Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5250181 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5100 dnia: Październik 23, 2012, 21:13:13 pm »
oj nie PippiLotta :P nie miało być marudzenia, ja się tak nie bawię :P

zdj. Bugsa na pewno się pojawią, ale ja za nim nie nadąża z aparatem :D



Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5101 dnia: Październik 23, 2012, 21:16:14 pm »
Abi podobna jest do mojego Kubusia, cudowny zwierzak :) dziękujemy za zdjęcia, buzia sama się uśmiecha na ich widok. Strasznie mi przykro z powodu Perri wycierpi się maluszek, oby po zabiegu ropsko nie wróciło.

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5102 dnia: Październik 23, 2012, 21:19:25 pm »
Rety, Perri zasługuje na zdrowie, jest w niej tyle chęci życia....

Offline darialekaryzk

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5103 dnia: Październik 23, 2012, 21:59:58 pm »
Dzięki dziewczyny, staram się jakoś trzymać i czekam na wyniki sekcji :(

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5104 dnia: Październik 23, 2012, 22:07:56 pm »
Dzięki za zdjęcia Perri! Trzymamy za nią kciuki u nas w domu!!

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5105 dnia: Październik 23, 2012, 22:12:02 pm »
Daria trzymaj się dziewczyno i bądź dzielna. Mi też serce dziś pękło jak dowiedziałam się o świrusie Aldim. Tak ogladam zdjecia z mojej prywatnej kolekcji kiedy miał jecze ciemniutki noseczek.... śpij spokojnie kochany wariacie.

Offline darialekaryzk

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5106 dnia: Październik 23, 2012, 22:18:26 pm »
Strasznie się czuję i jak myślę, że robiłam dzień przed mu zdjęcia, przychodził i zaczepiał żeby go głaskać i jakim był aniołkiem a teraz go nie ma to serce mi pęka, tak bardzo mi go brakuje :(

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5107 dnia: Październik 23, 2012, 22:22:10 pm »
Strasznie się czuję i jak myślę, że robiłam dzień przed mu zdjęcia, przychodził i zaczepiał żeby go głaskać i jakim był aniołkiem a teraz go nie ma to serce mi pęka, tak bardzo mi go brakuje
kochana, musisz się trzymać - zrobiłaś dla niego, co mogłaś - przede wszystkim dałaś DT, który okazał się dla niego DS - to na pewno był najpiękniejszy czas jego życia. Jesteś niesamowita, tak jak wszystkie osoby decydujące się zostać DT - i ofiarować króliczkowi znaczną część swego życia, emocji, czasu, nerwów... :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5108 dnia: Październik 23, 2012, 22:23:19 pm »
Bardzo mi przykro :( .


Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5109 dnia: Październik 23, 2012, 22:46:47 pm »
przepraszam , nie doczytałam . kto odszedl za TM?  :(

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5110 dnia: Październik 23, 2012, 22:52:36 pm »
Aldi

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5111 dnia: Październik 23, 2012, 22:55:44 pm »
O kurczę. Kicaj radośnie za TM  smutny_krolik .
Pamiętam jak przychodziłam do Azylu i widziałam króliczka , który tak dzielnie bronił swojej klatki ..
A wiadomo co było przyczyną śmierci? :(

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5112 dnia: Październik 23, 2012, 23:28:55 pm »
O kurczę. Kicaj radośnie za TM  smutny_krolik .
Pamiętam jak przychodziłam do Azylu i widziałam króliczka , który tak dzielnie bronił swojej klatki ..
A wiadomo co było przyczyną śmierci? :(

tez sie dolaczam do pytania ..... mimo ze wyniki sekcji maja byc jutro
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5113 dnia: Październik 24, 2012, 21:19:09 pm »
dzisiaj do Azylu trafiły 2 nowe uszaki - oba za pośrednictwem sklepu zoologicznego i naszej Ani  :przytul

Dzwoneczek - ok 2-letni, samiec z dużą nadwagą











Mimi - maleństwo oddane do sklepu zoologicznego przez młodych chłopaków - na szczęście chwilę później w sklepie pojawiła się Ania i Mimi nie będzie sklepową maskotką...









nie było żadnego problemu z tym, aby wejść...gorzej z wyjściem ;)

Femur i Tibia :)





tutaj z ciocią Magdą ;)





Abi







wspólny posiłek ;)















Koko - tutaj widać jej łzawiące oczko



c.d.











w tym momencie każdy rzucił się po najróżniejsze smakołyki od cioci Oli z Warszawy :*









Perri...







bardzo lubią czystą podłogę...:]





Bugs :)







Play :)



***

tak jak wspominałam, dzisiaj w Azylu była młodzież z toruńskiego Młodzieżowego Domu Kultury :)

Pani Magda zainteresowała się Azylem po obejrzeniu materiału nagranego z Magdą z okazji Dnia Otwartego w tel. torun24 :)



ręce, które karmią...:)





















***

Femur i Tibia raz jeszcze









***

joac - dziękujemy  :przytul :bukiet





***

Aldi umarł nagle :( wszystko było w jak najlepszym porządku...odszedł wcześnie rano...podejrzewamy nagłe wzdęcie/skręt jelit - bo to tak szybko zabija...ale czekamy na wynik sekcji


« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2012, 21:26:12 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5114 dnia: Październik 24, 2012, 21:25:07 pm »
O jejulku! Jaka MIMI jest prześlicznocudowna! Jejku Jejku!  :DD

I moje Perrisiontko czarniutkie reszteczki dojada, albo patrząc inaczej, wyjada do ostatniego okruszka :)
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2012, 21:29:46 pm wysłana przez PippiLotta »

Offline Olachi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5115 dnia: Październik 24, 2012, 21:27:21 pm »
a od czego się taki skręt jelit robi ?

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5116 dnia: Październik 24, 2012, 21:45:13 pm »
O matulu, T&F, te szalone uszy! Z Dzwoneczka niezły dzwon :))

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5117 dnia: Październik 24, 2012, 21:50:24 pm »
Fotki są kapitalne ! Bugs cudowna minka, Tibia i Femur są niesamowici, a Perri widać, że mam apetyt - dobre i to :)
Bardzo mi się podoba też scena wspólnego pałaszowania  - jaka zgodność, czemu w DS króle nie chcą takie być? To jedna wielka zagadka.
Cieszę się, że doszły fotki Rubensa - Rubensik dziękuje za opiekę, jaką miał w Azylu :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5118 dnia: Październik 24, 2012, 21:50:40 pm »
Dzwoneczek to dlatego, że niekastrowany? :diabelek
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5119 dnia: Październik 24, 2012, 22:19:06 pm »
Oj tak dzisiaj przez 12 h które spędziłam w Toruniu działo się duuuużo ciekawych rzeczy - począwszy od wizyty przedszkolaków z naprawdę fajnym opiekunem, z fajnym podejściem, który powiedział 6-latkom wprost, że to przez ich zachcianki bo chcą mieć króliczka czy inne zwierzątko część z nich później ląduje właśnie w Azylu :P Akcja odbioru Dzwoneczka, który jest super uszatkiem, ale tak jak Ola napisała - ma sporą nadwagę :( Wizyta młodzieży wolontariackiej z ich opiekunką Panią Magdą - było naprawdę bardzo miło, sympatycznie i pouczająco - dałyśmy taki wykład o królikach, że na pewno opieka nad królikiem nie będzie już dla nich tajemnicą ;-) Do tego cała azylowa gromada została nakarmiona natką pietruszki i koperkiem - tylu karmiących rąk chyba jeszcze nigdy nie było ;-)

Ale i tak najprzyjemniejsze dzisiaj z tego wszystkiego było sprzątanie klatek z Femurem na kolanach... i powiem tak... dawno, naprawdę dawno nie spotkałam tak cudownego, przyjacielskiego, spragnionego kontaktu z człowiekiem, wręcz natrętnego królika :P Jest cudowny, po prostu cudowny i zdecydowanie to teraz on jest moim ulubieńcem :D Nie było szansy, żeby uklęknąć i żeby nie wskoczył na kolana podtykając łepek do głaskania... Eh zakochałam się ;-)

Chciałabym też podziękować wszystkim, którzy przysyłają do Azylu różnego rodzaju paczki z przeróżną zawartością - otwieranie ich jest przyjemniejsze niż otwieranie prezentów pod choinkę ;-) I ta radość uszaków... z resztą widać to na zdjęciach ;-)

Miki dziękujemy za "chipsy" - wyszły extra :D nawet mała Mimi porwała jeden kawałek ;)

Aaaa do Azylu przyjechał też dzisiaj Dejzolek - który jest na stronie adopcyjnej i który wkrótce jedzie do nowego domu, przejdzie przegląd u doc i wyruszy do DS do Warszawy :)

No i co jeszcze ważne.. Fly była dzisiaj ze mną :] rano szykowała się na atak, prosiłam, żeby nie robiła mi tego dzisiaj kiedy nie będzie mnie cały dzień w domu, no ale cóż :] chyba jest zazdrosna o inne króliki :] więc dla jej bezpieczeństwa i dla mojego psychicznego spokoju zrobiła sobie wycieczkę do Torunia....
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2012, 22:25:27 pm wysłana przez madzia85 »