Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5276398 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12360 dnia: Lipiec 16, 2013, 13:49:14 pm »
2 króliki z Warszawy, którym niestety osoba z SPK z Warszawy odmówiła pomocy dlatego pilnie musimy znaleźć dla nich chociaż DT gdyż grozi im otrucie.
:?:

 A co słychać u Lality zrobiła się bardziej śmiała,kontaktowa?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2013, 13:52:57 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12361 dnia: Lipiec 16, 2013, 14:13:02 pm »
Lalita niedługo pojedzie do jednego z naszych ulubionych DT gdzie na pewno przekona się do ludzi  :przytul Największy problem u niej na ten moment to niestety nadwaga :/

Jutro w Azylu odbędzie się też spotkanie, które miejmy nadzieję, że zakończy się dla któregoś uszatka domem stałym lub chociaż tymczasowym :)


Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12362 dnia: Lipiec 16, 2013, 14:18:04 pm »
A jaki domek szykuje się dla Lusi?

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12363 dnia: Lipiec 16, 2013, 14:28:05 pm »
co do szerzenia wiedzy o Azylu, można się wkręcić na plan 'Prawa Agaty' w Bydgoszczy :P o ile jeszcze to kręcą, nie jestem w tym zorientowana
  
Herbi

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12364 dnia: Lipiec 16, 2013, 14:30:15 pm »
Dla Lusi szykuje się dom stały - w Jaworznie :) Czekam jeszcze tylko na relację ze spotkania przedadopcyjnego :)

agusiek a dałabyś radę się zorientować? może uda się coś wyszperać w internecie :D

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12365 dnia: Lipiec 16, 2013, 14:35:47 pm »
Największy problem u niej na ten moment to niestety nadwaga kwasny

 tak nie widziałam jeszcze nigdy tak otyłego królisia :(
Super że będzie w dobrym DT :)


Magda jak znajdziesz chwile to odpisz mi prosze na smsa,na forum w razie czego też jestem (PW)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2013, 15:26:10 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12366 dnia: Lipiec 16, 2013, 14:42:40 pm »
 No dziewczyny, trzymam kciuki za wasz plan! :D
Azyl rozwija się w błyskawicznym tempie, już nie mogę się doczekać co będzie za pare lat  :lol

Co do królików z Warszawy... :zdenerwowany :zdenerwowany :zdenerwowany
Dobrze, że są jeszcze osoby, na które można zawsze liczyć  :bukiet :bukiet

Ps Dajcie znać jak znajdzie się DT, dla uszaków z Warszawy
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2013, 14:51:40 pm wysłana przez Ko_meta »

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12367 dnia: Lipiec 16, 2013, 15:03:20 pm »
Madzia85 czy wrzucić na FB prośbę o dt dla warszawiaczków?

Fajnie byłoby, gdyby część ekipy "Lekarzy" skusiła sie na odwiedzenie azylu, bo to robi największe wrażenie :P i tu miałam na mysli przede wszystkim wrażenie na ekipie ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2013, 15:10:44 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12368 dnia: Lipiec 16, 2013, 15:07:30 pm »


Fajnie byłoby, gdyby część ekipy "Lekarzy" skusiła sie na odwiedzenie azylu, bo to robi największe wrażenie :P

A podczas dnia otwartego...to dopiero byłby hit :P

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12369 dnia: Lipiec 16, 2013, 15:31:01 pm »
Udało się wstępnie ogarnąć sytuację - króliki niedługo będą już bezpieczne :)

Bardzo dziękuję kilku wspaniałym osobom z Warszawy - jak to już Wam napisałam w sms-ach - przywracacie wiarę w ludzi  :*

Madziu, Kasiu, Aniu, Olu, Iza - bardzo Wam dziękuję za błyskawiczny odzew i natychmiastową chęć pomocy i w transporcie i zapewnieniu DT  :bukiet

Okazuje się, że są to 2 króliki hodowlane, karmione zgniłymi warzywami - ciekawe w jakim będą stanie :/

Trzymajcie za nie kciuki :)

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12370 dnia: Lipiec 16, 2013, 16:16:58 pm »
Madziu rozumiem że kwestia."przechowania " krolasow warszawskich jest już załatwiona?
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12371 dnia: Lipiec 16, 2013, 16:19:20 pm »
madzia85, postaram się coś poszukać ;) dam znać jkby co
  
Herbi

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12372 dnia: Lipiec 16, 2013, 16:24:09 pm »
http://www.enjoybydgoszcz.pl/bydgoszcz/rozrywka/item/5084-bydgoszcz-ponownie-w-prawie-agaty-sprawd%C5%BA-gdzie-kr%C4%99c%C4%85-sceny   znalazłam to. Ale nie ma dokładniejszych inf. Ale może dziewczyny jak będą na planie 'Lekarzy' dowiedzą się czegoś? W końcu też TVN ;)
  
Herbi

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12373 dnia: Lipiec 16, 2013, 16:27:52 pm »
KarolinaK - tak, oba uszatki mają załatwioną miejscówkę w DT :)


Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12374 dnia: Lipiec 16, 2013, 17:40:14 pm »
KarolinaK - tak, oba uszatki mają załatwioną miejscówkę w DT usmiech2
super bo juz dzwoniłam do męża (pracuje w Wawie) i przechowałby maluchy a ja pewnie dowiozłabym je z Poznania..ale skoro juz załatwione to spoko :):) dzwonie do niego że może jechać do Katowic :) - był gotów przesunąć wyjazd służbowy byle tylko odebrać królasy, a teraz to nich sobie pracuje hihihiihihiih ( on głupieje kiecy słucha moje gadanie o królikach, ale powoli sie przekonuje i co najważniejszenie przeszkadza :):))

co do Wawy Madziu to no cóż ....szkoda słów...ale wiem, że i w SPK są dobrzy ludzie prawda? :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12375 dnia: Lipiec 16, 2013, 19:48:00 pm »
Pewnie, że są - wszędzie są dobrzy ludzie i gdyby nie oni, nie byłoby tylu uratowanych królików :) Karolinko podziękuj mężowi w naszym imieniu za zaangażowanie i za chęć pomocy a do Katowic/Jaworzna też potrzebujemy transportu - jakby co :P

Postaram się jak najszybciej zaktualizować listę wirtualnych opiekunów, do których dołączyła Pani Martyna (WO Tilli), Pani Aksana (WO Forta) i Pani Ewa (WO Poziomki)  :bukiet :bukiet :bukiet

I jeszcze Amigo pozdrawia ze swojego DT, stale wypatrując... już prawie od roku.... domu stałego :)












Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12376 dnia: Lipiec 16, 2013, 19:57:59 pm »
No i ja WO Zidane :)))))
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12377 dnia: Lipiec 16, 2013, 20:07:32 pm »
 :krzywy2 no tak wiadomości priv jeszcze nie zdążyłam odczytać  :P Oczywiście Zidane też już ma swojego wirtualnego opiekuna :przytul

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12378 dnia: Lipiec 16, 2013, 20:08:23 pm »
:*
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12379 dnia: Lipiec 16, 2013, 22:03:35 pm »
Inną weteranką wciąż czekającą na nowy dom jest Koko tj. ta biało-brązowa panna z lewej ;-):



która potrafi:

wskakiwać wszędzie bez trzymanki:





wyjadać ulubione zioła prosto z torebki:



naśladować opiekuna:



być uległą/podległą:



i na pewno potrafi być wspaniałą partnerką dla uszatego kawalera:



Osoby zainteresowane jej adopcją bardzo proszę o kontakt: magdalena.gralak@azyl.torun.pl :)

Bardzo prosimy o domy stałe i tymczasowego dla naszych już prawie 80 podopiecznych  :bukiet