nie przejmujcie się jeśli ktoś inny rzuca Wam kłody pod nogi. Zawsze tak było, jest i będzie!. Zobaczcie: nie jesteście sami. Są jeszcze inni ludzie, którzy prowadzą azyle. Może warto do nich napisać?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=294829863962231&set=a.178624368916115.32636.177512475693971&type=1&theater

Offline zuzz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7062 dnia: Grudzień 26, 2012, 13:20:52 pm »
To ja wrzucę kilka zdjęć na znak że żyjemy i mamy się super :) Królowie moi zaprzyjaźnieni już w 100% - była ABY jedna sprzeczka, ale całe szczęście bez polania się krwi ani nawet posypania sierści :D Całe święta pokój należy tylko do nich - ja się czuję jak gość :P Oto dowód:




takie widoki mam co chwile  :hura:








Abi bardzo często "odpływa" w trakcie smarowania łapek czy przycinania pazurków  :heart


dziękujemy za uwagę i życzymy wszystkiego najlepszego, duuużo zdrówka waszego i waszych podopiecznych w ten koniec świąt jak i w całym nadchodzącym roku i każdym kolejnym :)  :przytul:

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7063 dnia: Grudzień 26, 2012, 13:25:04 pm »
o gryzelda:) śliczny mały diabełek
Piccolus zyczliwie przesyla malej gryza w zadek:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7064 dnia: Grudzień 26, 2012, 13:31:00 pm »
Cuuudna parka :heart

Offline zuzz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7065 dnia: Grudzień 26, 2012, 13:31:55 pm »
ej no właśnie nie użarła mnie ani razu aczkolwiek byłam bardzo ostrożna przez pierwsze tygodnie ;) podgryza mnie regularnie jak nie poświęcam jej uwagi w 100%, i potrafi się wpychać wszędzie byleby być w centrum zainteresowania. Myślę, że z tym gryzieniem chodziło o terytorium i zapach Piccoli, teraz jak już u moich jest peace&love to żadnych akcji z zębami nie było :D ogólnie jestem BAAAAARDZO zadowolona że zdecydowałam się na drugiego króliczka, cudownie jest oglądać ich razem :)

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7066 dnia: Grudzień 26, 2012, 13:43:15 pm »
Jakie słodkie pyszczki :) :* .


Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7067 dnia: Grudzień 26, 2012, 14:44:56 pm »
na bank chodzi o zapach mojej panny bo obrywalam od obu - do momentu przyniesienia i wkroczenia piccoli w celu oceny groznosci intruza byla rozkoszna...a potem chciala mi odgrysc noge
i poluje na kostki przy wchodzeniu na lozko..ewidentnie to ja bawi:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kkate

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta

Offline Kamisia900

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 873
  • Płeć: Kobieta
  • zakróliczona 4ever
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7069 dnia: Grudzień 26, 2012, 18:21:12 pm »
Miała szczęście :) pięknota :D

a jakie mają do siebie podobne oczka :)

Dobrze, że są takie osoby w Azylu oby ich więcej :) Życzę wesołych, spokojnych i radosnych Świąt :)

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7070 dnia: Grudzień 26, 2012, 18:36:41 pm »
Są do siebie bardzo podobni. Idealna para :D

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7071 dnia: Grudzień 26, 2012, 23:02:38 pm »
PippiLotta, trochę świąteczne przemyślenia, ale podyktowane wydarzeniami ostatnich kilkunastu miesięcy i po chwili oddechu - kilku ostatnich dni, ale już nam lżej ;) może czasami piszemy "zbyt" szczerze, ale myślę, że to ważne...Azyl ma być prawdziwy...

PippiLotta, z góry dziękujemy za cuni complete :*

zachęcamy też do wsparcia naszych uszaków za pośrednictwem sklepu uszatkowo.pl - w Azylu zioła znikają w błyskawicznym tempie ;)

dziękujemy wszystkim za słowa wsparcia  :przytul:

zuzz, piękne zdj. Abi:* szczęśliwa Abi to cudowny widok :*

***

jutro doc zobaczy między innymi Tadeusza - obawiam się, że dołączy do Tufiego i straci siekacze :/

oczekujcie również na najnowsze zdjęcia z Azylu :)

***

tymczasem szukamy transportu na trasie Toruń - Warszawa oraz Toruń - Poznań dla Jaśminki oraz Nutka :)



Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7072 dnia: Grudzień 26, 2012, 23:36:27 pm »
A ja oczywiście czekam na wiesci o stanie Bońka :) i zdjeeeeecia :P
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7073 dnia: Grudzień 26, 2012, 23:44:01 pm »
jutro doc zobaczy również Bońka :P a nad zdjęciami popracuję :D



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7074 dnia: Grudzień 27, 2012, 00:08:12 am »
e to znaczy ze jasminka powraca do stolicy?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline asigo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7075 dnia: Grudzień 27, 2012, 00:13:46 am »
Ola Femur też do Wawy jedzie.... na DS :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7076 dnia: Grudzień 27, 2012, 08:42:00 am »
e to znaczy ze jasminka powraca do stolicy?
właśnie? To szybciutko! Miejmy nadzieję, ze do malutkiej wreszcie uśmiechnie się szczęście :)
Femurek dołączy do siostry! :D

Też chciałam zachwycić się niniejszym nad fotkami szczęśliwej, zakochanej Abi :* i jej kolegi Stefanka :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Em.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7077 dnia: Grudzień 27, 2012, 09:15:57 am »
No to trzymam kciuki za tadkowe zębiska :)
"..only when we live with rabbits the way that we live with cats and dogs - when rabbits sleep in our beds or sprawl beside us on the floor , when they kiss our children or play ball with them -that we see what they are truly like. Thats because a rabbit who lives her life in a cage does not display much of her true rabbit nature .."
Jeffrey Moussaieff Masson

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7078 dnia: Grudzień 27, 2012, 09:53:28 am »
Właśnie, gdzie ten transport dla Femura. Tibia czeka :D

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7079 dnia: Grudzień 27, 2012, 10:28:30 am »
Wykonujecie tytaniczną pracę - zresztą co ja tu będę pisać, wiadomo że jesteście króliczymi aniołami i osobami o ogromnym sercu ... i głowach (ach ta logistyka :P) :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa