Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5269765 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2820 dnia: Lipiec 16, 2012, 21:45:41 pm »
Tak strasznie mi przykro z powodu maluszka, który nie doczekał się pomocy od aż dwóch wetów! ;( Jak to można tak po prostu kogoś odesłać... nie rozumiem...

Bardzo za to się cieszę z powodu Maszki i przy okazji bardzo proszę o zdjęcia naszej piękności (tak, dla mnie jest piękna :P ). O Fly już nie mogę nie myśleć.. Śniła mi się dziś i był to bardzo pozytywnie nastrajający sen :) Mam nadzieję, że proroczy! :)
WO AMIGO

Offline Basia i Adam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Za TM: Karampuk, Lolek
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2821 dnia: Lipiec 16, 2012, 21:56:37 pm »
Trzymamy kciuki razem z Lolkiem  :przytul
B&A
www.zwierzaki.phanfare.com

Karampuk the Great :*

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2822 dnia: Lipiec 16, 2012, 22:07:52 pm »
tak było w piątek



jak zawsze w takiej sytuacji, zastanawiałyśmy się, czy nie przekroczymy granicy, "tej" granicy walki...bałam się wrzucać na forum wszystkie zdjęcia Fly




Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2823 dnia: Lipiec 16, 2012, 22:13:35 pm »
tak sobie mysle, że Fly powinna zostać patronem Azylu i jego ambasadorem. Pokazuje, że można walczyc (i warto) nawet o najbardziej kruche życie :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline ola1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2824 dnia: Lipiec 16, 2012, 22:16:21 pm »
Trzymaj się malutka :heart Życzę Wam dziewczyny dużo siły...

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2826 dnia: Lipiec 16, 2012, 22:18:28 pm »
Fly zaczęła właśnie walczyć z zakraplaniem oczu :] chudzielec rozpycha się łapkami, robi uniki głową :]
młoda zaczyna się stawiać ;)



Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2827 dnia: Lipiec 16, 2012, 22:21:24 pm »
tak jak napisałem wcześniej teraz uściślę razem z Solveig. Fly jest symbolem. Symbolem rzeczy z pozoru niemożliwych, walk
 z pozoru przegranych na starcie.

Offline tola83

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2828 dnia: Lipiec 16, 2012, 22:50:31 pm »
mały okruchu, pieknie dajesz radę, oby tak dalej :jupi a Wam dziekuję że jesteście:)

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2829 dnia: Lipiec 16, 2012, 23:08:08 pm »
http://camclub.tv/pl/SremoGirl zapraszamy! dziś mamy spore szanse na wszystkie 3 miejsca. Tylko Paulince trzeba nabić oglądalność! zapraszamy króliczki potrzebują kasy !!

Offline elmo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Flofi, Gucio, Cookie
  • Za TM: Śnieżynka, Luniś, Fibi, Elmo :(
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2830 dnia: Lipiec 17, 2012, 00:20:20 am »
Fly, tak trzymaj!! :heart
Ola, a co z Kluseczką? Miała zabieg?

Offline Michau

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie!:)
« Odpowiedź #2831 dnia: Lipiec 17, 2012, 00:23:07 am »
Trzymamy kciuki za Fly!! Jutro czeka nas wizyta z Poziomką (Faworką) u doc, ale jesteśmy dobrej myśli. Mała biega, fruwa... pełen serwis;) Już rankiem następnego dnia po adopcji lizała czubek nosa, ochoczo wbiegała na kolana, bez "krempacji" zaglądała w każdy zakamarek.  Bardziej ADHD to przypomina, bo zapanować nad nią wymaga stałej uwagi. Do tego sami już nie wiemy, czy to normalne aby króliczka tak pałaszowała w paśniku... póki co, to wygląda na okaz zdrowia, ale zawsze warto to skonsultować.

Ogólnie, to raz jeszcze podziękowania dla Oli za tak przyjazne podejście! Gwarantujemy, że mała będzie miała odpowiednią opiekę:)

P.S. Mamy nadzieję, że Ola nas nie zbeszta, ale Poziomka dostaje w nagrodę "bobika" karmy dla juniora... na sam widok/zapach dostaje szału i potrafi biegać przy nodze póki nie go nie dostanie... ale jak wspomnieliśmy - dostaje w nagrodę, i w kuwetkę potrafi już trafiać;) nie zawsze, ale... są postępy:)

... no i "M4" już w drodze;)

Pozdrówka!
Ewka, Michał i Poziomka (Faworka)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2832 dnia: Lipiec 17, 2012, 00:24:41 am »
zdobylismy wszystkie punktowane miejsca - jestescie niesamowici!!!!!!
Ola cos mi sie widzi ze niedlugo bedziesz skrobac do nas mailik z zamówieniem dla malucha
80dag jeszcze nas nie satysfakcjonuje- zdecydowanie chcemy 2 razy tyle a co bedziemy podtuczac:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2833 dnia: Lipiec 17, 2012, 00:33:16 am »
Gdyby jeszcze był potrzebny transport do Wawy to ja jadę pociągiem w środę bladym świtem ( 6 rano). Ponieważ jadę załatwiać sprawy służbowe to uszaka musialby odebrać ktoś na centralnym.

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2834 dnia: Lipiec 17, 2012, 00:34:34 am »
Yaaaaay!!!  :jupi  :jupi  :jupi  :lol To była fajna zabawa!! Kiedy kolejne transmisje? ;)
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2835 dnia: Lipiec 17, 2012, 00:36:24 am »
jutro- o której damy znac tutaj- przepraszam za pogaducha i innych chamów czyli tzw stalych bywalcow:(
ps strasznie sympatyczny ten twój małż
mam nadzieje ze bedzie miał udaną muchę:)
myślałam o fly i tak jakoś się mi napisało


[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2836 dnia: Lipiec 17, 2012, 00:44:54 am »
Hihihi, dziękuję, przekażę :) Też go bardzo lubię  ;)  ;)  ;)

Bardzo mi się spodobała ta "fly", też od razu pomyślałam o małej Fly :D A tak w ogóle to nawet nie wiecie jak się cieszę, że mała ma się lepiej! Wszyscy tu trzymamy za nią kciuki i jej kibicujemy  :krolik Wpadnę jutro na kolejne transmisje, na pewno znowu się uda!!  :przytul
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2837 dnia: Lipiec 17, 2012, 00:48:22 am »
mamy nadzieje- jutro byc moze ja czyli etatowy klaun-znowu wejde - asia ma teraz swoje problemy i juz dzis ja przegonilismy- chester jest bardzo chory:(
a o fly wlasnie wklejalam posta oli u nas- no i wyszla udana mucha hihi
dobrze ze nie dorodny karaluch:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline dyziulek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2838 dnia: Lipiec 17, 2012, 10:54:26 am »
śledzę wątek Fly zawsze z nutą strachu i obawy i po każdym wpisie Oli czuję ulgę.....Tak bardzo kibicuję temu kochanemu króliczkowi, tak bardzo sie cieszę, że wygrywa walkę z chorobą, że jest taka dzielna, na swój sposób uparta :icon_lol i bardzo dobrze :icon_biggrin . Jak najbardziej pasuje do niej określenie Fly-Walczne Serce :bunny: :heart. Powinna byc symbole azylu.....Cieszę sie, ze Masza wraca do zdrowia, że jej rokowania są pomyślne :-)
Olu, podziwiam Cię bardzo :bukiet i dziękuję Ci

Offline tulikbobik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2839 dnia: Lipiec 17, 2012, 10:56:54 am »
Witam jestem pierwszy raz na forum, gdzie mogę przelać pieniądze na Fly? Ok już znalazłam, przelane, trzymę kciuki a tego człowieka to powinni .........powini dokładnie to samo zrobić i by wystarczyło, ludzie czują się bezkarni.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2012, 11:27:13 am wysłana przez tulikbobik »