Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5517213 razy)

0 użytkowników i 41 Gości przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6320 dnia: Listopad 28, 2012, 22:33:16 pm »
kasika ja tez ale jestem bardziej bezczelna- dzwonie do dr często...z telefonu chłopaka:)
ps Ola jak przerzucicie Abi do Warszawy-ja ja wezme do Lublina tylko to musi byc albo przed 5 grudnia albo po ok 18.12 wtedy do Lublina przyjedzie na święta
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6321 dnia: Listopad 28, 2012, 22:51:03 pm »
Mikaja Variusa bym nie odpusciła :lol

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6322 dnia: Listopad 28, 2012, 23:04:48 pm »
Z kapustą, pieczarkami io grzybami leśnymi
kata_strofa, Ty podlecu :)  i co ja mam teraz zjeść? pozostała zupka zalewajka o grzybowej reminiscencji, a Ty w Toruniu obżerasz się krokietami. O zły losie!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline mikaja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6323 dnia: Listopad 29, 2012, 06:13:14 am »
W sobotę idę się spotkać z Variusem  :jupi
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6324 dnia: Listopad 29, 2012, 07:41:36 am »
mikaja super! Trzymamy kciuki za spotkanie i milosc od pierwszego spojrzenia;)

marta1984 przyznaje jestes bezczelna ;P ale dzieki za podpowiedz dobrego rozwiazania;)

Ola_19 jesli ja zorganizuje ta wycieczke do Torunia 15.12 to moge bezposrednio do Lublina zabrac malucha
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2012, 08:18:32 am wysłana przez kasika-k »

Offline asigo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6325 dnia: Listopad 29, 2012, 07:47:08 am »
mikaja trzymam kciuki za spotkanie :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6326 dnia: Listopad 29, 2012, 08:10:30 am »
mikaja wysłałam Ci formularz adopcyjny bo pierwszy kontakt w sprawie adopcji musisz mieć z pośrednikiem adopcyjnym a nie z DT ;-) Wczoraj pisałaś do mnie też o Fluffy więc musimy wiedzieć o którym uszatku będziemy rozmawiać :)

Kajka też ma szansę na nowy dom - trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało  :)

marta1984 spróbujemy załatwić transport na poniedziałek/wtorek - nie będzie za późno? :) Mamy zaprzyjaźnioną osobę, która jezdzi w te dni z Torunia do Warszawy :)

A czy gdybyśmy "przerzucili" też Klarę do Warszawy to do Białegostoku ktoś by jechał w najbliższym czasie i mógłby ją zabrać?  :DD

aaaa i jeszcze do Koszalina szukamy transportu dla Winstonowej do DT :) Jeśli ktoś może pomóc proszę o kontakt: magda.gralak@kroliki.net
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2012, 08:29:27 am wysłana przez madzia85 »

Offline Justyna91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
  • Pozostałe zwierzaki: Pies - Lili <3
  • Za TM: Mój Skarb... Rudzielec. 16.12.2012.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6327 dnia: Listopad 29, 2012, 08:57:36 am »
Jezeli nie znajdziecie transportu to ja moge pojechac w nastepnym tygodniu do Warszawy po nia i zawiezc do Bialegostoku :)
 

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6328 dnia: Listopad 29, 2012, 09:16:04 am »
ooo byłoby super :) Justyna91 wyślij mi proszę na priv nr telefonu do siebie :) Dziękujemy  :bukiet

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6329 dnia: Listopad 29, 2012, 10:46:55 am »
nie będzie:) pon, wtorek będzie super:)jeszcze lepiej jakby w przypadku wtorku to było do max 14:) to wtedy może się zalapie na transport tatusiowy:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6330 dnia: Listopad 29, 2012, 10:55:08 am »
madzia85    wszystko jest wiadome :) przed adopcją musi być kontakt z pośrednikiem w sobotę odbędzie sie jedynie "zapoznanie" Variusa i ewentualnej nowej właścicielki, ale formalności muszą zostać załatwione z Olą lub Tobą :) Wcześniej Variusa nie wypuszczę z rąk! Takiego kochanego uszola nie oddaje się w ciemno :)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6331 dnia: Listopad 29, 2012, 11:04:54 am »
Oczekiwanie na spotkanie adopcyjne a potem na Uszola to torturrra i jeszcze oglądanie coraz to nowych zdjęć z Azylu, na którym widzisz swoje kochane Uszy :) 

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6332 dnia: Listopad 29, 2012, 11:14:00 am »
napewno :) chociaż ja czekając na pierwszego tymczasowicza byłam niezwykle podekscytowana :) dokupywałam jedzono, miseczki, kuwety itp :) aż wreszcie Varius się zjawił

Offline asigo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6333 dnia: Listopad 29, 2012, 11:49:07 am »
może będę trochę nudna :P, ale mam pytanie... jak się miewa Femur? Czekam na obiecane wieści...

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6334 dnia: Listopad 29, 2012, 11:53:18 am »
Asigo wieczorem Ci wszystko napiszę  :przytul

Offline asigo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6335 dnia: Listopad 29, 2012, 11:59:21 am »
madzia85 to czekam do wieczora :).... ale Ola napisała że wieści będą rano, to się upominam rano :P

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6336 dnia: Listopad 29, 2012, 13:01:34 pm »
a widzisz, ale jak chcesz mieć pełne wieści to musisz poczekać do wieczora :P te z rana są szczątkowe  :P

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6337 dnia: Listopad 29, 2012, 21:51:16 pm »
I jak tam wieści o Femurku :D ? Też jestem ciekawa :P .


Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6338 dnia: Listopad 29, 2012, 22:01:20 pm »
A ja jestem ciekawa jak się czuje Koko i Winstonowa, ponieważ mam nadzieje niedługo te panny trafią do mnie na DT. 
Transport na trasie Toruń-Koszalin poszukiwany jest na razie dla Winstonowej ;)

Dzisiaj przyszło 20 kg sianka więc przydadzą się dodatkowe uszy do opędzlowania tego  :D
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6339 dnia: Listopad 29, 2012, 22:24:04 pm »
Czyli jednak bierzesz Winstonową? Jeśli damska część Jagodowego rodzeństwa jest równie żarłoczna to te siano zniknie szybko :P I nudno też nie będzie, zapewniam ;-) Ot,tak mała reklama Jagodzianek :P