Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5272804 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1320 dnia: Luty 23, 2012, 08:29:25 am »
zaharka, jeśli mówimy o tym rudym panu (tak?), to pan się jeszcze wczoraj miewał bardzo dobrze, ba!, powiedziałabym, że za dobrze. Trochę nosi chłopaka  :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1321 dnia: Luty 23, 2012, 09:21:38 am »
"nosi" to dosyć delikatne słowo :) mając na uwadze jego możliwości :)
podejrzewam, że z nim mogło być schematowo: mały milusi króliczek zaczął dojrzewać, zrobił się przez to agresywny, kogoś ugryzł albo podrapał no to wyrzucił go z domu.

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1322 dnia: Luty 23, 2012, 09:53:58 am »
A co z Omegą? Bo zaś ją widziałam na stronie adopcyjnej :(

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1323 dnia: Luty 23, 2012, 12:24:19 pm »
No niestety. Wróciła do adopcji. Miejmy nadzieję, że kolejny dom będzie dla niej już tym ostatnim bo więcej ta mała już chyba nie zniesie...

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1324 dnia: Luty 23, 2012, 12:41:06 pm »
i dziwic sie ze jest agresywna- ona nigdzie nie czuje sie jak u siebie i nie ma poczucia bezpieczenstwa biedny maluszek:( oby ostatni domek znalazl sie szybko i czekali na nia w nim kochajacy opiekunowie
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline lidia123

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 141
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1325 dnia: Luty 23, 2012, 13:31:17 pm »
Piękna damulka dalej pod moją wirtualną opieką

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1326 dnia: Luty 23, 2012, 15:55:41 pm »
No niestety. Wróciła do adopcji. Miejmy nadzieję, że kolejny dom będzie dla niej już tym ostatnim bo więcej ta mała już chyba nie zniesie...

Biedactwo :( Strasznie jej żal.

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1327 dnia: Luty 23, 2012, 16:09:54 pm »
Biedna Omega :( Miałam nadzieję, że jednak uda się z tamtym domkiem. Cóż, będę dalej trzymać za nią kciuki. Oby następny dom okazał się już tym ostatecznym.

Co słychać u Maszy, tak swoją drogą? Jakaś poprawa może? :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1328 dnia: Luty 23, 2012, 20:48:32 pm »
Lulu jest po zabiegu, stabilny, ale jeszcze śpi

jest naprawdę w złej formie, lekki jak piórko...bardzo bałam się narkozy, ale nie było wyjścia.
zęby mu się ruszały + raniły dziąsła

teraz jest pod najlepszą opieką (weterynaryjną również)  :bukiet


dzisiaj Florence pojechała do nowego domu - niusia :* to dla mnie wielka radość ;)

dziękuję za wspólną pracę w schronisku przy zwierzakach, za transport dla szynszyla ;)


DS dla Florence przyniósł też szczęście dla Majgull, która opuściła schronisko i trafiła do naszego cudownego DT w Bydgoszczy :*

szynszyl też znalazł DT u naszej Darii - DT Kulki :*


poniżej sesja zdj. przystojniaka Walkera i pięknej Gołdy ;)

koszyk ze zdjęć to prezent od niusi dla naszych uszu ;) ;) ;)

jutro Walker i Gołda mają kastrację/sterylizację

Johnnie Walker























Gołda


















w schronisku codziennie trwają pracę i każdego dnia widać postępy, Tomek  :bukiet

naprawdę jest coraz piękniej ;) ;) ;)



brakuje już tylko parapetu ;)

























Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1329 dnia: Luty 23, 2012, 20:55:59 pm »
Walker jest prześliczny! Oby oba uszaki dobrze zniosły zabiegi i szybko wróciły do formy! A azyl z każdym zdjęciem piękniejszy! Aż miło popatrzeć na tą rezydencję dla kudłatych bestyjek:)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1330 dnia: Luty 23, 2012, 21:11:18 pm »
gołda achhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh cudna para uszu:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Graszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5396
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Rubinka i Pierwiosnek
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM Izolda 29.04.2021, Kubuś 29.06.2021
  • Za TM: Bambosia-30.11.2017r, Niuniuś-16.04.2018r, Stefanek-27.04.2018r, Tuptuś-28.04.2019
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1331 dnia: Luty 23, 2012, 21:34:51 pm »
Gołda- śliczna ta moja panienka :) a i Johnnie Walker cud chłopaczek. :)
Ciekawe jak tam ta mała bida Gimli... ale jest pod taką wspaniałą opieką ,że jestem dobrej myśli.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1332 dnia: Luty 23, 2012, 22:11:18 pm »
czy Gimli to ten z nowotworem jąder?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1333 dnia: Luty 23, 2012, 22:25:28 pm »
marta1984,

tak, to Gimli ;)

Gimli ma problemy z czystością, faktycznie ma stany, kiedy wpada w taki stan 'zawieszenia', jakby go nie było...zobaczymy jak jego zachowanie będzie się zmieniać,
jestem dość dobrej myśli



Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1334 dnia: Luty 23, 2012, 22:37:17 pm »
Olu jakie problemy z czystością . Wczoraj umył sobie łapkę ( pisała o tym Agn) , w sobotę umyje sobie drugą . On po prostu nie jest taki raptus. Powoli , pomału ale skutecznie.... :lol

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1335 dnia: Luty 23, 2012, 22:42:27 pm »
no wlasnie on po prostu wie ze czeste mycie skraca zycie i trzyma sie tej maksymy:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1336 dnia: Luty 23, 2012, 22:48:13 pm »
dori, a to na pewno ;) wcale mu się nie dziwię, że nie dbał o higienę...nie miał nawet możliwości, ma długą sierść, nie wiemy jak długo żył z bólem i guzem przy jądrach,

mam nadzieję, że niedługo będzie mógł się skupić na dbaniu o swoje futerko ;)

w tej chwili bardzo martwię się o Lulu, on jest bardzo słaby :(



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1337 dnia: Luty 23, 2012, 22:56:54 pm »
nie obudził się po operacji?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1338 dnia: Luty 23, 2012, 23:03:34 pm »
obudził się, ale generalnie jest słaby. mam nadzieję, że ruszy po zrobieniu porządku z zębami.
narkoza w tym wieku, przy takim stanie zdrowia zawsze jest bardzo ryzykowna, ale niestety tylko zabieg może mu pomóc i nie może być w lepszych rękach.

mam nadzieję, że tak jak Gimli ruszy...



Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1339 dnia: Luty 23, 2012, 23:06:52 pm »
Nie mogę ochłonąć z wrażeń dnia dzisiejszego :) Florence   :heart również - jest już u nas w domku stałym - ciągle zwiedza, podskakuje i ma już sesje foto za sobą, ale to będzie w odrębnym wątku :)
Dziękuję Olu za możliwość przygarnięcia tej małej istotki :przytul Nie rozumiem z jakiego powodu ktoś sie jej pozbył i to w tak okrutny sposób - wystawiając na śmietnik  :glupek:

Azyl robi ogromne wrażenie  :brawo: Absolutnie nie przypomina pomieszczenia z pierwszych zdjęć - to będzie wspaniałe miejsce dla królasków, które będą miały szanse na nowe domki  :krolik :krolik :krolik
Króliczki w azylu po prostu są boskie! Każdy z nich ma swój urok i jeśli ktoś się zastanawia nad przyjęciem królaska pod swój dach - to radzę sie spieszyć - bo takich cudności można pozazdrościć.

Bardzo żal mi jest Lul'ego :( Tyle musiał wycierpieć. Oby szybko wrócił do zdrówka. Trzymam kciuki za kolejne zabiegi i za postępy Majgull w DT  :)

Jeszcze raz gorąco dziękuję za Florence i za miło spędzony dzień :)