Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5262537 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Snoopy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5220 dnia: Październik 27, 2012, 22:52:09 pm »
Jak ja uwielbiam takie "plaskowniki" (króliki jak to opisała joac z wywalonymi girkami) Niech się dobrze chowa razem z Twoją obecna gromadką :)
Kochamy Cię Snoopy

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5221 dnia: Październik 27, 2012, 23:06:49 pm »
Jaka cudna! Vox the beściak: jedzenie ponad wszystko! Nie lubię Cię za ten czysty dywan :P

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5222 dnia: Październik 28, 2012, 11:23:04 am »
Jaka cudna! Vox the beściak: jedzenie ponad wszystko! Nie lubię Cię za ten czysty dywan jezyk1
On tylko na zdjęciach udaje taki czysty, normalnie jest zakłaczony :P

Pierwsza noc za nami - poza waleniem kulą smakulą w kraty i podrzucaniem jej, prawie nic nas nie budziło w nocy :) A.. bo zapomniałam dodać, że póki się nie dogadają, Lora śpi z nami w sypialni :) 

Wprost nie mogę uwierzyć, że Lora, Femur i Tibia czekają na nowe domki, są taaaakie śliczne, taaaakie maleńkie i do tego niemożliwie słodkie :)

WO AMIGO

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5223 dnia: Październik 28, 2012, 12:28:46 pm »
MartaP strasznie się cieszę, że Tibia jest już u Was :))) Wygląda zjawiskowo  :zakochany: Siostra Be też już powinna być we Wrocławiu - marciula i czarna owco ;-) - dziękuję Wam za pomoc  :bukiet

Młodziany Jagody też dzisiaj wyruszyły do nowego domu - Suzy czekamy na relację :D

Zawsze takie informacje bardzo nas podbudowują i pozwalają choć na chwilę zapomnieć o tych smutnych sprawach, których wraz z rozwojem naszej działalności - siłą rzeczy będzie coraz więcej :(

Marta wrzuć jeszcze jakieś fotki Lory - teraz ja będę co niektórych męczyć o wciąż nowe zdjęcia :P :P :P

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5224 dnia: Październik 28, 2012, 12:50:54 pm »
Lora wygląda cudownie :)
A jak wygląda sytuacja z czarną kulką z ropniem? Martwię się trochę o nią :(

Offline agaton85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5225 dnia: Październik 28, 2012, 13:06:14 pm »
A ja właśnie wróciłam z Azylu zakochana..  :P Femur i Tibia są cudowne  :zakochany:

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5226 dnia: Październik 28, 2012, 13:17:48 pm »
Siostrzyczka jeszcze jedzie pociągiem, Kasia(klara703) ją odbierze z dworca, a do mnie Siostrzyczka trafi po południu :)
Zagroda już czeka, Shiva ciekawa nowego lokatora :) mam nadzieję, że Siostrzyczce będzie dobrze na krótkich feriach u cioci :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5227 dnia: Październik 28, 2012, 14:39:43 pm »
MartaP chodziło mi o Lorę rzecz jasna  :PP chyba czas odpocząć od tych króliczych imion ;-)

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5228 dnia: Październik 28, 2012, 14:42:06 pm »
A witamy,witamy. Już jesteśmy w domu ja,Oliver i chyba Francis nie mogliśmy ich rozróżnić :P Chłopaki jedzą,piją biegają,bobczą i sikają Francis nawet do kuwety :) Musimy wymyślić mu imię,ale to później. Wieczorem postaram się zrobić zdjęcia i założę im własny temat :)

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5229 dnia: Październik 28, 2012, 14:45:31 pm »
Suzy- gratuluję adopcji! Oliver to był mój ulubieniec wśród jagodzianek :D Zapewne dlatego, że przypomina moją Lolcię(*) :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5230 dnia: Październik 28, 2012, 14:53:15 pm »
A dziękuje chłopaki są świetni,Oliver już 2 razy "ugryzł" mnie w palec  :mhihi jest strasznie malutki,chwilę pohasał po Azylu i od razu widać jaki będzie z niego wariat :P

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5231 dnia: Październik 28, 2012, 15:02:20 pm »
Fajnie, że azyl na chwilę się rozluźnił, a uszaki pojechały do domków - Suzy, czekamy na fotki Jagodzianek, a Sisterka Be u Marciuli na ile zostaje?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5232 dnia: Październik 28, 2012, 15:11:12 pm »
Będą,będą,aktualnie trochę przysypiają wieczorem może jakieś ciekawe zrobię :) Mam nadzieję,że ktoś wymyśli jakieś fajne imię dla Francis :) Zapraszam w przyszłości do ich tematu :)

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5233 dnia: Październik 28, 2012, 15:15:21 pm »
Francis to chłopak czy dziewczyna? :D Jak chłopak to sugeruję Karmel :D
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5234 dnia: Październik 28, 2012, 15:18:17 pm »
Tibia jest u mnie? :D Czy ja o czymś nie wiem? :P Nie, żeby mi to robiło jakąkolwiek różnicę, ale nie chcę jej mówić nie po imieniu ;)

Lorcia/Tibia właśnie demoluje moje zabezpieczenia.. Wyobrażacie sobie, że ona jest tak malutka, że mieści się w szparze pod szafkami? :niespodzianka

Kilka zdjęć z rana:




Voxiu ją zaakceptował, już ją liże po uszku i przytula się :)




Szczerze mówiąc, myślałam, że będzie zupełnie odwrotnie.. że to Tiggunia zaakceptuje Lorcię od razu (jak była u nas Fly, to podeszła do niej i obwąchała tylko), miałam wrażenie że jakieś "instynkty macierzyńskie" w niej działały i że to Voxiu będzie miał większy problem :) Dziś Tiggunia zaatakowała Lorę, a ja broniąc małej poniosłam straty cielesne :crazy:

A teraz pytanie za 100 punktów :P Czy ja jako DT powinnam jej założyć jakiś osobny wątek, czy mogę od czasu do czasu tutaj wrzucić jej zdjęcia? :)
WO AMIGO

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5235 dnia: Październik 28, 2012, 15:33:53 pm »
DT powiadasz? Yhmmm...Jasne już to widzę :P

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5236 dnia: Październik 28, 2012, 15:36:44 pm »
Też mi się wydaje, że już jej nie puścisz :bunny:

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5237 dnia: Październik 28, 2012, 15:38:23 pm »
Powinnaś założyć osobny wątek, a potem szybko go zamknąć, jak tylko pojawi się chętny do adopcji :P

Lora jest cudaśna, no i z Voxiem (ten zdrajca uszaty, biedna Tigga, zdradzona o świcie ;)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5238 dnia: Październik 28, 2012, 15:41:38 pm »
Słoooooooooooooodka :* !


Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5239 dnia: Październik 28, 2012, 15:44:32 pm »
a ja broniąc małej poniosłam straty cielesne
Straty cielesne na umyślne to wszyscy zakróliczeni ponoszą :diabelek
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.