Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5277095 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1220 dnia: Luty 14, 2012, 13:26:23 pm »
Kratki dla Gusto kupiliśmy z mężem na Allegro : http://allegro.pl/kojec-wybieg-dla-psa-gryzonia-85x60cm-gratisy-i2103114778.html.  Mam takich kratek więcej, można je dowolnie formować i przy poprzednim królasku chroniliśmy nimi naszą kanapę przed totalną destrukcją  javascript:void(0);
Kurcze jest cudowny! Niestety moja mała z łatwością wyskakuje z kojca o wysokości 70cm ....

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1222 dnia: Luty 14, 2012, 15:07:33 pm »
będę musiała go kupić;)) Tylko jeszcze do sterylizacji Pepa zostanie w starym kojcu bo ma "dno" i można go względnie szybko i dokładnie posprzątać;) Bardzo dziękuję za informację :icon_biggrin

Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1223 dnia: Luty 14, 2012, 16:53:34 pm »
Dwa miesiące i mój Zizou wyfrunął do nowego domku. Oby go tam mocno kochali :)
Czy lista wirtualnych adopcji jest aktualna?
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1224 dnia: Luty 14, 2012, 16:57:36 pm »
http://torunskie-kroliki.blog.pl/category/wirtualne-adopcje/
Nie do końca jestem pewna co do Foxa? Fox ma - op Chlup:))

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1225 dnia: Luty 14, 2012, 18:04:16 pm »
dziewczyny dzisiaj wieczorem zaktualizuję listę wirtualnych ;)

dojdzie do niej na pewno Lulu znaleziona w Bydgoszczy, która dzisiaj przyjechała do Azylu na pewno na czas diagnozy/ewentualnego zabiegu + król, którego jutro odbieram od pewnej Pani z Torunia

jutro od rana skrobiemy sufit...chciałabym go jutro skończyć, czyli pewnie od rana do późna skrobiemy ten sufit :]



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1226 dnia: Luty 14, 2012, 18:43:58 pm »
dojdzie do niej na pewno Lulu

Lulu-tak ma na imie moja przyszla synowa,dlatego biore krolisie od razu pod swoja opieke :bunny:

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1227 dnia: Luty 14, 2012, 18:54:23 pm »
Soniu, może otwórz własny azyl :) będzie prościej ;)

Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1228 dnia: Luty 14, 2012, 19:06:54 pm »
Sonia taki azyl wirtualnie już zorganizowała  :pokoj:

w końcu tyle małych uszu ma dzięki niej boskie warunki i zapewniony wikt, że niejeden z nas mógłby się pochylić w podziękowaniu... nie mówiąc o tych maluszkach  :bunny:

A Lulu jest śliczną królinką... też jesteśmy ciekawi, jaka będzie diagnoza doktora...
nie chciała specjalnie jeść, mało piła... i te dredy...

ale wkrótce wizyta i wszystko się wyjaśni  :jupi
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2012, 19:13:13 pm wysłana przez Romankia »
Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1229 dnia: Luty 14, 2012, 19:13:17 pm »
Wiem, wiem :) sama się o tym przekonałam, a może nie tyle ja co mój tymczasowicz Stefan :)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1230 dnia: Luty 14, 2012, 19:19:17 pm »
Dziewczynki ja straaasznie kocham te dupki puchate :zakochany: :heart :heart :heart :heart :heart
Dopoki bede mogla,bede pomagac..... :heart

Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1231 dnia: Luty 14, 2012, 19:24:27 pm »
JESTEŚ RÓWNIE WIELKA jak wolontariusze schroniska! Nie mówiąc o Oli i Magdzie!

... one nie mają chyba chwili czasu dla siebie... i połówek... :-)
Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1232 dnia: Luty 14, 2012, 20:03:02 pm »
Hmm...bywa ciężko, ale generalnie chyba wszystko jest kwestią dobrej organizacji czasu ;)

co do czasu dla "połówek", to chociaż trudno w to uwierzyć...wydaje mi się, że zarówno w przypadku moim jak i Magdy jest wręcz odwrotnie...;) w dużej mierze dzięki temu jesteśmy w stanie tyle robić...;), a że chłopacy nie zawsze kochają króliki - to inna sprawa...:]
z drugiej strony jest tak, że im mniej mam czasu, tym lepiej go wykorzystuję i chyba jednak mam życiowe "adhd"... chociaż oczywiście czasami nawet najlepsza organizacja czasu nie pomoże...szczególnie kiedy od dłuższego czasu nawarstwia się zmęczenie i nie wyrabiamy na zakrętach...ale tak to jest, raz lepiej, raz gorzej

Soniu dziękujemy za wirtualną opiekę nad Lulu  :bukiet Pani Aniu  :bukiet

http://www.schronisko-torun.oinfo.pl/index,adopcje,inne,3.html - strona Schroniska ruszyła, chociaż ciągle jest w budowie i jest dopiero uzupełniania - tak czy inaczej mamy I ogłoszenia naszych uszaków, w tej chwili są w kategorii "inne zwierzęta", ale obok psów i kotów będzie niedługo osobna kategoria "króliki" ;)

w dziale porady będą też linki do króliczych stron ;)

w ostatnim czasie zwiększył się ruch w naszym województwie ;) m.in. za pośrednictwem schroniska. myślę, że kiedy ruszy Azyl będzie jeszcze lepiej - może pracy będzie jeszcze więcej, ale z drugiej strony na pewno info o królikach dotrze do zdecydowanie większej liczby osób ;)



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1233 dnia: Luty 14, 2012, 20:29:17 pm »
Tak, zdecydowanie - bez naszych połówek to wszystko w ogóle by nie funkcjonowało.... BA! my byśmy nie funkcjonowały :) Dlatego nawet w tym całym szaleństwie nie możemy i nie zapominamy o sobie i o nich - bo o to w tym wszystkim chodzi aby umieć wszystko zorganizować tak, aby nikt nie był pokrzywdzony ;-)

Na szczęście się da - tylko wszyscy muszą tego chcieć :)

n-monika Zizou na pewno będzie mocno kochany - jak tylko będę miała nowe info z jego DS dam Ci znać :) Na razie wiem tylko tyle że jest prawdziwym miziakiem - Pani Aniu widać, że nie brakowało mu głasków jak był u Pani - chyba każdego królika będziemy do Pani przysyłać na naukę bycia króliczą przytulanką :P

Rzeczywiście (nie zapeszając) ruch w adopcjach zrobił się spory co nas bardzo cieszy :))) ale są takie uszatki jak przykładowo Sani: http://adopcje.kroliki.net/rabbits/414#yield która nadal czeka na swoją szansę :( Pilnie musimy znaleźć też chociaż dom tymczasowy (a najlepiej stały w tempie błyskawicznym....) dla królinki Majgull...http://adopcje.kroliki.net/rabbits/572#yield Majgull nie powinna być w schronisku - potrzebuje normalnego domu i cierpliwego opiekuna :(

No a dla Ciebie Soniu -  :bukiet


Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1234 dnia: Luty 15, 2012, 09:39:38 am »
Tak, Dziewczyny z Torunia są NIESAMOWITE  :bukiet :bukiet :bukiet
Ale to jest właśnie to, co nazywamy PASJĄ  :icon_biggrin

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1235 dnia: Luty 15, 2012, 20:25:25 pm »
dziewczyny dziękujemy za ciepłe słowa :*

tak to już jest, że chyba wczoraj wywołałam wilka z lasu i dzisiejszy dzień był wyjątkowo trudny i męczący...
mój Tuptuś urządził w wieczorem protest, to skończyło się wizytą u doc o bardzo późnej porze, a potem nocny dyżur...w dodatku Masza znowu kicha, w nocy najmocniej i przed nami wizyta u doc.

na szczęście udało się zrealizować plany dzisiejszego dnia i kolejny etap remontu za nami. ściany są przygotowane do montażu regipsów.
chciałabym bardzo podziękować Oliwii za to, że przez kilka godzin razem ze mną walczyła z sufitem oraz Patrycji i Tomkowi  :przytul
za wspólną pizzę i herbatę w schronisku też ;)
jesteście bezcenni :*

sufit został doprowadzony do porządku - chyba ten bliski kontakt z sufitem będzie mi się śnił po nocach ;), ściany zostały zagruntowane.

wyszliśmy ze schroniska bardzo późno, więc jutro popołudniu robimy zakupy "na piątek" i nie tylko.

jutro wizyta u doc czeka Lulu (dzisiaj doc nie było)

zrobiłam jej kilka zdjęć - Lulu jest bardzo smutna, tak jakby jej nie było i tak jakby miała wypisaną na sobie całą smutną historię swojego życia







następne zdjęcia będą na pewno pogodniejsze (mam nadzieję...)

z dobrych wiadomości dzisiejszego dnia, Britta w przyszłym tyg. trafi do domu tymczasowego w Toruniu - Aneta, dziękuję za miłe spotkanie ;)




Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1236 dnia: Luty 15, 2012, 20:54:24 pm »
słodka jest! oby szybko się rozchmurzyła!!

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1237 dnia: Luty 15, 2012, 21:04:46 pm »
sufit- dobrze, że to już za nami.. mega męczący ale genialny sposób na wyżycie się, genialny i darmowy sposób na zmianę wizerunku- siwizna na włosach i ubraniach, nowy image ;)
Olu, nie ma za co dziękować, to był czas miło spożytkowany w szczytnym celu  :heart

Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1238 dnia: Luty 15, 2012, 21:05:35 pm »
Wierzę, że z LULU będzie dobrze, bo - gdy jeszcze była u nas - odważyła się wyjść z kojca...  :icon_smile2  i wówczas ciekawie zwiedzała pokój, zaglądając do "sąsiadów", nie kryła się po kątach... pozwalała brać się na kolana i głaskać "do bólu"  :D... niestety nie odważyłam się "wyciąć" tych dredów pod oczami... są tak zbite, że bałam się, że uszkodzę oko albo wąsy... myślę więc, że mała - gdy tylko zaufa człowiekowi... na nowo...  :icon_sad będzie przekochanym zwierzaczkiem  :zakochany:

A tak z innej "beczki"...

wiadomo co u Zizulka (trochę tęsknimy...) i Leosia vel Mopsika?  :D
Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1239 dnia: Luty 15, 2012, 23:32:56 pm »
Jestem tu nowa ale bardzo kocham uszatki:)  Mam pytanie gdzie można dostać takie barierki jak ma Gusto? Moja Pepa ma kojec zrobiony z siatki ogrodniczej i nie prezentuje się to zbyt ładnie
 
Możesz kupić :  http://www.zooplus.pl/specials/gryzonie/oferty_specjalne_gryzonie