Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5318918 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4480 dnia: Październik 03, 2012, 14:53:07 pm »
Marta, to jest miniaturka juz dorosła :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4481 dnia: Październik 03, 2012, 14:56:45 pm »
aaaaaaaaaa czyli to nie taka swinka wietnamska jak clooney miał:)? bo tamte podobno do 2 lat czy cos rosna:)
e to w takiej formie brac mozna- wlasciciela nie zje:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline ReQ16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4482 dnia: Październik 03, 2012, 15:02:05 pm »
Jak to wspaniale, że staruszek Nobu wraca do życia :) Trzymam za niego mocno kciuki razem z moim domowym seniorem :)
,,Człowiek jest królem zwierząt, gdyż przewyższa je w okrucieństwie, ale przyjdzie czas, kiedy będzie traktował mordowanie zwierząt ten sam sposób, w jaki obecnie traktuje zabijanie ludzi. Ten,kto nie szanuje i nie ceni życia, nie zasługuje na to, aby żyć``


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14812.new.html#new Zapraszam na wątek Florka.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4483 dnia: Październik 03, 2012, 15:10:27 pm »
Fajniutka świnka. Aha ludzie doradzcie mi co moge dawac swojemu 9 tygodniowemu maluszkowi. Narazie dostaje ziarenka zbóz, granulat. troszeczke ziółek i koperek. Waży0.5 kg.  jak moge jeszcze urozmaicić mu jedzonko. W hodowaniu uszaków jestem swiezakiem ale nie moim wiekiem. Ha ha.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4484 dnia: Październik 03, 2012, 15:25:33 pm »
gogamor załóż osobny wątek swoim królikom dobrze? łatwiej będzie doradzać w opiece, żywieniu i we wszystkim innym co jest związane z Twoimi uszatkami.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4485 dnia: Październik 03, 2012, 17:52:34 pm »
Cieszę się, że Nobu jakoś się trzyma, i że Książę jest zdrowy. Gorzej z Atillą, biedna dziewczynka, trzymam kciuki za nią...Miło zobaczyć zdjęcia azylowych adoopciaków  takich zrelaksowanych, w nowych domkach :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline 82franchesca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4486 dnia: Październik 03, 2012, 20:36:29 pm »
Dla wszystkich, którzy jeszcze pamiętają Gumisia, z pozdrowieniami:
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14723.new.html#new

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4487 dnia: Październik 03, 2012, 21:05:21 pm »
myślę, że każdy specyficzny okres w funkcjonowaniu Azylu powinien otrzymać swoją nazwę:

w zeszły pon. rozpoczęliśmy czas "Seniorzy w Azylu"

dzisiaj pod naszą opiekę trafił kolejny uszak - 9-letni królik oddany przez właścicieli...:(

szukamy imienia dla staruszka albinosa







skoro o 9-latkach mowa Atilla jest już po zabiegu usunięcia guzów z macicy - ogromnych guzów

wiem, że widok jest drastyczny, ale uważam, że warto to pokazać...



póki co nie ma żadnych przerzutów, ale jest to kwestia do obserwacji w perspektywie kolejnych kilku miesięcy

***

tym sposobem w Azylu jest już 25 królików...

a jak się wydaje stan uszaka z Poznania od MartyP wymaga natychmiastowej interwencji doktora Krawczyka, więc z każdym dniem będzie ciekawiej :]






Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4488 dnia: Październik 03, 2012, 21:09:08 pm »
No i kolejny superwłaściciel, który oddaje 9-letniego królika, ręce opadają... Słodziak kochany i śliczny, ciekawe, w jakich warunkach przeżył te 9 lat> :(
Guz Atilli przerażający... Dobrze jednak, że malutka przeżyła operację, może jeszcze zostało jej trochę czasu w spokoju i w miarę w zdrowiu... Rzeczywiście - czas seniora! ech...
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Snoopy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4489 dnia: Październik 03, 2012, 21:13:06 pm »
A dlaczego oddali? Dlatego, że chorowała? 9-lat z królikiem... toż przecież można się bardzo mocno przywiązać... i człowiek i zwierze!
Kochamy Cię Snoopy

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4490 dnia: Październik 03, 2012, 21:46:21 pm »
brak możliwości opieki - królik zostawał w domu sam etc. - jednym słowem "jak zawsze"

klatkę miał małą :] już zaszczyciła swą obecnością śmietnik w schronisku :]



Offline ReQ16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4491 dnia: Październik 03, 2012, 22:08:32 pm »
Żyjemy w takim durnym świecie gdzie starość nie jest fajna ani porządana....Jeśli można starą matkę albo ojca oddać gdziekolwiek żeby pozbyć się problemu to co to znaczy oddać ,,jakieś głupie`` zwierzę? Przestało być młode,puszyste,malutkie i milutkie to najlepiej się pozbyć...Jak można być tak okrutnym i bezlitosnym....?
,,Człowiek jest królem zwierząt, gdyż przewyższa je w okrucieństwie, ale przyjdzie czas, kiedy będzie traktował mordowanie zwierząt ten sam sposób, w jaki obecnie traktuje zabijanie ludzi. Ten,kto nie szanuje i nie ceni życia, nie zasługuje na to, aby żyć``


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14812.new.html#new Zapraszam na wątek Florka.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4492 dnia: Październik 03, 2012, 22:18:30 pm »
Proponuje imię Nestorek
A jak czuje się Atilla po zabiegu?
Ech, zaczynam myśleć, że tylko jeden taki lekarz jak dr Krawczyk istnieje ....czemu ??  :buu
Ja, co prawda trafiłam z moją 8,5 roczną Trusią tylko do 5 wetów. Dopiero 4 odróżnił przetokę od alergii, ale operacji się nie podjął bo...wiek :(
P.S. Jeszcze jedna kwestia mnie nurtuje...7, 9 lat wspólnego życia a czy oddający podali imiona królików?
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2012, 22:25:01 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4493 dnia: Październik 03, 2012, 22:37:25 pm »
No to ja wrzucam zdjęcia uszaka z Poznania, którego dziś odebrałam.. :(





Okazało się, że Uszak może przebywać do czasu transportu u Tomka i jego rodziny za co BARDZO DZIĘKUJĘ :bukiet Oznacza to, że nie będzie musiał siedzieć u mnie w łazience :) Mimo tak wyglądającego oczka maluszek wydaje się być zainteresowany nowym otoczeniem, zwiedzał klatkę, po mieszkaniu nie chciał chodzić, bo nie daje rady z panelami :)
Mam nadzieję, że więcej napisze już sam Tomek  :papatki
WO AMIGO

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4494 dnia: Październik 03, 2012, 22:42:04 pm »
a skąd ten biedulek? w jakim wieku? i dlaczego takie oczko? zniszczone chorobą urazem?

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4495 dnia: Październik 03, 2012, 22:45:29 pm »
ja za dużo nie wiem, poza tym, że królik ma około 4-5 msc.. ale jutro powinnam wiedzieć więcej, także na pewno dam znać! :(
WO AMIGO

Offline alesia89

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 211
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4496 dnia: Październik 03, 2012, 23:02:06 pm »
Boże jak można tak traktować takie małe, słodkie, bezbronne istotki :( Wszystko bym oddała żeby mieć teraz przy sobie moją pysię, przytulić i wycałować :( Strasznie mi źle że go nie ma i nie wiem czy zdecyduję się w najbliższym czasie przygarnąć innego uszaka ale gdyby była jakaś kryzysowa sytuacja to z chęcią pomogę bo mam teraz wolne miejsce np na dom tymczasowy.
kocham moje uszate szczęście!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4497 dnia: Październik 03, 2012, 23:09:23 pm »
alesia89 teraz, kiedy jest takie przepełnienie w azylu, to każdy DT jest na wagę złota! :)
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4498 dnia: Październik 03, 2012, 23:10:03 pm »
alesia89 domy tymczasowe są dla nas na wagę złota...(widzę Marta, że czytamy sobie w myślach :P)

jeśli chciałabyś zaopiekować się jednym z naszych uszaków, proszę skontaktuj się ze mną mailowo ola.glowacka@kroliki.net



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #4499 dnia: Październik 03, 2012, 23:13:52 pm »
operacji się nie podjął bo...wiek mutny
Tutaj w Niemczech tez w tym wieku nie robia operacji krolom w tym wieku.
Takze dr. Krawczyk naprawde jest mistrzem nad mistrzami!

Bialy staruszek to kopia mojego niedawno zmarlego Wojtusia...byloby cudownie,zeby dostal na imie WOJTUS