Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5318226 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5520 dnia: Listopad 07, 2012, 17:17:04 pm »
Marciula, szkoda na nich zdrowia -też uważam, że są dobre strony. Jakby znudzili się po miesiącu...
Pewnie, że szkoda malutkiej, ale najważniejsze, że zdrowa i nie trafiła jako chwilowa zabawka.
Ja miałam podobną sytuację z Zachciem - wrócił po jednym dniu....ech za ludźmi nie trafisz
co do alergii mam kolezankę uczulona na kota - oj tego sie nie da ukryć i nie zauważyć

Offline tola83

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5521 dnia: Listopad 07, 2012, 17:42:41 pm »
nie ma się co przejmować, na głupotę ludzką nie ma lekarstwa. Marciula nie denerwuj się, jak było pisane wcześniej dobrze że oddali małą po dwóch dniach a nie po dłuższym czasie kiedy by już się przyzwyczaiła do opiekunów, lub siedziała by całe dnie sama bo alergie i takie tam pitu pitu. głowa do góry i chwała im za to że taka podjęli decyzję, wiocznie małej przeznaczony jest ktoś inny.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5522 dnia: Listopad 07, 2012, 17:44:52 pm »
Jakby co, to może jechać przez Poznań, jeśli choć taki transport się znajdzie i u nas przeczekać kilka dni do czasu wyjazdu do Torunia, bo wydaje mi się, że transport Wrocław - Toruń może być ciężej znaleźć :(
WO AMIGO

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5523 dnia: Listopad 07, 2012, 17:46:36 pm »
Jestem z Namysłowa - jakaś godzina drogi do Wrocławia . Może będę mogła wziąć Siostrę Be na dt , tylko trzeba będzie zapewnić mi klatkę lub kojec . A wszystko się okaże jak mama mi pozwoli , jeszcze dam znać , jak nie wieczorem to jutro .


Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5524 dnia: Listopad 07, 2012, 17:54:33 pm »
mogą mnie pozwać ale ci ludzie to nieodpowiedzialni, pozbawieni jakiegokolwiek poczucia przyzwoitości gówniarze. Alergia ?! Są na to całkiem skuteczne leki - ja drzew spod domu nikomu nie oddaję. Mogli chociąż zwrócić koszty paliwa i dać parę groszy na Azyl :(
Oni chyba mysleli, że te całe mecyje z formularzem i adopcjami to tak dla picu, poprzytakują i dostaną puszystą zabawkę za darmochę a tu klops zabawka żyje ... wsobne debile
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5525 dnia: Listopad 07, 2012, 18:00:13 pm »
Udostępniajcie na swoich profilach sb Siostrę Be - może na Dolnym Ślasku jakiś dom ją pokocha
http://www.facebook.com/pages/torunskie-krolikiblogpl/310284552345985

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5526 dnia: Listopad 07, 2012, 18:01:19 pm »
mogą mnie pozwać ale ci ludzie to nieodpowiedzialni, pozbawieni jakiegokolwiek poczucia przyzwoitości gówniarze. Alergia ?! Są na to całkiem skuteczne leki - ja drzew spod domu nikomu nie oddaję. Mogli chociąż zwrócić koszty paliwa i dać parę groszy na Azyl mutny
Oni chyba mysleli, że te całe mecyje z formularzem i adopcjami to tak dla picu, poprzytakują i dostaną puszystą zabawkę za darmochę a tu klops zabawka żyje ... wsobne debile

Dokładnie tak jak mówisz!

Za każdym razem, jak słyszę tekst o alergii to przypominają mi się słowa pewnej kobietki, z którą przeprowadzałam spotkanie adopcyjne. Spytana o alergię odpowiedziała "jedyną alergię, jaką zdarza mi się mieć, to alergia na męża, ale go nie oddam, bo teściowa by się za bardzo ucieszyła" :P :P :P
WO AMIGO

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5527 dnia: Listopad 07, 2012, 18:04:52 pm »
Ja mam uczulenie na siano, co Ola zauwazyla i moze część przyjaciół Azylu będących na Dniu Otwartym. Mam dwa króle, i mialam szynsyzla , dwie duze klatki zawsze jakies siano... I wiecie co?  z tym da sie żyć. Pierwsze dni byly koszmarne,kichalam okropnie aleporoku juz jest lepiej.:)

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5528 dnia: Listopad 07, 2012, 18:06:08 pm »
a oto najpiękniejsza dama - Siostra Be













Zaraz zdjęcia dodam na facebooka dolnośląskiego - co do DT to Minka skontaktuj się z Magdą, ale musisz być pewna, że dasz radę ją przechować do czasu adopcji, bo ona już i tak się dużo napodróżowała, potrzebuje stabilnego DT... Co do alergii... To wolę się nie wypowiadać - znajdźmy prawdziwy domek dla Siostry Be :)

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5529 dnia: Listopad 07, 2012, 18:09:27 pm »
Też mam alergię na kurz z siana i sto innych czynników objawiających się ciężką astmą ale są leki.Bez leków nie da się żyć a lekami jest ok.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5530 dnia: Listopad 07, 2012, 18:10:10 pm »
Jak będę już wiedzieć coś pewnego to napiszę . A to jest pilnie poszukiwany dt ?


Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5531 dnia: Listopad 07, 2012, 18:17:43 pm »
Jaka ona kochana - słodka pandka ;)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline ReQ16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5532 dnia: Listopad 07, 2012, 18:21:57 pm »
Co za podli ludzie :/ nóż się w kieszeni otwiera...;/ po co zawracają dupę (za przeproszeniem) skoro i tak nie mają zamiaru zabrać się za wszystko na poważnie :/ Nagle zdali sobie sprawę z obowiązku,odpowiedzialności?;/ Brak słów....
,,Człowiek jest królem zwierząt, gdyż przewyższa je w okrucieństwie, ale przyjdzie czas, kiedy będzie traktował mordowanie zwierząt ten sam sposób, w jaki obecnie traktuje zabijanie ludzi. Ten,kto nie szanuje i nie ceni życia, nie zasługuje na to, aby żyć``


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14812.new.html#new Zapraszam na wątek Florka.

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5533 dnia: Listopad 07, 2012, 18:25:19 pm »
Śliczny z niej miś panda  :zakochany:

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5534 dnia: Listopad 07, 2012, 18:29:14 pm »
Też mam alergię na kurz z siana i sto innych czynników objawiających się ciężką astmą ale są leki.Bez leków nie da się żyć a lekami jest ok.

Masz rację w 100 % ja nie mam alergii ,ale moja szwagierka na wszystko nawet na chłopa :DD taki mały żarcik :)
Wiem ,że raz na pół roku bierze zastrzyk i jest ok ma psa i nie zamierza go nikomu oddać. Znam wielu ,alergików i żaden z nich nie pozbywa się zwierzaka.Znajoma ma do oddania królika ,bo dzieciom się znudził. Odpowiedz ode mnie usłyszała jedną ,bo dzieci źle wychowała. Nie wiem co z tym króliczkiem  smutny_krolik

Marciula Ty się kobieto nie denerwuj. Ludzie zobaczyli ,że zwierzak roznosi sianko gryzie w nocy klatkę i zmienili zdanie. Tak zachowują się gówniarze i niedojrzali ludzie to jest ten przypadek. Ci ludzie to raczej są chorzy ,ale na głowę i na lenia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2012, 18:44:24 pm wysłana przez enia1973 »

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5535 dnia: Listopad 07, 2012, 19:16:14 pm »
No to na rozładowanie stresu mam bardzo dobrą wiadomość :)))

Olinka jedzie do nowego, stałego domu  :jupi I akurat tutaj nie ma zagrożenia, że z dnia na dzień będzie musiała go opuścić - BasiulkaM - dziękuję  :bukiet

No i w związku z tym szukamy transportu z Olsztyna do Poznania :)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5536 dnia: Listopad 07, 2012, 19:19:52 pm »
O kurcze, myślałam, że Olinka jest jeszcze w Toruniu :) Basiulka gratuluję decyzji :* :*
WO AMIGO

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5537 dnia: Listopad 07, 2012, 19:26:29 pm »
Zdążyła pobyć kilka dni w DT a teraz śmiga do DS ;-) Oby tylko zaprzyjaźniła się z Leosiem :)

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5538 dnia: Listopad 07, 2012, 19:37:54 pm »
Ojej moja córeczka będzie miała domek  :roza: :zakochany: To może ja zaadoptuję Siostrę Be wirtualnie jakoś mam dobra rękę  :lol nie przechwalając się :icon_redface

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5539 dnia: Listopad 07, 2012, 21:14:12 pm »
Dziękuję za zdjęcia Tufiego  :heart Mały wygląda dużo lepiej, rana pięknie mu zarasta  :bukiet nie mógł trafić lepiej  :icon_smile

Siostre Be jest cudowna, aż dziwne, że ktoś nie chciał jej zatrzymać  :oh: mam nadzieje, ze znajdzie bardziej odpowiedzialnego opiekuna.
 

Mam jeszcze jedną klatkę, po interwencji z terrorystą - chyba 80tka. Czy Azyl potrzebuje? Szkoda, żeby leżała w piwnicy i się kurzyła