Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5293912 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6740 dnia: Grudzień 12, 2012, 08:27:19 am »
Olu  :przytul
Nobu, Prezydencie, byłeś jedyny!


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6741 dnia: Grudzień 12, 2012, 08:40:26 am »
Nobu  :swieca: , Ola  :przytul:



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline 82franchesca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6742 dnia: Grudzień 12, 2012, 08:44:45 am »
Biedny, kochany Nobu  :icon_cry
Bardzo współczuję, trzymaj się Olu

Offline Graszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5396
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Rubinka i Pierwiosnek
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM Izolda 29.04.2021, Kubuś 29.06.2021
  • Za TM: Bambosia-30.11.2017r, Niuniuś-16.04.2018r, Stefanek-27.04.2018r, Tuptuś-28.04.2019
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6743 dnia: Grudzień 12, 2012, 08:49:23 am »
Olu - wszystko co najlepsze spotkało Nobu u Ciebie.  :*
Kicaj malutki za TM :swieca: i opowiadaj innym uszakom o wspaniałej dziewczynie, która tyle dobrego robi dla innych.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6744 dnia: Grudzień 12, 2012, 09:04:22 am »
O nie.... nie... to takie ciężkie :(
Był z nami tak krótko.. za krótko :( Zupełnie jak Lorcia. Może on również zjawił się, żeby nas czegoś nauczyć?
Sam też się dużo nauczył - że można od człowieka dostać ciepło i miłość, że ktoś może o Ciebie zadbać i trwać z Tobą w każdej chwili.. Olu dziękuję za to, że z nim byłaś :przytul
WO AMIGO

Offline Em.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6745 dnia: Grudzień 12, 2012, 09:50:31 am »
 :swieca:
"..only when we live with rabbits the way that we live with cats and dogs - when rabbits sleep in our beds or sprawl beside us on the floor , when they kiss our children or play ball with them -that we see what they are truly like. Thats because a rabbit who lives her life in a cage does not display much of her true rabbit nature .."
Jeffrey Moussaieff Masson

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6746 dnia: Grudzień 12, 2012, 09:56:20 am »
Nie :( siedzę tu i ryczę, Nobusiu  :swieca:
Olu  :przytul:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6747 dnia: Grudzień 12, 2012, 10:09:31 am »
Sam też się dużo nauczył

i co mu z tej nauki  :icon_cry
bidulek mały  :swieca:


Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6748 dnia: Grudzień 12, 2012, 10:12:14 am »
No jak to co? Zobaczył, że świat nie musi być taki zły, że istnieją osoby, którym na nim zależy! To chyba lepsze, niż umieranie z poczuciem, że świat jest zły :(
WO AMIGO

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6749 dnia: Grudzień 12, 2012, 10:15:53 am »
jak można skazać bezbronne zwierze na wegetacje prawie do końca jego zycia, a często rzeczywiście do końca...wiem, że to było poruszane już tysiące razy i się powtarzam sam ale czasem mnie cholera szlag trafia i mam ochotę kogoś zabić...

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6750 dnia: Grudzień 12, 2012, 10:23:33 am »
Zwierzęta dalej będą cierpieć, bo bestie w ludzkiej skórze wychowuje nowe pokolenie bestii.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6751 dnia: Grudzień 12, 2012, 10:28:51 am »
Elu, całe szczęście są też króliczarze i inni miłośnicy zwierząt, którzy też mają dzieci i wychowują je na podobnych sobie. To jednak jest jakaś wartość.
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6752 dnia: Grudzień 12, 2012, 10:30:47 am »
dlatego znaczenie mają tylko te niecałe 3 miesiące, które Nobu był z Olą, która go kochała jak nikogo przedtem... Nobu na pewno też zapamiętał tylko te chwile.... Nikt z nas nie jest w stanie sobie wyobrazić jak bardzo Ola teraz cierpi... kolejny raz poświęciła się dla czyjegoś szczęścia jednocześnie walcząc o siebie - pewnie sama się nie pochwali, ale ja zrobię to za nią - zdała wszystkie bardzo trudne egzaminy związane z jej aplikacją, został jeszcze tylko jeden - dzisiaj....  Dlatego trzymajmy wszyscy mocno kciuki, wspierajmy ją na tyle ile każdy może, nie wiem czy kiedykolwiek wcześniej tak bardzo potrzebowała naszego wsparcia...

Ola...  :przytul:


Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6753 dnia: Grudzień 12, 2012, 10:32:54 am »
Olu .............  byłaś , dałaś i kochałaś chociaż te "marne" , jedyne 3 miesiące a jakie 3 miesiące !!  :przytul

Nobu , kochany  Prezydencie ;(   :swieca:



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6754 dnia: Grudzień 12, 2012, 10:33:43 am »
Nie wiem skąd Ola bierze tyle sił i energii, i nie popada w chorobę psychiczną,w którą ja już bym dawno popadła. Olu, trzymamy kciuki za ostatni egzamin!
A Nobu dostał najpiękniejszy prezent na trzy ostatnie miesiące życia - i to dzięki Tobie, Olu :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6755 dnia: Grudzień 12, 2012, 10:52:06 am »
Pewnie, że trzymamy kciuki i pazurki za egzamin moooocno!
Nobu, żył kochany niecałe trzy miesiące dla nas krótko...za krótko, ale popatrzcie 3 miesiące ile to dla uszaczka - zdąży od niemowlęctwa przejść w okres pokwitania.
Za dużo króliczych odjeść ostatnio spadło na Olę :( :(  

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6756 dnia: Grudzień 12, 2012, 10:54:46 am »
Żeby mniej było smuteczków - właśnie dostałam informację, że Binia już jest w nowym domu i wcina natkę pietruszki :)
Binia będzie miała za kolegę olbrzyma belgijskiego - szczęściara z niej  :>
Ola, gratuluję sukcesów egzaminacyjnych :bukiet I trzymam kciuki za dzisiejsze powodzenie.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6757 dnia: Grudzień 12, 2012, 10:56:50 am »
słów mi brak, tak bardzo chciałam, żeby Nobo udowodnił, że z chorym serduszkiem można żyć jeszcze długo, tak źle czytać tak straszne wieści. Nobuś był mi wyjątkowo bliski, a teraz go nie ma...nie mogę przestać płakać :( Nobo dla Ciebie kochany uszaczku :swieca: , a jeszcze dzisiaj weszłam na forum, żeby spytać czy nie wysłać dla Nobo jakiejś karmy ratunkowej, żeby jadł, żeby przytył troszkę, żeby miał siłę walczyć, a tu takie wieści, to takie niesprawiedliwe...


Olu dziękuję za to że dałaś mu prawdziwy kochający dom :przytul

Offline ReQ16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6758 dnia: Grudzień 12, 2012, 11:40:11 am »
to takie strasznie smutne  :( trzymałam za niego kciuki do końca  :( Olu,bardzo Ci dziękuje.Jesteś wspaniałą osobą. :przytul: i gratuluje zdania na pewno bardzo ciężkich egzaminów  :bukiet powodzenia dzisiaj!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2012, 11:55:50 am wysłana przez ReQ16 »
,,Człowiek jest królem zwierząt, gdyż przewyższa je w okrucieństwie, ale przyjdzie czas, kiedy będzie traktował mordowanie zwierząt ten sam sposób, w jaki obecnie traktuje zabijanie ludzi. Ten,kto nie szanuje i nie ceni życia, nie zasługuje na to, aby żyć``


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14812.new.html#new Zapraszam na wątek Florka.

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6759 dnia: Grudzień 12, 2012, 11:57:35 am »
Kiedy zobaczyłam pierwsze zdjęcie Nobu to jego przyszłość nie zapowiadała się kolorowo, a jednak Olu się nie poddałaś i zmieniłaś jego życie :przytul:. Ze zdjęcia na zdjęcie Pan Prezydent wyglądał na coraz szczęśliwszego. Dobrze, że pod koniec swojego żywotka zaznał szczęścia i odszedł w spokoju :swieca:.

Trzymamy kciuki i królicze łapki za powodzenie na egzaminie :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0