Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5215927 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11960 dnia: Czerwiec 27, 2013, 22:42:46 pm »
Ach ta Petitka  :zakochany:
Przed adopcją Coffee wahałam się czy nie aby Petitka. Normalnie adminie proszę założyć mi jakąś blokadę na zdjęcia z Petitką, bo skończę z 3 królikami  :glupek:

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11961 dnia: Czerwiec 27, 2013, 22:48:46 pm »
Śliczna mała Pesteczka tak się cieszę ,że jest lepiej.Łapki widzę też bardziej puchate więc wyleczone.
Olu jest następny króliczek baranek z ''TABLICA PL'' wspomnę o nim na priv
Emilia to ten z chorym oczkiem widziałaś link pani długo się zastanawiała czy go oddać ale dzisiaj do mnie w końcu zadzwoniła
Olu już ci piszę o co chodzi.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11962 dnia: Czerwiec 27, 2013, 23:00:05 pm »
Ach ta Petitka  :zakochany:
Przed adopcją Coffee wahałam się czy nie aby Petitka. Normalnie adminie proszę założyć mi jakąś blokadę na zdjęcia z Petitką, bo skończę z 3 królikami  :glupek:
Prawda?  :heart
Prawie sobowtór mojej Andziulki ( z wyglądu), bo charakter zupełnie inny
Pesteczka rozkwitła  :lol
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2013, 23:38:11 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11963 dnia: Czerwiec 28, 2013, 09:55:39 am »
Pesteczka jest przesłodka, a jej nosek wygląda na suchy :) Trzymam kciuki za Gapiego i Flikę :przytul
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline marta981

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11964 dnia: Czerwiec 28, 2013, 13:24:38 pm »
śliczna

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11965 dnia: Czerwiec 28, 2013, 18:08:16 pm »
łapki Pesteczki wyglądają już bardzo dobrze :)

***

czas przedstawić naszego nowego podopiecznego - cudo ze Złotowa. nie zerknęłam dzisiaj na płeć, ale mały faktycznie kicha :/ dzisiaj miał napad. poza tym jest bardzo spokojny, mam jednak nadzieję, że się rozkręci ;)
póki co lydium, a w pon. wizyta u doc.



























***

fazę względnego spokoju mamy już za sobą. w tym tyg. dotarło do nas kilka wiadomości o królikach potrzebujących pomocy.

miejmy nadzieję, że jutro Wioli uda się odebrać królika z Łodzi, który ma chore oko i nie jest to raczej kwestia kilka dniu..., zwłaszcza, że wet. mówił o operacji.

być może w ndz. królik przyjedzie do Torunia, ale gdyby ktoś słyszał o jakimś transporcie na trasie Łódź - Toruń, proszę, na wszelki wypadek pamiętajcie o nas :)

***

w ndz. do Azylu przyjedzie też baranek z Warszawy znaleziony an ulicy oraz króliczka z Grudziądza - dzieje się ;)

***

Fragola czuje się bardzo dobrze - ma czysty nosek, oskrzela są już czyste, czeka więc na DT lub DS :)

nie chcę zapeszać, ale moim zdaniem oko Fortuny wygląda trochę lepiej.

***

na koniec serdecznie dziękujemy za wspaniały prezent dla azylowych podopiecznych  :bukiet

niestety nie wiemy komu konkretnie podziękować, dlatego naszych darczyńców prosimy o kontakt :)



***

zapraszamy do wirtualnej adopcji królików z Azylu oraz ich wsparcia za pośrednictwem uszatkowo.pl - zapasy ziół z Dnia Otwartego drastycznie się zmniejszają :P, ale towarzystwo jest bardzo zadowolone z powodu swojej bogatej diety :)

***

w niedzielę między 14-18 zapraszamy wszystkich na Ogólnopolski Dzień Psa - oczywiście z udziałem królików :D na terenie Schroniska dla Zwierząt w Toruniu :)



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11966 dnia: Czerwiec 28, 2013, 18:13:21 pm »
Ale urodziwy baranek  :wow


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline marta981

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11967 dnia: Czerwiec 28, 2013, 18:44:45 pm »
śliczny baranek :)

Offline julka1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • DT BYDGOSZCZ
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11968 dnia: Czerwiec 28, 2013, 18:52:04 pm »
cos czuje, ze bedzie mial duzo wirtualnych opiekunow :PP
  

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11969 dnia: Czerwiec 28, 2013, 21:41:36 pm »
no ja niestety na dniu psa nie mogę być :( nawet na chwilkę nie mam czasu wpaść :(

Ale cudny baranek <3

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11970 dnia: Czerwiec 28, 2013, 22:34:56 pm »
Cudeńko ze Złotowa to 100 procentowy samiec juz dwa razy oddawany z rąk do rąk :( na pewno dlatego jest wystraszony
nam juz zdążył wyraznie to pokazać i zdenerwować naszych samczyków
 na pewno sie szybko w Azylu rozkręci i pokaże co potrafi :P tak z zachowania wydaje mi się troche podobny do Pajero :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2013, 22:48:06 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline mimi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4316
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lotta i Gami
  • Za TM: Pusia (02.10.14)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11971 dnia: Czerwiec 29, 2013, 16:32:48 pm »
hej emilia, nie było cię jakiś czas na forum :icon_cry jeśli chcesz to oczywiścię specjalnie dla ciebie   :przytul  mogę wysłać zdjęcia Gamcia i Puśki, ale za jakiś czas bo musiałabym najpierw zrobić jakieś nowe.

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11972 dnia: Czerwiec 29, 2013, 17:22:01 pm »
Cudowny baranek! Trzymam kciuki aby kichanie pooszło sobie precz i to jak najszybciej! Cieszę się, że oczko Fortunki wygląda już troszkę lepiej. ::) Jak tylko przybędzie troszkę funduszy to zawitamy do was do Azylu i przy okazji umówimy się Do Dr, Krawczyka z naszą Kaśką. :)

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11973 dnia: Czerwiec 29, 2013, 17:41:12 pm »
hej emilia, nie było cię jakiś czas na forum icon_cry jeśli chcesz to oczywiścię specjalnie dla ciebie   przytul  mogę wysłać zdjęcia Gamcia i Puśki, ale za jakiś czas bo musiałabym najpierw zrobić jakieś nowe.

jestem,jestem prawie codziennie,obserwuje ale nie udzielam sie aż tak :)
ok czekam na fotki Gamusia :)
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline anka_u

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1276
  • Płeć: Kobieta
    • wątek moich usząt
  • Lokalizacja: okolice Poznania
  • Moje króliki: Libby, Ziutek, Majeranek
  • Pozostałe zwierzaki: Torres, Resto, Perro
  • Za TM: Zetorek, Łaciata Bunia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11974 dnia: Czerwiec 29, 2013, 18:03:10 pm »
Słodziak Baksik ujął za serce pewnego miłego Ślązaka.
Odjechał dziś ode mnie aby dzielić radosne, królicze życie z królinką Liv (Liw?).
Jakoś mi się zrobiło pusto w domu i zagrodzie.

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11975 dnia: Czerwiec 29, 2013, 18:39:40 pm »
Jakoś mi się zrobiło pusto w domu i zagrodzie.
Uszy do góry ;) Najważniejsze, że Baksik ma nowy kochający domek, a Tobie zwolniło się miejsce na kolejnego tymczasowicza ;)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11976 dnia: Czerwiec 29, 2013, 19:59:18 pm »
Baksik i nasza niezapomniana podróż pociągiem z Torunia do Poznania... :zakochany: Baksik uświadomił jedną kobietę co do królików :)
WO AMIGO

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11977 dnia: Czerwiec 29, 2013, 20:41:53 pm »
Baksiu,Baksiu  :brawo: super :hura:
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11978 dnia: Czerwiec 29, 2013, 22:07:58 pm »
anka_u spokojnie już niedługo wypełniły pustkę :P  :przytul

***

co do przystojniaka ze Złotowa, ewidentnie ma problemy z układem pokarmowym. w pon. na pewno oddamy jego bobki do badań.

***

dzisiaj Wiola odebrała króliczkę, o której wcześniej wspominała  :przytul dla małej szukamy transportu do Torunia (Łódź - Toruń)

oto ona - 3-letnia króliczka, która podobno rok temu doznała mechanicznego urazu oka - jak widać ma prawdopodobnie zapadniętą gałkę oczną - oko wygląda jakby powieki były zrośnięte. zobaczymy czy nie mamy do czynienia z owrzodzeniem rogówki i w jakim ogólnym stanie jest ta panienka.









***

jutro przed nami dzień pełen wrażeń - od udziału w Ogólnopolskim Dniu Psa (bo jak taki dzień mógłby odbyć się bez królików? :P), przez przyjęcie do Azylu nowych podopiecznych - jednym słowem wakacje czas zacząć :P :]



Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11979 dnia: Czerwiec 29, 2013, 22:15:00 pm »
Biedna malutka. Następny baranek z chorym oczkiem. Jakaś plaga :/.