Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5333074 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7900 dnia: Styczeń 19, 2013, 14:52:45 pm »
W razie czego ja mam u siebie też 2-3 klatki więc jeśli ktoś się zdecyduje przechować uszatego mogę wysłać nawet w poniedziałek, rozprzestrzeniajcie proszę nasz apel wszędzie gdzie się da, głównie na Facebooku, który potrafi czynić cuda o czym już nie raz się przekonałyśmy ;-)

Najważniejsze w tym momencie to DT i DS dla królików, które obecnie przebywają w Azylu i które wymieniłam tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15127.0.html, jedzenie, klatki i pieniądze na zabiegi i ew. leczenie - wspólnie na pewno i tym razem sobie poradzimy  :przytul

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7901 dnia: Styczeń 19, 2013, 15:00:51 pm »
Może ktoś by stworzył wydarzenie na facebook?Zawsze by się szybciej rozchodzilo..?

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7902 dnia: Styczeń 19, 2013, 15:31:40 pm »
Ja wrzuciłam wczoraj na fb i blog zaraz popatrzę jak s tym wydarzeniem się działa

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7903 dnia: Styczeń 19, 2013, 17:31:06 pm »
U mnie jest odzew,problem jest z tym ,że większość moze pomoc dopiero po sesji czyli po 17 lutym ;/

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7904 dnia: Styczeń 19, 2013, 18:14:35 pm »
Wydarzenie udostępnione, zaprosiłam kolejnych znajomych - może ktoś jeszcze zechce pomóc. Ja wezmę tymczasa do siebie na bank. Pytanie jeszcze tylko co z Tośką?

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7905 dnia: Styczeń 19, 2013, 18:26:40 pm »
Dzisiaj wieczorem zrobię oficjalne azylowe wydarzenie i udostępnię do udostępniania. Dopiero wróciłam do domu, dajcie mi odtajać ;)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7906 dnia: Styczeń 19, 2013, 18:29:03 pm »
Czekamy! :)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7908 dnia: Styczeń 19, 2013, 21:11:35 pm »
Jeśli będzie taka potrzeba ja również wezmę jednego,choć u mnie już czwóreczka.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7909 dnia: Styczeń 19, 2013, 21:32:01 pm »
dziękujemy za Waszą mobilizację  :przytul dzisiaj udało nam się już zrobić coś w ramach przygotować na przyszłą sobotę :)

póki co wracamy jednak do wydarzeń dzisiejszego dnia w Azylu

Ethel i Pachino - dwa 4-tygodniowe króliki hodowlane odebrane wczoraj od terrarysty - MartaP & Duży Zając  :przytul

cieszę się, że otrzymały szansę na drugie życie...

Pachino ma 4 złamania, tj. zarówno przednich łap (w tych samych miejscach; tak jak Lilou), jak i tylnych - w miejscu gdzie kończy się skok...

zachowanie Pachino przypominające e.cuni okazało się więc mieć zw. z uszkodzeniami mechanicznymi :( (chyba, że doc znajdzie coś jeszcze)

to zdecydowanie nie wygląda na przypadek...

Pachino już bezpieczny...tak niesamowicie ufny



Ethel



w pon. maluchy trafią do doc. zobaczymy co da się zrobić z łapkami Pachino :( trudno sobie nawet wyobrazić jaki musiał odczuwać ból :(

prosimy o objęcie Ethel i Pachino wirtualną opieką  :przytul
***

mimo wszystko, dzisiejszy dzień w Azylu był niezwykle miły, dzięki naszym gościom :) Aniu, Marta & Kuba  :bukiet kata_strofa  :przytul

króliki były bardzo zadowolone, powód? prezenty :D

granulat, ziółka, sałatki owocowo-warzywne  :bukiet

Koko wylądowała tam, gdzie było naprawdę smacznie :P



Erin była zachwycona - Marta i Ania pracowały nad nią :):):)





Kuba czarował Hrabinę  i Koko  :)





Mioki  odpoczywała po azylowych szaleństwach :D



Swan  pozowała z wykorzystaniem mozolnie ułożonej konstrukcji :)







było naprawdę smacznie! :)







nawet Kurt musiała się skusić :)











Warner w przerwie między posiłkami :)



teraz czas na natkę pietruszki :)













na końcu przyszedł czas na odpoczynek...ufff :) azylowe towarzystwo po spacerach i posiłkach, zawsze wpada w fazę popołudniowej siesty i jest to bardzo miły widok :)



***

Ania z Puńkiem   :przytul Aniu - Fluffy, Fluffy :P







kata_strofa z Sophie   :przytul



(przepraszam za jakość, ale coś mi się nie chciało wyostrzyć :]), ale wyszłyście super :P mam pomysł, że teraz każdy kto pojawi się w Azylu będzie musiał pogodzić się z koniecznością sesji zdjęciowej z królikami :P

***

dzisiaj do nowego domu pojechał Uszatek :D Pani Paulino dziękujemy za dom dla naszego weterana!  :przytul Aniu za Twoje zaangażowanie w tą adopcję  :przytul

w podróż do nowego domu wyruszył też Sylwek :) - chwilowo zatrzymał się w Warszawie, a potem pojedzie na Rybnika :)

w tej chwili trasę Toruń - Poznań pokonuje też Boniek :D



Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7910 dnia: Styczeń 19, 2013, 21:41:27 pm »
Udostępniłam wydarzenie na moim funpage'u (1200 like, może ktoś zobaczy :) )
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline rabbit

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7911 dnia: Styczeń 19, 2013, 21:46:36 pm »
Da radę jakoś wyleczyć te kończyny, żeby mały wyzdrowiał i zaczął funkcjonować i chodzić normalnie?

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7912 dnia: Styczeń 19, 2013, 21:47:09 pm »
to uprowadzenie Bońka doszło do skutku:) ma chlopak farta:)
ps Ania jaka ty jesteś ładna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7913 dnia: Styczeń 19, 2013, 21:52:26 pm »
rabbit, nie wiem jak kwestia tylnych łapek - podejrzewam, że przednie będziemy usztywniać gipsem syntetycznym, ale tylne - nie wiem. miejsce złamań przy tylnych łapkach jest dość "niezwykłe" - nigdy się z czymś takim nie spotkałyśmy. zobaczymy co powie na ten temat doc, ale ten maluch ma wielką wolę życie i zakładam, że uda mu się pomóc.



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7914 dnia: Styczeń 19, 2013, 21:54:12 pm »
Biedne, biedne Ethel i Pachino :( :( Nie wyobrażam sobie, co przeszły :( Czy Pachino je? Te łapeczki muszą go strasznie boleć :(
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7915 dnia: Styczeń 19, 2013, 22:03:50 pm »
Biedny Pachino wygląda jak mój Polciuś. Wysłałam coś na konto dla tego malucha. Mam nadzieję, że te złamania da się wyleczyć.

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7916 dnia: Styczeń 19, 2013, 22:05:12 pm »
Kiedy będzie wiadomo, czy łapki da się wyleczyć, poskładać jakoś? Chłopcy są kochani, nie wiem, jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak potraktować zwierzę!! :(
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7917 dnia: Styczeń 19, 2013, 22:40:58 pm »
Ola_19, Madzia dotarła wiadomość ode mnie ?

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7918 dnia: Styczeń 19, 2013, 22:53:30 pm »
Najchętniej to bym tego terraryste ...........

Ważne, że teraz maluchy są bezpieczne.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7919 dnia: Styczeń 19, 2013, 23:08:21 pm »
po_sąasiedzku tak tak dostałyśmy, aż nie nadążamy odpisywać na wszystkie wiadomości tyle ich dostajemy  :przytul: Dzisiaj mój mąż ma jeszcze urodziny więc króliki siłą rzeczy muszą trochę poczekać na swoją kolej :P bardzo naprawdę bardzo wszystkim dziękujemy i oczywiście cały czas apel jest aktualny - mamy tydzień na pełną mobilizację :)))

A jeśli chodzi o maluchy od terrarysty... MartaP i inne osoby zaangażowane w ich odbicie - jesteście wspaniali  :bukiet Teraz na pewno zaznają chociaż odrobinę szczęśliwego życia...