Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5293720 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6140 dnia: Listopad 24, 2012, 23:30:33 pm »
;-)

Offline anetkas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2638
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Bazyl
  • Za TM: kot Kajtek, chomiczki Bruno i Muffinka, ukochana Klementyna 25.01.18 ❤
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6141 dnia: Listopad 24, 2012, 23:31:04 pm »
Maluchy są przepiękne  :zakochany: Ja bym wszystkie przygarnęła  :onajego Jedno mnie tylko zastanawia, jak to robicie, że one tam sobie spokojnie żyją razem i nie walczą o terytorium? Pozdrawiam wszystkich azylowiczów  :heart

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6142 dnia: Listopad 24, 2012, 23:41:44 pm »
To jest pytanie, które bardzo mnie nurtuje.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6143 dnia: Listopad 24, 2012, 23:44:35 pm »
Też nad tym dumałam i doszłam do wniosku, że może to kwestia wspólnego terytorium wielo zapachowego, więc nie trzeba bronic ?

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6144 dnia: Listopad 24, 2012, 23:46:48 pm »
Może Ola szepnęła im na uszko, że jak nie będą grzeczne to znajdzie in Dom Stały :diabelek
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6145 dnia: Listopad 24, 2012, 23:47:40 pm »
o to też prawdopodobne :) :)

Offline ola1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6146 dnia: Listopad 24, 2012, 23:58:21 pm »
Witajcie mam pytanie, dlaczego Siostra Be zniknęła ze strony adopcyjnej? Przecież jest u mnie na DT

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6147 dnia: Listopad 25, 2012, 00:02:16 am »
Witajcie mam pytanie, dlaczego Siostra Be zniknęła ze strony adopcyjnej? Przecież jest u mnie na DT

hah, a z 30minut myslalem ze mialem zapytac co u Sister slychac a tu prosze .... niespodzianka czy raczej szósty zmysł  :brawo:
czy jest szansa na jakies aktualne foto ?

jeszcze musze sobie przypomniec u kogo jest Kubusiowa ... bo mam takie samo pytanie
i to male czarne i bardzo szybkie .... Olu podpowiedz prosze imie i do kogo zwierzak poszedl

z gory dziekuje za odzew i fotki, mase fotek :-)
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2012, 01:47:50 am wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6148 dnia: Listopad 25, 2012, 00:43:41 am »
małe szybkie to chyba była Rapsodia:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6149 dnia: Listopad 25, 2012, 01:45:36 am »
małe szybkie to chyba była Rapsodia:)

oj nie, ten zwierzak byl nawet szybszy i IMHO to byl / jest   Bugs   :spacerek:
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6150 dnia: Listopad 25, 2012, 11:59:38 am »
Małe szybkie to chyba chłopaczek Tufi :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6151 dnia: Listopad 25, 2012, 13:22:37 pm »
dobrussia tak jak wspomniałam, sesja zdj. i filmy skoncentrowały się na pannach :P, a Wojak jest w Azylu cały i zdrowy i odpoczywa po kastracji :)
jestem już w kontakcie z jego potencjalną opiekunką  :przytul

andy_wawa mi też bardzo podobają się te zdjęcia :) o ile Klara jest charakterną panną i jak widać, potrafi ustawiać towarzystwo, to akurat na tym zdj. tak jak Kiara, po prostu się przemieszczała bez sprecyzowanego celu :P - w każdym razie nie miała zabójczych zamiarów :P

jeśli chodzi o tajemnicę ich wspólnych spacerów, to po_sąasiedzku udzieliła odpowiedzi :) - moim zdaniem to kwestia wspólnego terytorium, gdzie nikt nie jest władcą (teoretycznie :]), aczkolwiek co niektóre pary uszu odnajdują w sobie przywódcze instynkty ;) myślę jednak, że dzięki temu, że w Azylu są "skazane" na swoje towarzystwo, kiedy trafiają do domów tymczasowych/stałych łatwiej jest im pogodzić się z obecnością innych królików ;)

zawsze będą jednak pojawiać się króliki, które ewidentnie nie nadają się do życia w grupie - jak Masza, czy niestety Nobu

Nobu nie może być towarzyszem dla innego królika, ponieważ to nie służy jemu sercu :( jest niewykastrowany i przy stanie jego układu oddechowo-krążeniowego kastracja mu nie grozi. w zw. z tym jest niesamowicie pobudzony, a jego serce wymaga wyciszenia, a nie pobudzenia :] zaprzyjaźnianie byłoby dla niego zbyt dużym wysiłkiem - Nobu oddycha znacznie gorzej nawet przy najmniejszym stresie - zastrzyk - koniec świata, więc musimy dbać o jego spokój...gdybym go wypuściła z Ruskiem, który na pewno by się na niego nie rzucił, ale Nobu próbowałby go z całą pewnością ujarzmić, jego serce mogłoby tego nie wytrzymać :]

póki co Nobu przestał kichać, a kaszel pojawia się okazjonalnie - tzn. odruch odkrztuszania - furosemidum działa, a Nobu w zw. z tym sika za troje :D (a najlepiej nasikałby na głowę Ruskowi i wtedy byłoby dopiero cool :P :])

andy_wawa co do Kubusiowej i Libby - mała i szybka jest też Libby :P

Kubusiowa mieszka wraz z naszym adopcyjnym Mopsikiem, a jej tymczasowa opiekunka chyba stosunkowo niedawno była na forum :) - niestety mam zaćmienie dot. nick-u, ale w tej kwestii Magda udzieli pełnej odpowiedzi :)

Libby mieszka w Poznaniu z Panią Anią - nie wiem, czy widziałeś jej zdjęcia z nowego domu? wrzucałam je na forum, a przynajmniej na 100% były na FB ;) Pani Ania również ujawniła się w naszym wątku i myślę, że wkrótce się tutaj odezwie ;) (tutaj również doznałam zaćmienia dot. nick-u, ale to odtworzę ;))

ola1 naprawdę nie wiem o co chodzi z ogłoszeniem Siostry Be, ale na pewno to wyjaśnimy

Scampi Ciebie zapraszamy do adopcji :P i częstszych odwiedzin w Azylu :D



Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6152 dnia: Listopad 25, 2012, 13:30:01 pm »
Cieszę się ,bo juz się martwiłam że coś  z chłopakiem nie tak, ale potem skojarzylam ,że pewnie brak kastracji itd.
Mają się do CIebie zgłosić ludzie od Adopcji NImma (niestety - bo cieżko mi go bedzie oddac, ale jedno pewne to bardzo dobrzy ludzie, bo takbym im nie chciala oddac)
No Furosemidum nalezy do subtancji wysoko moczopędnych ;) Podajecie mu dodatkowo jakies preparaty potasowe? , bo Furosemid moze wyplukiwac Potas, ale to pewnie wiecie: )

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6153 dnia: Listopad 25, 2012, 13:32:13 pm »
ok, baaaaaardzo dziekuje za wyjasnienia .... juz skrobie w notesie :-)
i fakt, mowiac o "malych czarnym i szybkim" chodzilo mi o Libby  :bunny:
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2012, 14:02:29 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6154 dnia: Listopad 25, 2012, 13:35:39 pm »
a jak Binia się dziś miewa:)?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6155 dnia: Listopad 25, 2012, 14:40:42 pm »
Mam pytanie
Czy to jest Bielinka, czy Sanne?







Osobiście stawiam na Bielinkę ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2012, 15:18:04 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6156 dnia: Listopad 25, 2012, 17:55:14 pm »
hej:) a ja troche z innej beczki, sledze sobie ten watek juz bodajze od roku, sledze losy kroliczkow i tak sobie pomyslalam ze najwyzszy czas zobaczyc to na zywo;) ostatnim razem jak bylam w toruniu zwiedzilam tylko dworzec kiedy odbieralam od Was Okey'a a tym razem chcialabym zawitac w azylu, oczywiscie z prezentami dla Uszatych, mysle o jakims wolnym weekendzie w grudniu, czy jakos wczesniej zapowiedziec wizyte? Dodam ze prowadze negocjacje z domownikiem na temat kolejnego malucha, ktory nie bylby maluchem, bo zakochalam sie w hodowlancach, i bardzo bardzo chcialabym z chlopakiem wymiziac te wszystkie piekne mordki ktore codziennie ogladamy na zdjeciach;)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6157 dnia: Listopad 25, 2012, 17:58:38 pm »
a co na to mama czyli naczelny pielęgniarz króli no i babcia:)? (ps dość często spotykam się z Twoją mamą u Ziętka- najpierw w spawie okeya , a ostatnio Rudki zwanej czołgiem:))
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6158 dnia: Listopad 25, 2012, 18:17:26 pm »
Witam wszystkich na forum po raz pierwszy. Serdecznie dziękuję za forumową  edukację Kani:)). Kasika-k to się decyduj szybko bo są u mnie od wczoraj dwa piękne wielkoludy hodowlańce w DT i czekają na kochającą rodzinkę.

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6159 dnia: Listopad 25, 2012, 18:28:04 pm »
o prosze no wlasnie mama mi mowila  ze spotyka ciagle wolontariuszke z dt u dr zietka i nie moglam skojarzyc o kogo chodzi;) ja mieszkam z babcia i z nia sa negocjacje bo to jej lokum ale ona kocha kroliki bardziej ode mnie;P wiec predzej czy pozniej sie udobrucha;) a mama to sie dowie pewnie w trakcie juz swoje lata mam niestety/ stety i to juz raczej moja decyja, mama bywa wlasnie zatrudniana jako opiekun kiedy jestem w pracy ;) kocham moje maluchy bezgranicznie ale czuje ze mam wiecej milosci do rozdania;P

A jak miewa sie kroliczek z ktorym chodzilas do dr. Zietka?

ojejej Rudka zwana czolgiem?;P no to mi sie nie przyznaly jak przezywaja mojego krolisia ;D

scaliłam posty - madzia85
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2012, 21:37:03 pm wysłana przez madzia85 »