Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5351369 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9780 dnia: Marzec 18, 2013, 20:46:17 pm »
Marzyciel jest slodki :) wygląda jakby glaskal miskę i mówił : dobre jedzonko, kochane jedzonko :)))
Życzę maluchom Zdrowka :) a jak moja Nelly? A Hugonek kochany ?
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9781 dnia: Marzec 18, 2013, 20:51:15 pm »
Ja wiem, ze to nie na miejscu, ale Marzyciel naprawdę wygląda jakby tańczył w rytm Shakiry  :balet:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9782 dnia: Marzec 18, 2013, 21:09:15 pm »
Lola u weta była bardzo dzielna, tzn dzielnie się wyrywała z rąk doktora i pędziła do mnie :D w domu troszke na mnie fukała obrażona, ale już jej przeszło i przyszła na pieszczoty. Ma lekko podwyższoną temperature, ale mam nadzieje że leki zadziałają i Lola w końcu przestanie kichać.
Doc. <3 nieziemski człowiek ;)

Olu, byłaś dzisiaj u dr ze mną, odbierałaś zdjęcie i mówiłaś że tylko czytasz, więc napisz do mnie priv albo na maila bo mam maleńką sprawe a zapomniałam wtedy ;)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9783 dnia: Marzec 18, 2013, 21:18:53 pm »
w sprawie Nelly czekam na wiadomości od doc. dam znać  :przytul

Hugo jest niesamowitym królikiem, bardzo bardzo towarzyskim i muszę przyznać, że uwielbieniem darzy mojego M. :P - naprawdę...oczywiście czasami kręci się w kółko, ale generalnie dobrze sobie radzi :) potrzebuje domu bez innych królików, gdzie ktoś poświęci mu dużo czasu, kogoś bardzo cierpliwego i spokojnego - przy Hugo ruchy nie mogą być gwałtowne. w każdym razie ten maluch chwyta za serce :)

co do Marzyciela, to zgadzam się z tym, że abstrahując od powodu jego zachowania, wygląda uroczo :D
naprawimy chłopaka i tak czy inaczej będzie jeszcze szalał na obrośniętych futerkiem łapkach :)



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9784 dnia: Marzec 18, 2013, 21:29:46 pm »
a jak się ma Abigail?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9785 dnia: Marzec 18, 2013, 21:36:22 pm »
Abigail ma ładny apetyt, robi bobki, z zachowaniem póki co bez zmian. weszliśmy u niej z leczeniem świerzbu.



Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9786 dnia: Marzec 18, 2013, 21:39:34 pm »
 :bunny:Super Olu, w takim razie czekam na wieści o Nelly :) calusow sto dla Hugonka :))) i milion miziakow dla pozostałych krolasow

Naprawdę bydgoszczaki wyglądają coraz lepiej, no właśnie a co u Abigail ?
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9787 dnia: Marzec 18, 2013, 21:40:47 pm »
No my z Easy dziś też byliśmy u doc. Mała miała korektę ząbków (siekaczy), ma krzywy zgryz, na dodatek trzonowce też nie ścierają się równo. Co do łapki to mała na pampuchu w ogóle nie ma czucia, jak i również ma zanik mięśnia. Tak więc od jutra (jak tylko dostaniemy leki w naszej aptece) wchodzimy na nowo z zastrzykami. Czeka nas dłuugi okres kłucia niestety.

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9788 dnia: Marzec 19, 2013, 11:14:30 am »
Zdrówka maleńkiej Easy :*

Offline ysmay

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9789 dnia: Marzec 19, 2013, 12:19:56 pm »
a ja poproszę o informacje dot. Pocahontas tj. co jada najchętniej bo nie wiem co zakupić i o jej charakterze

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9790 dnia: Marzec 19, 2013, 12:53:26 pm »
majka44kc Easy ma "adopcja w toku"  :wow ty ?! :D ???
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2013, 12:56:48 pm wysłana przez zuzia11 »

Offline Tofik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9791 dnia: Marzec 19, 2013, 13:26:29 pm »
mam pytanie jak powinno się bawić z królikami? są jakieś konkretne zabawy, które króliki lubią? bo ni się pomysły już kończą

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9792 dnia: Marzec 19, 2013, 13:45:07 pm »
Hmmm... Kula smakula, ja np. Chowalam pod korki od butelek smakolyki a mała je znajdowała itd. :D

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9793 dnia: Marzec 19, 2013, 15:12:55 pm »
Tofikkartony do podgryzania i chowania oraz rolki po papierze do podrzucania np.wypchane suszkami lub siankiem

Easy zdrowiej  :( Majka adoptujesz?
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9794 dnia: Marzec 19, 2013, 15:15:33 pm »
Zabawki? Kocyk + człowiek, który nim porusza, tunele, pudełka, ręczniczki papierowe do darcia rąbkami - najlepiej nowiutkie, nawinięte na rolkę bo rozwijanie takiego ręcznika to niezła zabawa:)
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2013, 15:19:20 pm wysłana przez ing »

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9795 dnia: Marzec 19, 2013, 15:30:47 pm »
 
Kocyk + człowiek, który nim porusza,

no mój Kikuś rozwściecza się strasznie widząc przed sobą ruszający się kocyk albo gazete,pużniej nawet ja jestem obiektem ataków :szerm:
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2013, 17:28:18 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9796 dnia: Marzec 19, 2013, 16:30:41 pm »
https://lh5.googleusercontent.com/-fWcui6tfxCw/UUdMhl9opkI/AAAAAAAAX1g/sdqAnqLlMX4/s1022/DSC05641.JPG
Pampuszki -słodziuszki :)

Zwierzaczki pięknieją w oczach. Zaniemówiłam na widok ich postępów w zdrowieniu.
Nowe fryzurki bardzo twarzowe ;)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9797 dnia: Marzec 19, 2013, 18:57:20 pm »
Pani Olu jak tam idzie odchudzanie Momcia ? :D a tak w ogóle to czy łatwo odchudza się królik :)

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9798 dnia: Marzec 19, 2013, 19:03:38 pm »
majka44kc Easy ma "adopcja w toku"  :wow ty ?! :D ???

Tak to ja :D Mała zostaje już u mnie na stałe! Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł mi ją zabrać i już jej nie oddam :D

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9799 dnia: Marzec 19, 2013, 19:07:50 pm »
Oooo... Serdeczne gratulujacje :*