Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5264189 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13080 dnia: Sierpień 24, 2013, 23:26:46 pm »
Jak Pachino?! :heart :zakochany: Coś czuję, że to będzie moja druga ulubienica :P
WO AMIGO

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13081 dnia: Sierpień 25, 2013, 05:31:15 am »
Uff króliki już w Azylu! Wrzucam trochę fotek na szybko, bo już późno (a może raczej wcześnie?:D) ..  Azyl jest naprawdę magiczny - zmieścił króliki plus śpiącą Milenę i Weronikę:D
Jutro/Dzisiaj Ola zapewne napisze co i jak. W grupie jest największy królik jakiego w życiu widziałam:D ale najpiękniejszym królikiem na świecie nadal pozostaje Bonsai!  :heart























Królik z e.c. (nie wiem czy dobrze napisalam..:/)














Maluszek chyba w najgorszym stanie




Tak wygląda chwilowo Azyl:D




I fotka gratis z wielkim białym królikiem:D




a teraz DOBRANOC / DZIEŃ DOBRY !:P


Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13082 dnia: Sierpień 25, 2013, 08:35:45 am »
Jestem pod wrażeniem, chyba wszystkiego! - piękna królików, Waszej determinacji, siły, mobilizacji, pojemności azylu, nocnej akcji, organizacji... Nie umiem wymienić: słowem jedno wielkie WOW! :D
Kochani, teraz musimy pomóc! Wpłacajmy, kupujmy w uszatkowie.pl, jeśli każdy dorzuci choć grosik, nazbiera się sporo! :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13083 dnia: Sierpień 25, 2013, 09:46:41 am »
Dziewczyny podziwiam was!! Tyle pracy i serca w to włożyłyście!
Tak jak mówi joac, wielkie WOW!!

My chcieliśmy pomóc, ale dziewczyny powiedziały nam że mamy jechać do domu bo już wszystko posprzątane i o ...  ;p
Przyjadę do was może w tygodniu jak dam radę. Trzymajcie się. A... i jak odpoczniecie to ja czekam na wyczerpującą relację, zdjęcia itp ;p

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13084 dnia: Sierpień 25, 2013, 09:52:04 am »
Również jestem pod wrażeniem przeprowadzonej akcji i życzę dużo dużo sił! Cieszę się, że uszaki są już u Was :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13085 dnia: Sierpień 25, 2013, 09:54:50 am »
zacznę trochę niecodziennie jak na wczorajsze wydarzenia, ponieważ żeby napisać wszystko o wczorajszym dniu i wrzucić pierwsze indywidualne zdj. królików, muszę ogarnąć myśli (wyszłyśmy z Azylu o 4:30, a Milena i Weronika tam nocowały)

wczoraj do DT u Majki trafiły Apati i Hachi  :bukiet a do Małgosi (wolontariuszki Azylu) w Toruniu Koko  :bukiet

dzisiaj do domu tymczasowego u Patrycji (DT Wolfiego, który niedługo wyruszy w trasę do DS w Poznaniu) trafi jeden podopieczny Azylu (Pufcia lub Saphira) a do DT u Anety i Krystiana - Czupurek  :bukiet jutro do DS zawieziemy Zidana  :przytul

piramidę udało nam się już rozładować :P



po nocy wszystko w Azylu ok

a to tylko kilka zdj. z rozładunku :P samochód (chociaż jego wielkość nas odrobinę przeraziła :P) był zapakowany perfekcyjnie - po prostu wszystko zmieściło się idealnie.









a to na miły początek dnia i i niech taki obrazek dodaje nam energii ;)



a to te same króliki podczas transportu

[img]http://imageshack.us/a/img41/2374/hhoy.jpg[/mg] (zdj. Kasi w małej granatowej klatce, link nie działa)

(stan tych królików...no comment, ale o tym później)

***

podziękowania będą później, bo czas iść po bułki :P a jest ich dużo  :przytul



Offline Graszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5396
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Rubinka i Pierwiosnek
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM Izolda 29.04.2021, Kubuś 29.06.2021
  • Za TM: Bambosia-30.11.2017r, Niuniuś-16.04.2018r, Stefanek-27.04.2018r, Tuptuś-28.04.2019
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13086 dnia: Sierpień 25, 2013, 10:03:32 am »
Szczerze podziwiam i dziękuję w imieniu króliczków za olbrzymie zaangażowanie i serce . Dziewczyny toruńskie , śląskie , częstochowskie - jesteście wielkie . I nie tylko dziewczyny , panowie również :)
Jeden etap za Wami , ale teraz trudna i żmudna droga , jednak wierzę , że wszystko się uda . :)

MartaP - spojrzyj tej malutkiej z EC w niebieskie oczka , to zakochasz się na zawsze :)

Offline Yn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13087 dnia: Sierpień 25, 2013, 10:17:58 am »
Jestem pod wielkim wrażeniem Waszej siły i motywacji, by całą noc siedzieć i ratować te cudowne królasy! Wspaniała robota! :D

Czy będzie organizowana jakaś giełda na rzecz tych królików? :)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13088 dnia: Sierpień 25, 2013, 10:20:39 am »
Yn będzie :) :)
P.S. Odpowiem Ci dziś na maila :)
WO AMIGO

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13089 dnia: Sierpień 25, 2013, 11:10:50 am »
A ze mną, tak jak mu obiecałam, przyjechał jeden uszak - o wdzięcznym imieniu Haszysz, dla przyjaciół Hasiek

Sicca, przywiozłaś imiennika mojego uszatego :D

brawa dla wszystkich biorących udział w akcji :)   :bukiet wiele piękności przywiozłyście :)

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13090 dnia: Sierpień 25, 2013, 11:41:55 am »
wróciłam do domu z noclegu w Azylu i chyba padam na twarz. Zasnęłyśmy około 5.30 po dokładnym umyciu podłogi etc. Króliki tak strasznie hałasowały, że z naszego snu dużo nie zostało, a rano obudziłam się z ceko Kendry na karimacie  :P
Kendra zrobiła się strasznie przytulaśna odkąd została mianowana na bezklatkową. Obsikała nam śpiwory, skakała mi w nocy po głowie itd ale to nic.  :lol Przed nami kolejny, ciężki dzień. Zjem obiadek i lecę na dyżur!


Bardzo prosimy o jedzonko dla królasków. Kończy nam się dosłownie wszystko: siano, zioła, granulat oraz podkłady i ręczniki papierowe. Wszystko znika w zaskakująco szybkim tempie, więc każdy grosik jest w tej chwili dla nas baaaaaardzo ważny. z góry dziękujemy w imieniu swoim i uszaków! :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13091 dnia: Sierpień 25, 2013, 11:46:34 am »
a rano obudziłam się z ceko Kendry na karimacie
czy to nie piękny początek dnia? :P
dziewczyny, jesteście wspaniałe :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13092 dnia: Sierpień 25, 2013, 11:48:31 am »
Ale fajowe królaski! :) Oby wszystko się ułożyło! Wspaniała ekipa i kawał dobrej roboty odwalony! :bukiet :*

a do DT u Anety i Krystiana - Czupurek
a który to jest Czupurek? Ten znaleziony pod śmietnikiem?

Offline chlup

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 657
  • Lokalizacja: wielkopolska
  • Moje króliki: Pimpol
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13093 dnia: Sierpień 25, 2013, 11:52:16 am »
Te zakupy w uszatkowie na Azyl to jest świetny pomysł :)
Nie doszukałam się informacji: ile z tych królików przyjechało do Azylu?

Jesteście dzielne! :) Odżywiajcie się tam dobrze żebyście z sił nie opadły :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13094 dnia: Sierpień 25, 2013, 11:52:49 am »
Nie doszukałam się informacji: ile z tych królików przyjechało do Azylu?
wszystkie, jakie przejął OTOZ

Offline MartuchaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13095 dnia: Sierpień 25, 2013, 12:12:29 pm »
Jeśli to ten o którym myślę to Czupurek to ten królas ze Złotowa :-) Fajowy jest, miałam go w domu kilka godzin i jest naprawdę baaardzo sympatyczny :-)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13096 dnia: Sierpień 25, 2013, 12:34:35 pm »
a Lubczyk znowu wszystko pięknie zjadł :))) jedziemy właśnie odwieźć nasze auto dostawcze :P

nasza Pachino w wersji mini w nocy zjadła ładnie rodicare, siano i zioła. ma koszmarny skęt, ale o tym później :/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2013, 12:41:56 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13097 dnia: Sierpień 25, 2013, 12:38:34 pm »
Świetna robota dziewczyny :) wielki szacun :*

Krolaski są piękne , te uszy wlochate :*

Lubczyk - brawooooo :*
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13098 dnia: Sierpień 25, 2013, 12:47:43 pm »
Witam  :heej bo nas jakiś czas nie było.

Widzę ,że wiele się dzieje. Przyjechały nowe króliki. To że jesteście WIELKI to dawno wiem. Miałam zaszczyt poznać tylko Olę (albo aż :icon_biggrin :icon_biggrin ) .

Serdeczna dzięki za to co robicie   :* . Postaram się coś kupić w uszatownie. Co najbardziej potrzebne ? Piszcie ?

Maciejka Was pozdrawia i mocno niocha  :D  :bukiet.

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13099 dnia: Sierpień 25, 2013, 13:15:52 pm »
A Hasiek gorąco pozdrawia swoje rodzeństwo i resztę towarzystwa i cieszy się, że dojechali bezpiecznie! :)

Jest bardzo przestraszony i lekko wzdęty. Ma apetyt i to spory. Załatwia się do kuwety.. i prawie wszędzie :D Póki co, jest na kwarantannie, także nie może pokicać przez te kilka dni (bo ma bogate życie wewnętrzne - kokcydia, glisty, owsiki.. za dużo tych zwierzątek!), najpierw musi zostać odrobaczony. W uszach świerzb sobie hasał żwawo, także otrzymał Oridermyl. Popołudniu biorę się za wyczesywanie i wycinanie reszty kłaków ;)

A tymczasem:








Co to artyzmu ułożenia rzeczy w klatce - to już jego inwencja twórcza, póki mieści się w granicach rozsądku to nie ingeruję :P
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new